پکیج شوفاژکار

پکیج شوفاژکار

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/05/20 ساعت 11:47

پکیج زمینی شوفاژکار Chaoufage Kar Floor Mounted Heating Packag

پکیج زمینی شوفاژکار یا همان موتورخانه شوفاژکار تشکیل شده از قطعات دیگ چدنی متناسب با ظرفیت پکیج، واحد تولید آبگرم مصرفی، منبع انبساط، الکترو پمپ های مربوطه و سیستم های کنترلی و کاور و بدنه دستگاه میباشد. پکیج زمینی شوفاژکار دارای بازده ظرفیت از  ۲۷۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰۰ کیلو کالری بر ساعت میباشد که برای گرمایش فضا هایی از ۱۵۰ تا۸۰۰ مترمربع مناسب است.

انواع پکیج زمینی شوفاژکار

پکیج زمینی شوفاژ کار در چهار نوع مختلف هورخش، آذرخش، رعد و سری P با کاربری ها و ظرفیت های مختلف تولید و عرضه میشوند.

پکیج زمینی شوفاژ کار دارای انواع کوتاه، بلند، منبع دار، بدون منبع، فقط گرمایشی و پکیج های مناسب برای گرمایش کف میباشد.

پکیج های کوتاه شوفاژکار به دو مدل پکیج های با مبدل و پکیج های بدون مبدل تقسیم میشوند پکیج های کوتاه مبدل دار جهت تولید آب گرم مصرفی از مبدل های حرارتی صفحه ای متناسب با ظرفیت دستگاه بهره میبرند اما در نوع بدون مبدل که در واقع یک واحد گرمایشی مانند دیگ است و منبع انبساط و الکتروپمپ و سیستم های کنترلی به همراه دارد.جهت تولید آب گرم مصرفی در این دستگاه باید از مبدل های آبگرم جداگانه استفاده کرد.

پکیج های بلند شوفاژکار برای تولید آب گرم مصرفی دارای منبع ذخیره آب گرم میباشند که  این منابع معمولا از نوع منبع کویل داراسپیرال است. پکیج زمینی شوفاژکار بلند در برخی مدل ها دارای الکترو پمپ سیرکولاتور قوی تر هستند که مناسب برای سیستم گرمای کف هستند.

پکیج زمینی شوفاژ کار سری P

پکیج زمینی شوفاژکار سریP در سه ظرفیت ۲۷۰۰۰و۳۶۰۰۰و۴۵۰۰۰مناسب برای گرمایش فضاهایی از ۱۵۰ تا۳۵۰متر مربع در سه مدل کوتاه-بلند و بلند مناسب برای گرمایش کف تولید میشوند.

سری کوتاه پکیج زمینی شوفاژکار P در نوع کوتاه دارای مبدل حرارتی با ظرفیت ۲۰۰۰۰ کیلو کالری بر ساعت هستندکه قابلیت تولید ۴۰۰ لیتر بر ساعت آبگرم با اختلاف ۵۰ درجه هستند .

سری بلند پکیج زمینی شوفاژکار P در نوع P4 وP5 دارای منبع تولید آبگرم اسپیرال با ظرفیت ۲۰ لیتر و در نوع  P6 دارای منبع توبسد و ذخیره آبگرم مصرفی با ظرفیت ۳۰ لیتر هستند.

سری Pپکیج زمینی شوفاژکار قابل کارکرد با گاز طبیعی و گاز مایع میباشند ومشعل تمامی مدل های سری P پکیج زمینی شوفاژکار از نوع مشعل های آتمسفریک تعبیه شده در داخل پکیج هستند.

پکیج زمینی شوفاژکار سریP از تعداد ۴تا۶ پره چدنی تشکیل میشوند که از سری دیگ های عمودی چدنی به حساب می آیند که تنها قابلیت کارکرد با مشعل آتمسفریک را دارند. 

