پکیج بوتان

پکیج بوتان

آخرین بروزرسانی : شنبه 1400/03/01 ساعت 13:10

پکیج بوتان BUTAN Heating Package

پکیج بوتان تولید شده با قطعات معتبر اروپایی در ظرفیت‎ های مختلف و قابلیت کارکرد با انواع سیستمهای گرمایش و انتقال حرارت از جمله رادیاتورها، فن کویل، سیستم گرمایش کف و...است. پکیج دیواری بوتان در 4 مدل Parma ،Verona ، Perla pro ، Perla ، Benessere pro در ظرفیت‎ های حرارتی از 21700 کیلوکالری بر ساعت تا 29760 کیلوکالری بر ساعت تولید می‎شوند.

پکیج بوتان

امکانات پکیج دیواری بوتان

پکیجبوتان در تمامی مدل‎ها دارای الکترو پمپ سیرکولاتور آب‎گرم سه سرعته با کنترل‎های خودکار پیشگرانه است. تمامی مدل‎های پکیج دیواری بوتان دارای مبدل ثانویه جهت تولید آبگرم مصرفی هستند و تماماً از نوع دو مبدل، گرمایش و آبگرم مصرفی با کمترین میزان رسوب‎گیری هستند.

مشعل دیواری بوتان در تمامی مدل‎ها از نوع اتمسفریک با سیستم جرقه‎زن خودکار است که توسط سیستم آیونایز حفاظت می‎گردد. استفاده از سیستم ایمنی تخلیه‎ گازهای ناشی از احتراق سبب عملکرد بهتر مشعل و پکیج شده‎است.

برخی مدل‎های پکیج بوتان دارای سیستم عیب‎یاب الکترونیکی هستند که تمامی عیب‎های قطعات مختلف به‎صورت کدهای خطای تعریف‎شده بر روی نمایشگر نمایش داده‎ می‎شوند. نمایشگر دیجیتال علاوه‎بر نمایش کدهای خطا حالت عملکرد دستگاه و وضعیت‎های مختلف کاری را به‎نمایش می‎گذارد.

مدل پارمای پکیج بوتان از نوع آنالوگ است و نمایشگر دیجیتال ندارد. سیستم ضد یخ‎زدگی در پکیج بوتان بگونه‎ای عمل‎می‎ کند که هنگامی که دمای داخل مبدل پکیج از حدی پایین‎تر آمد مشعل را روشن کرده و آب داخل پکیج را گرم می‎کند و از یخ‎زدگی و ترکیدگی مبدل جلوگیری میکند.

سیستم ضد گریپاژ پمپ و شیر سه طرفه در پکیج بوتان طی زمان‎بندی مشخص در صورت خاموش بودن دستگاه و اتصال برق ،برای مدت زمان کوتاهی الکتروپمپ را روشن کرده و یا شیر سه راهه را باز و بست می‎کند تا از رسوب‎گرفتگی و گریپاژ کردن پمپ و شیر سه راهه جلوگیری کند.

پکیج دیواری بوتان در تمامی مدل‎ها دارای دو مبدل حرارتی است. بدین معنی که آبگرم مصرفی مستقیماً با گرمای مستقیم شعله گرم نمی‎شود. و به‎واسطه آب‎گرم مبدل حرارتی اولیه، آب‎گرم مصرفی تولید می‎شود. در این سیستم کنترل دمای آب خروجی مصرفی به مراتب راحت‎تر از کنترل دما در پکیج‎های تک مبدل است.

قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی از مزایای پکیج‎های دیواری بوتان است که در تمامی مدل‎ها این امکان وجود دارد برخی مدل‎های پکیج بوتان قابلیت اتصال به حسگر دمای محیط بیرونی را هم دارند.

سیستم بای پاس خودکار در تمامی مدل‎های پکیج بوتان وجود دارد. سیستم بای‎پاس جهت به گردش در آرودن آب در پمپ است. هنگامی‎که افت فشار مسیر لوله‎کشی به‎دلیل گرفتگی رسوب بالارود عدم چرخش در مسیر لوله‎کشی آب به پمپ فشار وارد نمی‎کند و آب از مسیر بای‎پاس در پمپ گردش می‎کند. 

پکیج بوتان مدل پارما Parma

پکیج بوتان مدل پارما در دو ظرفیت 24000 و 22000 قابل استفاده در ساختمان‎های مختلف از متراژ 70 تا 210 مترمربع می‎باشد. پکیج دیواری بوتان پارما در دو نوع فن‎دار و بدون فن تولید می‎شود. نوع فن‎دار با حرف RSi و نوع بدون فن با حرف پسوند i نمایش داده‎می‎شود.

پکیج بوتان مدل پارما در تمامی مدل‎ها دارای دو مبدل حرارتی گرمایش و آبگرم مصرفی است که کمترین میزان رسوب‎گیری را دارد.

پکیج بوتان مدل ورونا Verona

پکیج بوتان مدل ورونا تنها در ظرفیت 24000 تولید می‎شود و قابلیت گرمایش ساختمان‎های استاندارد تا 210 مترمربع را دارد. پکیج دیواری بوتان مدل ورونا در دو مدل فن‎دار Rsi و بدن فن i تولیدمی‎شوند. راندمان پکیج دیواری ورونا فن‎دار دو مبدل معادل 93 درصد و راندمان مدل بدون فن معادل ۹۲.۸ درصد است. سیستم عیب‎یاب پکیج بوتان مدل ورونا قابلیت نمایش 25 خطای کارکرد و ذخیره 10 کد آخر را دارا می‎باشد.

پکیج بوتان مدل پرلا پرو Perla pro

پکیج بوتان مدل پرلا پرو در 3 ظرفیت 24000 و 28000 و 32000 به‎صورت دو مبدل فن‎دار تولید می‎شود. در ظرفیت 24000 و 28000 مدل پرلا پرو بوتان با محفظه احتراق باز هم  تولید می‎شود که بدون فن هستند. پکیج دیواری بوتان مدل پرلاپرو دارای درپوش دکمه‎ها و صفحه نمایش روی دستگاه است و از زیبایی خاصی برخوردار است. از پکیج بوتان مدل پرلاپرو برای واحدهای مسکونی استاندارد با شرایط آب و هوایی معتدل و مصالح مرغوب ساختمانی و عایق‎بندی مناسب از متراژ 70 تا 285 مترمربع می‎توان بهره‌‎برد.

پکیج بوتان مدل بنسر پرو Benessere pro

پکیج بوتان مدل بنسر پرو تنها در ظرفیت 28000 تولید می‎شود و قابلیت گرمایش ساختمان‎های استاندارد تا 250 مترمربع را دارا می‎باشد. مدل پکیج دیواری بنسر پرو بوتان از پیشرفته‎ترین پکیج‎های تولیدی این شرکت است و سیستم کنترلی آن قابلیت برنامه‎ریزی هفتگی و تغییر برنامه‎ کاری طی تنظیمات را دارد.

پکیج بوتان مدل بنسرو پرو قابلیت کارکرد در حالت اقتصادی را دارد و دارای سیستم واکنش سریع است.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 12 - 1 محصول از 12)