پکیج بوش

پکیج بوش

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/05/20 ساعت 11:46

پکیج بوش BOSCH Heating Package

پکیج بوش در سه مدل کلاس 600، اکسکلوسیو و چگالشی در ظرفیت های حرارتی 24000 تا 35000 با قابلیت نصب در ساختمان های استاندارد جهت تامین گرمایش و آب گرم مصرفی از متراژ 70 تا 250 مترمربع تولید میشود.

پکیج بوش در تمامی مدل ها از نوع دو مبدل فن دار هستند که بواسطه نمایشگر دیجیتال دستگاه به صورت هوشمند کد های خطای قطعات مختلف دستگاه را به نمایش می گذارد و همچنین اطلاعات عملکرد پکیج از جمله دما و فشار کاری و دمای تنظیمی و ... را نمایش می دهند.

در برخی مدل ها صفحات نمایشگر پکیج بوش از نوع لمسی با قابلیت تنظیم سطح نور هستند.

الکترو‎پمپ نصب شده روی پکیج بوش در تمامی مدل ها از نوع آلمانی و سه دور می باشد که با توجه به نیاز سیستم می‎توان مقدار دبی و هد الکترو‎ پمپ سیرکولاتور را با تغییر دور موتور تنظیم نمود.

استفاده از 15 مکانیزم ایمنی و کنترل در پکیج بوش سبب بالا رفتن سطح اطمینان این پکیج می گردد.

فن و مشعل پکیج دیواری بوش در تمامی مدل ها از نوع پیش مخلوط و تمام مادولار است.

از دیگر امکانات پکیج بوش می توان به سیستم ضد گریپاژ پمپ، شیر سه راهه، سیستم ضد انجماد، سیستم بای پاس اتوماتیک و ... اشاره نمود.

پکیج های بوش دارای طراحی کم حجم و قابلیت سرویس پذیری به دلیل چینش در دسترس قطعات می باشند.

پکیج بوش کلاس 6000

پکیج بوش کلاس 6000 در سه ظرفیت 24 و 28 و 35 کیلووات تولید می شوند و دارای راندمان حرارتی معادل ۹۳.۱ درصد می باشند.

پکیج دیواری بوش کلاس 6000 براساس استاندارد EN 13384 دارای دمای خروجی گاز های احتراق از دودکش معادل 120 درجه سانتیگراد است و رده تولید اکسید ‎‎نیتروژن در آن NOX معادل 3 می باشند.

شدت صدا در پکیج بوش کلاس 6000 در سطحی پایین و معادل 38 دسیبل است.

حداقل فشار آب جهت راه اندازی پکیج بوش مدل 6000 معادل ۰.۳ بار است و حداکثر فشار کارکرد معادل 10 بار فشار آب ورودی است.

از مدل 35000 پکیج دیواری بوش کلاس 6000 می توان برای ساختمان های بزرگتر استفاده کرد و با توجه به قابلیت تامین 16 لیتر بر دقیقه آب گرم مصرفی قابلیت تغذیه دو شیر به صورت همزمان را دارا می باشد.

پکیج بوش مدل اکسکلوسیو

پکیج بوش مدل اکسکلوسیو فقط در ظرفیت 35000 تولید می شود که قابلیت گرمایش ساختمان های با متراژ بالا‎تر را دارا است و به صورت فن دار با محفظه احتراق بسته تولید می شود. دبی آب گرم مصرفی پکیج بوش اکسکلوسیو معادل ۱۶.۷ لیتر است که می توان آبگرم مصرفی دو شیر را به صورت همزمان تامین کرد. 

حداقل فشار راه اندازی سیستم پکیج بوش اکسکلوسیو معادل ۰.۲ بار یا دو متر ستون آب است. حداکثر فشار مجاز آب ورودی به این پکیج 10 بار و حداکثر فشار کارکرد مدار گرمایش معادل 3 بار است. رده تولید NOX پکیج بوش اکسکلوسیو معادل 4 است.

طراحی پکیج دیواری بوش مدل اکسکلوسیو به جهت استفاده از درب پوشش دهنده تجهیزات کنترلی در عین سادگی بسیار شکیل است.

پکیج بوش مدل اکسکلوسیو دارای رده آسایش آب گرم مصرفی 3 ستاره متناسب با استاندارد EN13203 می ‎باشد.

پکیج چگالشی بوش

پکیج چگالشی بوش که تنها در ظرفیت 24 کیلو وات تولید می شود دارای راندمان 109% به واسطه استفاده از سیستم بازیافت گرما، فناوری چگالشی و سیستم تمام مادولار است.

پکیج چگالشی بوش مناسب ترین گزینه برای سیستم گرمایش کف به واسطه استفاده از الکتروپمپ سیرکولاتور سه دور قدرتمند و قابلیت کارکرد در دمای پایین است. مبدل حرارتی به کار رفته در پکیج بوش مدل کندانسینگ از آلیاژ آلومینیوم – سیلسیوم (AI-SI) است.

سیستم کنترلی پکیج چگالشی بوش با مدول ارتباطی پیشرفته BUS عمل می کند.

رده NOX تولید اکسید نیتروژن در پکیج چگالشی بوش معادل 5 می باشد. پکیج چگالشی بوش دارای استاندارد آسایش 3 ستاره در تولید آب گرم مصرفی است.

قطر دودکش دوجداره پکیج چگالشی بوش متفاوت با سایر پکیج ها و معادل 125/80 میلیمتر می باشد.

 

بیشتر
حذف همه
(نمایش 5 - 1 محصول از 5)
  • 1
  • 1