دیگ فولادی کالور

دیگ فولادی کالور

آخرین بروزرسانی : يكشنبه 1399/07/06 ساعت 12:33

دیگ آبگرم کالور  فولادی CALOR در 12 مدل و ظرفیت مختلف از ظرفیت حرارتی 45.000 تا 800.000 کیلوکالری بر ساعت با فشار کاری 6 بار تولید می شود. تمامی مدل های دیگ آبگرم کالور از نوع کوره برگشتی دو پاس هستند.

دیگ آبگرم کالور CALOR Iron Boiler

دیگ های آبگرم فولادی آذران صنعت امرتات تا دمای 90 درجه سانتی گراد قابلیت کارکرد دارند و جهت تامین بار حرارتی گرمایش و تامین آبگرم مصرفی ساختمان های اداری ، تجاری، مسکونی، صنعتی و بیمارستان مناسب می باشد.

بازدهی حرارتی دیگ آبگرم دو پاس کوره برگشتی کالور بنا به مستندات شرکت آذران صنعت امرتات معادل 88 % می باشد و مناسب برای کارکرد با انواع مشعل های گازی، گازوئیلی و مازوت سوز هستند.

دیگ آبگرم کالور

عملکرد دیگ آبگرم فولادی کالور 

بویلر کالور به صورت شعله برگشتی عمل می کند به صورتی که انتهای محفظه احتراق توسط آب احاطه شده و سبب بالا رفتن تبادل حرارت و افزایش راندمان دیگ خواهد شد .

در قسمت درب جلو ،از لولا جهت باز و بست درب و سرویس های ادواری استفاده می شود که توسط سیمان نسوز با قابلیت تحمل دما تا 1200 درجه سانتیگراد پوشانیده شده است. وجود صفحات هدایت کننده آب ورودی به بویلر کالور سبب شده آب برگشتی و ورودی به دیگ در مسیر مشخص به پایین ترین قسمت دیگ هدایت شود. که این امر در دیگ آبگرم کالور علاوه بر کاهش ایجاد تنش حرارت سبب توزیع یکنواخت حرارت در دیگ خواهد شد.

در بخش گاز خروجی و هدایت شونده به دودکش در قسمت انتهایی و محل نصب لوله های آتش به تیوب شیت عقب، تیوب ها به اندازه چند میلی متر از سطح تیوب شیت بیرون زده و جوشکاری می شوند تا از تشکیل کندانسه اسید روی تیوب شیت و پوسیدگی تیوب شیت عقب جلوگیری شود.

 

بیشتر
حذف همه
(نمایش 11 - 1 محصول از 11)

کاتالوگ دیگ فولادی کالور