پکیج گلدیران

پکیج گلدیران

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/07/07 ساعت 14:46

پکیج دیواری گلدیران GOLDIRAN Heating package

پکیج دیواری گلدیران در ظرفیت 24000 و 28000 با مدل تجاری پرستیژ به صورت کنترل دیجیتال و در ظرفیت 26000 و 30000 با مدل تجاری پایونیر به صورت کنترلی آنالوگ تولید و عرضه می گرد.

پکیج دیواری گلدیران دارای گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات راه مسکن و شهرسازی و دارای 24 ماه ضمانت شرکت گلدیران می باشند. پکیج دیواری گلدیران از نوع دو مبدل و فن دار بوده و سوخت مصرفی پکیج دیواری گلدیران از نوع گاز طبیعی می باشد. مدل پرستیژ پکیج دیواری گلدیران دارای صفحه نمایشگر بزرگ با قابلیت برنامه ریزی هفتگی می باشد.

پکیج دیواری گلدیران را حتی الامکان از مدل های فن دار انتخاب کنید. چرا که تأمین هوای احتراق در پکیج دیواری فن دار می تواند ،از فضای خارج محیط گرم شونده تأمین گردد و همچنین گازهای حاصل از احتراق به صورت اجباری و با فشار فن به بیرون هدایت می شوند .

در تمامی مدل های پکیج دیواری گلدیران، استفاده از سختی گیر در مسیر ورودی آب به دستگاه الزامی می باشد، چرا که نصب سختی گیر جهت طول عمر و جلوگیری از رسوب زدایی زود هنگام مبدل حرارتی، پکیج دیواری گلدیران امری حیاتی است.

پکیج دیواری گلدیران

محاسبه ظرفیت پکیج دیواری گلدیران

جهت محاسبه ظرفیت با توجه به شرایط آب و هوایی و نوع کاربری و سازه و متراژ ساختمان می توان، ظرفیت حرارتی را تعیین نمود.اما به طور سرانگشتی در مناطق معتدل به ازای هر مترمربع از فضای ساختمان (که دارای ارتفاع سقف نرمال 3 متر هستند) می توان ظرفیتی معادل 150 کیلو کالری بر ساعت را جهت تأمین گرمایش و تأمین آبگرم مصرفی در نظر گرفت. 

اجزای پکیج دیواری گلدیران

پکیج دیواری گلدیران تولید شده از قطعات اروپایی با طراحی و تکنولوژی انگلیسی می باشد.

الکتروپمپ تعبیه شده در پکیج دیواری گلدیران از برند گراندفوس دانمارک با قدرت انتقال آب به میزان 6 متر است.

پکیج دیواری گلدیران دارای منبع انبساط 8 لیتری ایتالیایی ، شیر الکترومغناطیسی Elbi و شیر گاز ساخت Sit ایتالیا می باشد. 

همچنین در پکیج دیواری گلدیران یک عدد فیلتر سختی آب، 4عدد شلنگ فلزی و دو عدد شیر جهت نصب دستگاه می باشد.

گارانتی پکیج دیواری گلدیران

گارانتی پکیج دیواری گلدیران 24 ماه می باشد. جهت نصب ، راه اندازی ، گارانتی دستگاه با شماره تلفن 84733 شرکت گلدیران قشم تماس حاصل فرمایید.

این مطلب با کمک از سایت بامین تهویه تهیه شده است.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 4 - 1 محصول از 4)