دیگ شوفاژ چدنی شوفاژکار

دیگ شوفاژ چدنی شوفاژکار

آخرین بروزرسانی : يكشنبه 1399/07/06 ساعت 14:53

دیگ چدنی شوفاژکار از معروف ترین برند های دیگ آبگرم چدنی در ایران میباشد. کیفیت و قیمت مناسب درکنار خدمات پس از فروش خوب شرکت شوفاژکار باعث استقبال پیمانکاران و کارفرما ها شده است

دیگ چدنی شوفاژکار در مدلها و ظرفیت های مختلف تولید و به بازار عرضه میشود. این تنوع مدل سبب پوشش تمام نیاز گرمایشی تا ظرفیت 1.300.000 کیلو کالری شده است.

دیگ چدنی شوفاژکار بصورت پره ای بوده که همین موضوع باعث سهولت در حمل ونقل همچنین تعمیر آسان و کم هزینه تر خواهد شد.

دیگ چدنی شوفاژکار Shofazhkar cast iron boiler

دیگ چدنی شوفاژکار

دیگ آبگرم چدنی شوفاژکار یا همان بویلرهای چدنی معروف ترین و پر طرفدار ترین محصول این شرکت می باشد که در مدل های زیر تولید و به بازار عرضه می شوند.

  • دیگ چدنی شوفاژکار توربو 

  • دیگ چدنی شوفاژکار سوپر 400 

  • دیگ چدنی شوفاژکار 400( سولار 400 )

  • دیگ چدنی شوفاژکار سولار 300

  • دیگ چدنی شوفاژکار سوپر 300

  • دیگ چدنی شوفاژکار استار 1300

دیگ چدنی شوفاژکار توربو

دیگ چدنی شوفاژکار توربو (بویلر چدنی توربو شوفاژکار) در مدل های 8 تا 15 پره و از نظر ظرفیت حرارتی 243000 تا 560000 کیلوکالری بر ساعت از سری ها دیگ چدنی شوفاژکار پرقدرت و ظرفیت بالا می باشد. حداکثر فشار کاری دیگ چدنی شوفاژکار مدل توربو 4 بار معادل 40 متر ستون آب می باشد. این فشار کارکرد و شرایط نصب دیگ برای ساختمانی با حداکثر ارتفاع 35 متر از محل نصب دیگ محدود می کند. فشار پمپ سیرکولاتور نیز باعث افزایش فشار بر روی دیگ چدنی شوفاژکار می شود. این ارتفاع معادل ساختمان 9 یا 10 طبقه با دو طبقه پارکینگ می باشد.

 حداکثر دمای کاری دیگ چدنی شوفاژکار توربو 105 درجه سانتی گراد می باشد که با توجه به این موضوع که از بویلرهای چدنی شوفاژکار توربو اکثرا در سیستم های تهویه مطبوع و گرمایشی استفاده می شود دمایی مناسب می باشد.

پره عقب WetBack  دیگ چدنی شوفاژکار توربو باعث افزایش راندمان و افزایش عمر مفید آنها می شود. 

دیگ چدنی شوفاژکار توربو قابلیت کار با مشعل های گازی (گازسوز) ، گازوئیلی و دوگانه سوز را دارد.

دیگ چدنی مدل توربو شرکت شوفاژکار از نوع سه پاس بوده و با 3 بار گذر دود، شعله و محصولات احتراق در طول دیگ بهترین راندمان و حداکثر انتقال حرارت را به همراه دارد. در اجزا و قطعات دیگ چدنی توربو لوله آب پخش کن به چشم میخورد که در زمان مونتاژ دیگ در داخل مجرای ورودی و خروجی دیگ قرار می گیرد. این لوله ها موجب گردش مناسب تر و جذب یکنواخت گرما می شود.

 در تمام پره های دیگ چدنی شوفاژکار توربو ، فین های متعددی جهت افزایش راندمان و نرخ جذب حرارت تعبیه شده است. برای چند پره اول نیز یک سپر حرارتی که در بالای دریچه مشعل قرار می گیرد در نظر گرفته شده است تا از برخورد مستقیم شعله با سطح چدنی پره های ابتدایی جلوگیری و عمر مفید دیگ را افزایش دهد. این دیگ دارای بوشن یا کونیک ها فلزی برای اتصال هر پره به دیگر می باشد . که پس از تمیز کردن و زدن ضد زنگ روی آن در محل اتصال قرار گرفته و پره بعدی رو آن قرار گرفته و فشرده می شود.

جهت اطلاع دقیق از نحوه مونتاژ دیگ چدنی شوفاژکار کاتالوگ و دستورالعمل مونتاژ را از سایت دانلود و مطالعه نمایید. به دلیل آلیاژ خاص بدنه دیگ چدنی شوفاژکار توربو مقاومت بسیار عالی در مقابل شوک های حرارتی و خوردگی دارند. کاور و پوشش دیگ به همراه پشم شیشه می تواند عایق مناسب جهت کاهش اتلاف انرژی و کاهش مصرف سوخت در این بویلر باشد. شاسی فلزی متناسب با اندازه، امکان انقباض و انبساط دیگ را فراهم و از آسیب به آن جلوگیری می کند. در زمان مونتاژ حتما دقت شود که این شاسی بر زیر دیگ چدنی شوفاژکار توربو قرار داده شود و از نخ نسوز و خمیر درزگیری دیگ برای آببندی پره های دیگ استفاده شود.

