پکیج آریستون

پکیج آریستون

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/05/20 ساعت 11:16

پکیج آریستون ARISTON Heating Package

پکیج آریستون تولید کشور ایتالیا دارنده برند سبز جهانی در دو مدل چگالشی و غیر چگالشی تولید میشود.ظرفیت های تولید پکیج آریستون از۲۴۰۰۰تا۳۵۰۰۰ وات جهت گرمایش ساختمانهای استاندارد از متراژ۱۶۰ تا ۴۰۰ متر مربع در مدلهای مختلف تولید میشوند . پکیج آریستون در تمامی مدل ها به صورت دو مبدل و فن دار با قابلیت تامین هوای احتراق از خارج از محیط و انتقال محصولات احتراق به خارج توسط فن میباشد. پکیج های چگالشی آریستون دارای محفظه احتراق مخصوص پکیج های چگالشی هستند.

الکترو پمپ سیرکولاتور آبگرم پکیج آریستون در مدل های دارای پسوند EVO و پکیج های چگالشی آریستون از نوع متغیر مادولار اتوماتیک است یعنی با توجه به نیاز سیستم و اندازه ی شعله مقدار گردش پمپ را تنظیم میکند این قابلیت به واسطه ی وجود سنسور اثر هال و برد کنترلی اسمارت در پکیج آریستون است .

پکیج دیواری آریستون بجز مدل MATIS که صرفا جهت کاربری با رادیاتور جهت گرمایش میباشد سایر مدل ها قابلیت کارکرد با انواع رادیاتور ها، فن کویل ها و سیستم گرمایش از کف را دارند .

پرشر سوئیچ هوا در اکثر پکیج ها بدلیل وجود رطوبت و ذرات آب دچار آسیب دیدگی میشوند ،در پکیج آریستون با تعبیه یک دستگاه آکومولاتور ذرات آب جدا شده و دیگر وارد پرشر سوئیچ هوا نمیشوند.در نهایت طول عمر پرشر سوئیچ هوا افزایش می یابد .

پکیج آریستون مدل MATIS

پکیج آریستون مدل matis تنها در ظرفیت۲۴۰۰۰ وات و با دو مبدل حرارتی شوفاژ و آبگرم مجزا تولید میشوند. این محصول از نوع پکیج های فن دار با محفظه احتراق بسته است.پکیج آریستون مدل matis قابلیت کارکرد با گاز شهری و یا گاز مایع LPG را داراست.

از امکانات پکیج آریستون مدل matis میتوان به موارد زیر اشاره کرد .

سیستم حفاظت در برابر یخ زدگی، سیستم ضد گریپاژ پمپ و شیر سه راهه، چراغ های LED نمایانگر حالت کارکرد و خطاهای کلی دستگاه، سیستم ایمنی خروج محصولات احتراق، سیستم حفاظت در برابر کم آبی یا بای پاس اتوماتیک، پورت آنالیز احتراق، فیلتر هواگیری اتومات، راندمان احتراق سه ستاره، قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی و… از پکیج آریستون مدل matis میتوان جهت گرمایش واحد های استاندارد تا ۱۶۰ متر مربع بهره برد.

الکترو پمپ سیستم شوفاژ و فن خروج محصولات احتراق و تامین هوای احتراق در این پکیج از نوع دور ثابت است. از پکیج آریستون مدل matis تنها در سیستم رادیاتور میتوان استفاده کرد .

پکیج آریستون مدل EGIS PLUS

پکیج آریستون مدل Egis plus تنها در ظرفیت ۲۴۰۰۰ و با دو مبدل حرارتی مجزا و بصورت فن دار تولید میشود.

سیستم کنترل پکیج آریستون مدل Egls plus از نوع دیجیتال و با صفحه نمایشگر است که قابلیت نمایش حالت کارکرد و نمایش کد های خط را بر روی صفحه نمایشگر دارد. پکیج آریستون مدل Egis plus بدلیل استفاده از الکترو پمپ سیرکولاتور قوی تر قابلیت اتصال به فن کویل داکت اسپلیت و سیستم گرمایش کف را دارا میباشد.

