پکیج باکسی

پکیج باکسی

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/07/07 ساعت 14:25

پکیج دیواری باکسی Baxi Heating package

پکیج دیواری باکسی محصول مشترک شرکت گرم ایران و باکسی ایتالیا با مدل تجاری Eco3 و دارای 2 ظرفیت 24000 و 28000 تولید و عرضه می گردد. پکیج دیواری باکسی دارای دو مبدل حرارتی از نوع مبدل اول مسی جهت مدار گرمایش و مبدل ثانویه استنلس استیل جهت آبگرم مصرفی می باشد. الکتروپمپ پکیج دیواری باکسی از نوع قوی تر انتخاب شده و دارای هد بالاتری می باشد. به همین جهت می توان از پکیج دیواری باکسی در سیستم های گرمایش کف نیز بهره برد.

پکیج دیواری باکسی مدل Eco3 دارای نمایشگر دیجیتال و عیب یاب هوشمند است که علاوه بر نمایش کد های خطا ، امکان نمایش حالت کارکرد دستگاه را مشخص می نماید.

پکیج دیواری باکسی

امکانات پکیج دیواری باکسی

پکیج دیواری باکسی گرم ایران مدل Eco را می توان با گاز شهری و یا گاز CPG (کپسول) نیز راه اندازی نمود. به گونه ای که هنگام نصب باید اوریفیس تغذیه مشعل دستگاه پکیج توسط سرویسکار مجاز شرکت ، تعویض گردد.

از امکانات دیگر پکیج دیواری باکسی سیستم حفاظت از بی آبی و حفاظت از یخ زدگی دستگاه است.

راه اندازی پکیج دیواری باکسی نیازمند فشار آب پایین است. به گونه ای که برای راه اندازی مدار آبگرم گرمایش فشار 0.15 بار جوابگوی این سیستم می باشد.

پکیج دیواری باکسی دارای شیر سه راهه ضد گریپاژ می باشد ، به گونه ای که اگر ظرف مدت 24 ساعت هیچ گرمایشی مورد نیاز نباشد ، سیستم ضد انسداد شیر سرد و جهت جلوگیری از رسوب ، شیر سه راهه را یکبار فعال می کند. شیر ایمنی هیدرولیک یا شیر اطمینان پکیج دیواری باکسی در فشار بالاتر از 3 بار عمل می کند.

در پکیج دیواری باکسی سیستم ضد یخ زدگی به گونه ای عمل می کند که هنگامی که دمای محیط از 5 درجه سانتی گراد پایین تر بیاید مشعل را روشن کرده و دمای سیستم را به 30 درجه می رساند. این عمل در صورت وصل گاز و برق انجام خواهد شد. پکیج دیواری باکسی دارای سنسور ترموستات حد می باشد ، به گونه ای که اگر به هر دلیل آب سیستم اصلی بیش از اندازه گرم شود اما همچنان مشعل کار کند ، ترموستات حد وارد عمل شده و پکیج را خاموش می کند.

دستگاه پکیج دیواری باکسی مدل Eco3 قابلیت نصب ترموستات اتاقی و کنترل دمای شوفاژ را دارد ، که می توان میزان و قدرت کارکرد دستگاه را از روی ترموستات اتاقی کنترل نمود. در غیر این صورت دما با توجه به نیاز از روی دستگاه پکیج توسط ولوم مخصوص تنظیم می گردد.

نصب دودکش پکیج های فن دار باید توسط پرسنل هر شرکت انجام پذیرد. چرا که در پکیج های فن دار ، مسیر انتقال دود به خارج و ورود هوای تازه به پکیج طبق اصول خاصی انجام می پذیرد. 

شرایط گارانتی پکیج دیواری باکسی

پکیج دیواری باکسی دارای 2 سال گارانتی می باشد.

منبع این مطلب سایت بامین تهویه، تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تأسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 2 - 1 محصول از 2)
  • 1
  • 1