دیگ چدنی شوفاژکار استار 1300

دیگ چدنی شوفاژکار استار مدل 1300 در سری 7 تا 20 پره طراحی و به بازار عرضه می شود. ظرفیت حرارتی دیگ چدنی شوفاژکار استار 1300 از 494000 تا 130000 کیلوکالری در ساعت می باشد. که با حداکثر فشار کاری 10 بار مناسب برای ساختمان های بزرگ یا مجتمع های تجاری اداری وسیع می باشد. دمای کاری ، نوع سازگاری با سوخت مشعل و تمامی امکانات دیگ چدنی شوفاژکار 1300 استار مانند مدل توربو می باشد. مزیت اصلی دیگ چدنی شوفاژکار استار 1300 فشار کار بالاتر نسبت به بقیه مدل ها می باشد. این دیگ چدنی شوفاژ کار دارای بوشن یا کونیک های فلزی برای اتصال هر پره به دیگری می باشد که پس از تمیز کردن و زدن ضد زنگ روی آن در محل اتصال قرار گرفته و پره بعدی رو آن قرار گرفته و فشرده می شود. جهت اطلاع دقیق از نحوه مونتاژ دیگ چدنی شوفاژکار کاتالوگ و دستورالعمل مونتاژ را از سایت دانلود و مطالعه نمایید.

دیگ چدنی شوفاژکار سوپر 400 

دیگ چدنی شوفاژکار سوپر 400 از 5 تا 14 پره و از ظرفیت 118700 تا 369700 کیلوکالری بر ساعت طراحی ، تولید و عرضه می شود. حداکثر فشار کاری 4 بار و حداکثر دمای کاری 105 درجه سانتی گراد همراه با سازگاری با مشعل های گازی ، گازوئیلی و دوگانه سوز و همچنین مشخصات فیزیکی یکسان از وجوه تشابه مدل دیگ چدنی شوفاژکار سوپر 400 با دیگر مدل ها می باشد. پره عقب دیگ چدنی شوفاژکار سوپر 400 از نوع Wetback می باشد اما اندازه مناسب راندمان بالای هر پره دیگ و ظرفیت حرارتی با رنج مناسب سبب شده بویلر چدنی سوپر 400 از پرفروش ترین مدل های دیگ چدنی شوفاژکار می باشند. این دیگ دارای بوشن یا کونیک ها فلزی برای اتصال هر پره به دیگری می باشد که پس از تمیز کردن و زدن ضد زنگ روی آن در محل اتصال قرار گرفته و پره بعدی رو آن قرار گرفته و فشرده می شود. جهت اطلاع دقیق از نحوه مونتاژ دیگ چدنی شوفاژکار کاتالوگ و دستورالعمل مونتاژ را از سایت دانلود و مطالعه نمایید.

دیگ چدنی شوفاژکار سولار 400 

 دیگ چدنی شوفاژکار ( سولار 400 ) که با نام دیگ چدنی سولار 400 شوفاژکار نیز شناخته می شود. با پره عقب Wetback و حداکثر فشار کاری 4 بار و حداکثر دمای کاری 105 درجه سانتی گراد دارای مشخصات مشابه فیزیکی با سایر مدل ها می باشد. بویلر چدنی شوفاژکار سولار 400 از 7 تا 13 پره تولید و بازه ظرفیت حرارتی آن نیز از 91000 تا 221000 کیلوکالری بر ساعت می باشد.

دیگ چدنی شوفاژکار سولار 300 

 دیگ چدنی شوفاژکار سولار 300 دارای بوشن یا کونیک های فلزی برای اتصال هر پره به دیگری می باشد که پس از تمیز کردن و زدن ضد زنگ روی آن در محل اتصال قرار گرفته و پره بعدی رو آن قرار گرفته و فشرده می شود. جهت اطلاع دقیق از نحوه مونتاژ دیگ چدنی شوفاژکار کاتالوگ و دستورالعمل مونتاژ را از سایت دانلود و مطالعه نمایید.

دیگ چدنی شوفاژکار سوپر 300

دیگ چدنی شوفاژکار سوپر 300 جزء کم ظرفیت ترین مدل های دیگ چدنی شوفاژ کار و از 5 تا 9 پره با ظرفیتی از 43000 تا 83000 می باشد. بویلر چدنی شوفاژکار سوپر 300 بهترین انتخاب برای ساختمان های کوچک و کم مساحت می باشد. حداکثر فشار کاری 4 بار و حداکثر دمای کاری 105 درجه سانتی گرادی و دیگر مشخصات مشابه مدلهای پیشین بسیار مناسب کاربری و ظرفیت دیگ چدنی آبگرم شوفاژکار سوپر 300 می باشد. این مدل برخلاف دیگر مدلها برای مونتاژ بوشن و کونیک فلزی نداشته و بین هر پره از اورینگ های لاستیکی با شرایط تحمل دمایی بالا داشته به همین دلیل نیازی به جمع نداشته و آب بندی پره ها نیز بسیار آسان می باشد. 

شرایط گارانتی دیگ چدنی شوفاژکار

دیگ چدنی شوفاژکار دارای 10 سال ضمانت معتبر شرکت شوفاژکار و خدمات پس از فروش وسیع می باشد.                            

 منبع مطلب بامین تهویه ، تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تاسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 40 - 1 محصول از 68)
  • 1
  • 2
  • 1
  • 2