مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال

مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال

آخرین بروزرسانی : شنبه 1399/07/12 ساعت 10:58

مبدل حرارتی صحفه ای آلفالاول ALFALAVAL Plate Heat Exchanger

مبدل حرارتی صحفه ای آلفالاول در دو نوع صفحه ای جوشی BRAZED  و صفحه ای واشردار GASKET طراحی و تولید می شوند.

تمامی صفحات به کار رفته در مبدل حرارتی صفحه ای  آلفالاول از نوع استنلس استیل 316 می باشد.

شرکت آلفالاول دارای گواهینامه های (ASME (Netherlands)،CSA،(Canada)،KIWA،CEO،KHK،UL می باشد.

مبدل های حرارتی صفحه ای جوشی دارای صفحات شیاردار هستند که به وسیله آلیاژ مس یا استنلس استیل به یکدیگر جوشکاری شده اند و قابلیت جداسازی ندارند، اما مبدل حرارتی آلفالاول گسکتی برای آب بندی دارای واشرهای لاستیکی مانند  EPDM مابین صفحات استیل هستند.

این نوع مبدل حرارتی جهت سرویس های دوره ای و یا افزایش یا کاهش ظرفیت قابلیت جداسازی دارد.

مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال

کاربرد مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاول واشردار ALFALAVAL GASKET

مدل واشردار مبدل حرارتی آلفالاول معمولاً در ظرفیت های بالاتر استفاده می شود که از کاربردهای آن می توان به صنایع دارویی، صنایع غذایی، پاستوریزاسیون، گرمایش کف و سیستم های تهویه، تولید آبگرم مصرفی و جداسازی زون ها در ساختمان های مرتفع نیز اشاره کرد.

مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاول جوشی BRAZED ALFALAVEL

مدل جوشی مبدل صفحه ای آلفالاول که به چهار دسته COMBI DRYER،ALFANOVA ،ALFALAVAL(BP-CB) ، ALFACHILL تقسیم بندی می شود.

مبدل جوشی صفحه ای آلفالاول BP-CB که نوع معمول مبدل صفحه ای است دارای صفحات استنلس استیل با جوشکاری مس است که محصولات موجود در ایران در 16 مدل از ظرفیت 40.000 تا 900.000 کیلوکالری بر ساعت با دبی از 800 تا 18.000 لیتر بر ساعت می باشد.

از مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاول مدل BP  و  CB در سیستم های حرارت مرکزی ، گرمایش کف ، ذوب برف ، تولیدآبگرم مصرفی ، خنک کاری روغن و کاهنده فشار در سیستم های صنعتی و... استفاده می شود.

مبدل حرارتی صفحه ای مدل آلفانوا ALFANOVA

مبدل صفحه ای آلفانوا که مانند مبدل های صفحه ای معمول است با این تفاوت که جوشکاری بین صفحات استیل با آلیاژ استیل انجام می شود و اولین نوع مبدل  100درصد استنلس استیل در دنیاست که علاوه بر تحمل فشار و دمای بالاتر در برابر آلودگی ها و  PH آب مقاوم تر است.

از مبدل حرارتی صفحه ای آلفانوا در کاربردهای خنک کاری روغن (اویل کولر)،اواپراتور ها ،کندانسورها،گرمایش خورشیدی، گرمایش از کف، صنایع غذایی و شیمیایی و... استفاده می شود.

مبدل آلفانوا بنا به ظرفیت ، دما و فشار کاری ، طبق سفارش تولید می شود.

مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل آلفاچیل ALFACHILL

مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل آلفاچیل که ویژه صنایع برودتی و تهویه مطبوع است با انواع مبردهای سرماساز سازگاری داردو از نوع استنلس استیل با جوشکاری آلیاژ مس می باشد.و با فشار های عملیاتی بالا در سیستم های تبرید مطابقت دارد.از مبدل حرارت صفحه ای آلفاچیل جهت استفاده در بازیاب های دی سوپر هیتر، اکونومایزر، حرارتی و اواپراتورها، کندانسورها و... استفاده می شود.

مبدل حرارت صفحه ای آلفاچیل تک یا دو مداره ساخته می شود.

مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل COMBI DRYER

مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل COMBI DRYER  سری  CD آلفالاول از نوع استنلس استیل با جوشکاری مس است که جهت سیستم های رطوبت زدایی هوا، کمپرسور ها، صنایع تبرید با حداکثر راندمان و حداقل افت فشار به کار می رود.

مبدل حرارتی صفحه ای کامبی درایر آلفالاول با اکثر مبردهای سرمازا سازگار است. 

مزیت مبدل صفحه ای واشر دار آلفالاول نسبت به سایر برندها 

در مبدل های صفحه ای واشردار آلفالاول در اکثر مدل ها از ورق های  STANLESS STEEL 316L و AISI304 و یا تیتانیوم به ضخامت 0.4 میلی متر ساخته می شود که این ورق ها در فشار پرس هیدرولیکی معادل 40.000 تن تحت فشار قرار می گیرند و با یکبار پرس کردن تولید می شوند.

خطوط راه راه  مورب پلیت های آلفالاول که با الگویی به نام  HERRING  BONE تولید می شوند.کاهش ضخامت پلیت ها و تحمل فشار های بالا را ممکن می سازد.

عمق پرس پلیت ها می تواند از 1.5 تا 11 میلی متر بسته به نوع صنعت مورد استفاده و نوع سیال فرار یا خورنده و یا با ویسکوزیته بالا و ... متفاوت باشد.

واشرهای به کار رفته در مبدل صفحه ای گسکتی آلفالاول معمولاً از جنس  NBR  و  EPDM هستند که با ترکیب درصدهای متفاوتی تولید می شوند.و در برابر سیالات اسیدی، بازی، روغنی و... مقاوم هستند. واشرها در دو نوع چسبدار و بدون چسب تولید می شوند.

الگوی توزیع جریان در مبدل واشردار آلفالاول به سه نوع L،M،H  می باشد.

نوع H که دارای آشفتگی بالا و افت فشار بالا و سرعت انتقال بالاتر و انتقال حرارت بیشتر می باشند.

نوع  M دارای آشفتگی و سرعت انتقال حرارت متوسط و میان  C و H است.

نوع L دارای زاویه توزیع کوچک تر و دارای آشفتگی پایین تر و انتقال حرارت کمتر نیز می باشد.

مبدل های واشر دار مورد استفاده در صنایع لبنی ،کنسانتره ،ماءالشعیر و آبمیوه عمدتاً از نوع  H هستند.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 9 - 1 محصول از 9)