حوله خشک کن ایرتورپن

حوله خشک کن ایرتورپن

حوله خشک کن ایرتورپن IR TURPAN Towel Dryer

حوله خشک کن ایرتورپن از نوع رادیاتورحوله ای آلومینیومی میباشد که در سه نوع ۱۴. ۱۹.۲۴ لوله تولید میشوند .لوله های آلومینیوم به طریق اکستروژن تولید و به یکدیگر متصل میشوند. حوله خشک کن های ایرتورپن به مانند سایرحوله خشک کن ها دارای لوله های اصلی عمودی و لوله های انتقال حرارت افقی موازی هستند.

 

ابعاد و اندازه ی حوله خشک کن های ایرتورپن

رادیاتور های ایرتورپن در تمامی مدل ها دارای فاصله بین لوله ها معادل۵۰۰ میلی متر و عرض حوله خشک کن معادل ۵۴۰میلیمتر است . ارتفاع حوله خشک کن هایایرتورپن معادل ۶۰۰و۸۰۰و۱۰۰۰میلیمتر است که با توجه به کاربری و نوع و ابعادو فضا مدل مورد نظر انتخاب میگردد.

ضخامت حوله خشک کن ایرتورپن معادل ۴۰ میلی متر است که با توجه به فاصله ۸۵ میلی متر از دیوار در زمان نصب به میزان ۱۲۶ میلی متر از دیوار فاصله میگیردقطر لوله های بکار رفته در رادیاتور حوله خشک کن ایرتورپن معادل ۲۱میلی متر است و ظرفیت گرما دهی آن از ۳۵۰تا۶۰۰کیلو کالری در سه مدل مختلف است

حوله خشک کن ایرتورپن در چهار گوشه دارای ۴ عدد اتصال ۲/۱اینچ است که میتوان ورودی و خروجی های آبگرم را به آن متصل کرد

 

نصب حوله خشک کن ایرتورپن

حوله خشک کن ایرتورپن در داخل بسته بندی دارای بست ها و در پوش و پیچ و رولپلاک و... میباشد که مشتریان محترم برای نصب تنها باید شیر و زانوی مورد نیاز جهت اتصال به لوله کشی را تامین کنند

حوله خشک کن ایرتورپن مانند تمامی رادیاتورد ها پس از نصب نیاز به هوا گیری دارد تا جریان آبگرم در تمامی مجاری بر قرار گردد.

 

بیشتر
حذف همه
(نمایش 3 - 1 محصول از 3)
  • 1
  • 1

کاتالوگ حوله خشک کن ایرتورپن