پکیج آریستون Clas EVO

پکیج آریستون مدل Clas EVO از نوع پکیج های دو مبدل فن دار آریستون است که در ظرفیت ۲۴۰۰۰ و ۲۸۰۰۰ وات قابلیت کارکرد با گاز شهری و گاز مایع LPG تولید میشوند.

از پکیج آریستون clas EVO با ظرفیت ۲۴۰۰۰ برای ساختمانهای استاندارد تا متراژ۱۷۰ متر مربع و ظرفیت ۲۸۰۰۰ تا متراژ۲۷۰ متر مربع استفاده میشود .(متراژ تحت پوشش در شرایط آب و هوایی مختلف متفاوت است)

الکتروپمپ پکیج آریستون مدل clas EVO از نوع دور متغیر است به گونه ای که با تغییر اندازه شعله دور موتور و پمپ کم و زیاد میشود . الکترو فن تخلیه و تامین هوای احتراق در این پکیج از نوع دور ثابت است.

از دیگر قابلیت ها و امکانات پکیج آریستون مدل clas EVO میتوان به سیستم عملکرد comfort با قابلیت اندازه گیری میزان مصرف آبگرم مصرفی ، سیستم تنظیم خودکار شعله ،قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی و سنسورهای قابل برنامه ریزی، سیستم کنترل چند ناحیه ی حرارتی و...اشاره کرد.

پکیج آریستون مدل GENUS EVO

پکیج آریستون مدل GENUS EVO از نوع پکیج های دو مبدل فن دار است که در ظرفیت های حرارتی ۳۰۰۰۰و۳۲۰۰۰و۳۵۰۰۰ کیلو کالری بر ساعت مناسب برای ساختمانها ی استاندارد با متراژ۳۰۰و۳۲۰و۳۵۰ متر مربع میباشد.

پکیج آریستون مدل genus Evo دارای نمایشگر دیجیتال هوشمند است که قابلیت اتصال به تجهیزات کنترلی دیجیتال و سیستم های وایرلس را دارا میباشد.

از دیگر قابلیت های پکیج آریستون مدل genus Evo علاوه بر موارد ذکر شده برای مدل clasEvo میتوان به قابلیت اتصال به سیستم خورشیدی و قابلیت مدت زمان تاخیر در زمان گرمایش و قابلیت تنظیم ساعت و تاریخ اشاره کرد.

پکیج مخزن دار آریستون مدل Clas B Evo

پکیج  مخزن دار مدل clas B Evoکه تنها در ظرفیت  ۳۰۰۰۰  وات تولید میشود قابلیت گرمایش ساختمانهای استاندارد تا متراژ۳۰۰ متر مربع را دارا میباشد. پکیج آریستون مدل clas B Evo از نوع پکیج دو مبدل فن دار است. مبدل ثانویه پکیج آریستون مدل clas B Evo شامل دو عدد مخزن ذخیره و تولید آبگرم ۲۰ لیتری جمعأ به میزان ۴۰لیتر است که قابلیت تامین ۲۵.۲  لیتر بر دقیقه آبگرم مصرفی با اختلاف دمای ۲۵ درجه سانتی گراد میباشد.

از قابلیت ها و امکانات پکیج دیواری آریستون clas B Evo میتوان به مجهز بودن به الکترو پمپ سیرکوله آب گرم مصرفی با دبی  بالا ، حالت آسایش سه ستاره آبگرم، حالت آسایش آبگرم مصرفی به منظور تاخیر در گرم شدن آب ، بدنه ضد صدا جهت کم کردن صدای تولیدی ، قابلیت اتصال به سیستم خورشیدی و قابلیت اتصال به ترموستات محیطی و امکان برنامه ریزی و … اشاره کرد.

پکیج مخزن دار مدل clas B Evo دارای دو عدد شیر اطمینان به منظور جلوگیری از افزایش فشار آب مدار گرمایش و مخزن آبگرم مصرفی و افزایش ایمنی در برابر ترکیدگی می باشد .و همچنین دارای دو عدد منبع انبساط یکی برای سیستم گرمایش با حجم۱۰ لیتر و دیگری برای آبگرم مصرفی با حجم ۲ لیتر است.

پکیج چگالشی آریستون مدل Genus premium  Evo Fs/solar

پکیج چگالشی آریستون مدل Genus premium  Evo Fs/solar از نوع پکیج های زمینی بلند است که دارای ۱۷۰ سانتی متر ارتفاع تمام شده است و تنها در ظرفیت ۳۵۰۰۰ وات تولید مشود. راندمان پکیج چگالشی آریستون زمینی آبگرم مصرفی به میزان ۱۰۶ درصد است.این پکیج از یک منبع ذخیره کویل دار اسپیرال به ظرفیت ۱۰۵ لیتر بهره برده است که قابلیت تولید آبگرم مصرفی به میزان ۲۶.۵ لیتر بر دقیقه با اختلاف دمای ۳۰ درجه سانتی گراد میباشد .

پکیج چگالشی آریستون مدل Genus premium Evo از تکنولوژی پیش مخلوط هوا و گاز(پریمیکس) بهره میبرد و قابلیت گرمایش ساختمانهای استاندارد تا ۴۰۰ متر مربع را دارا میباشد .

دستگاه پکیج چگالشی آریستون مدل Genus premium Evo دارای مبدل اولیه استنلس استیل با عایق ایزوترمال است که با تمامی سیستم های گرمایشی از 

جمله رادیاتور ها – فن کویل ها – داکت اسپلیت و سیستمهای گرمایش از کف مطابقت دارد.

 الکترو پمپ سیستم شوفاژ، الکترو پمپ سیستم آبگرم مصرفی و الکتروفن تامین و تخلیه هوای احتراق در پکیج زمینی چگالشی آریستون از نوع مادولار دور متغیر میباشد.

پکیج آریستون چگالشی مدل  Genus premium  Evo  دارای سیستم Auto function به منظور کاهش مصرف انرژی با نصب سنسور های محیطی و قابل برنامه ریزی و همچنین دارای قابلیت نمایش حالت کارکرد و نمایش کامل اطلاعات برنامه ها و عملکرد  دستگاه برروی صفحه نمایش است.


پکیج چگالشی آریستون مدل Clas premium Evo

پکیج چگالشی آریستون مدل Clas premium Evo که در دو ظرفیت ۳۰۰۰۰ و ۳۵۰۰۰ وات تولید میشود قابلیت نصب در ساختمانهای استاندارد ۳۰۰و ۳۵۰ متر را دارا میباشد . این پکیج از نوع دو مبدل با محفظه احتراق مخصوص پکیج های چگالشی است. پکیج چگالشی آریستون مدل Clas premium Evo فاقد منبع ذخیره آبگرم است و برای این امر از مبدل حرارتی استیل با ظرفیت بالا بهره برده است .راندمان پکیج چگالشی آریستون مدل Clas premium Evo معادل ۹۸ درصد است. 

مبدل حرارتی اولیه بکار رفته در پکیج چگالشی آریستون مدل Clas premium Evo از نوع استنلس استیل و سازگار با تمامی  سیستم های گرمایش از جمله رادیاتور، فن کویل، داکت اسپلیت و...میباشد.

این پکیج دارای صفحه نمایش دیجیتال کلاسیک است.

از دیگر قابلیت ها و امکانات پکیج چگالشی آریستون مدل Clas premium Evo میتوان به سیستم کنترل چند ناحیه حرارتی، قابلیت اندازه گیری آبگرم مصرفی توسط فلومتر و قابلیت کارکرد با گاز شهری و گاز مایع ،قابلیت اتصال به سیستم خورشیدی و قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی و سنسور های قابل برنامه ریزی و حالت آسایش آبگرم مصرفی اشاره کرد. ستم گرمایش از کف را دارند .

پرشر سوئیچ هوا در اکثر پکیج ها بدلیل وجود رطوبت و ذرات آب دچار آسیب دیدگی میشوند ،در پکیج آریستون با تعبیه یک دستگاه آکومولاتور ذرات آب جدا شده و دیگر وارد پرشر سوئیچ هوا نمیشوند.در نهایت طول عمر پرشر سوئیچ هوا افزایش می یابد .

 

بیشتر
حذف همه
(نمایش 12 - 1 محصول از 12)