پکیج زمینی شوفاژکار هورخش

پکیج مینی شوفاژکار هورخش که در ظرفیت های ۳۰۹۶۰و۳۸۷۰۰ کیلو کالری متناسب برای گرمایش و تامین آبگرم مصرفی از متراژ۱۵۰متر تا متراژ۲۶۰ متر مربع میباشد . دارای دو مدل بلند با منبع آبگرم ذخیره و کوتاه با مبدل حرارتی میباشد.

منبع کویل دار به کار رفته در پکیج زمینی شوفاژکار هورخش دارای ظرفیت ۱۰۰لیتر است . تعداد پره های چدنی بکار رفته در پکیج زمینی هورخش ۴تا۵ پره میباشد. مشعل در پکیج زمینی هورخش از نوع جداگانه دمنده دار است که به صورت مجزا باید تهیه گردد و سوخت مصرفی پکیج زمینی شوفاژکار هورخش با توجه به نوع مشعل بکار رفته در آن میتواند از نوع گاز سوز دوگانه سوز و یا گازوئیل سوز باشد. برق مصرفی پکیج زمینی هورخش از نوع تکفاز است

پکیج زمینی شوفاژ کار مدل آذرخش

پکیج زمینی شوفاژکار مدل آذرخش در پنج ظرفیت۴۳۷۰۰ و ۵۳۶۰۰ و۶۳۴۰۰ و۷۳۳۰۰ و۸۳۲۰۰ تولید میشوند که از تعداد ۵تا۹ پره چدنی تشکیل شده اند. پکیج زمینی آذرخش شوفاژکار متناسب برای گرمایش و تولید آبگرم مصرفی فضاهایی از ۲۵۰ متر تا۵۵۰ متر مربع میباشند.

پکیج زمینی آذرخش در سه مدل بلند منبع دار، کوتاه مبدل دار و کوتاه بدون مبدل تولید میشوند . مدل بلند پکیج زمینی شوفاژ کار آذرخش دارای منبع تولید و ذخیره آبگرم مصرفی ۱۶۰ لیتری میباشد. مدل کوتاه مبدل دار پکیج زمینی آذرخش دارای مبدل حرارتی صفحه ای استنلس استیل جهت تولید آب گرم لحظه ای بدون منبع ذخیره میباشد.

مدل کوتاه بدون مبدل پکیج زمینی شوفاژکار آذرخش که هیچ واحدی برای تولید آبگرم مصرفی ندارد و میتوان از آن بعنوان دیگ حرارتی بهره برد که دارای تجهیزات کنترل فشار دما و منبع انبساط و پمپ سیرکولاتور هستند.از این دستگاه در مکان هایی استفاده میشود که نیاز به آبگرم مصرفی ندارند و یا جهت تولید آبگرم مصرفی از واحد های تولیدی آبگرم دیگر بهره میبرند.

سوخت مصرفی پکیج زمینی شوفاژکار آذرخش از نوع گاز شهری، گازوئیل و یا دو گانه سوز میباشد.مشعل بکار رفته در این نوع پکیج از نوع مجزا و فن دار هستند که باید جداگانه تهیه شوند.

تجهیزات بکار رفته در پکیج زمینی شوفاژ کار

مبدل حرارتی بکار رفته در پکیج زمینی شوفاژکار از نوع تایوانی استنلس استیل با جوشکاری مس با برند هپاکو می باشد.

الکترو پمپ های بکار رفته در پکیج زمینی شوفاژکار از نوع دانمارکی گراندفوس می باشد.

دیگ چدنی بکار رفته در پکیج زمینی شوفاژکار از نوع پره ای و از جنس چدنی آتش خوار آلیاژی با مقاومت کششی ۱۵۰ نیوتون بر میلی متر مربع میباشد.که دارای مقاومت زیاد در برابر شعله میباشد. ضخامت بدنه دیگ چدنی بکار رفته در پکیج زمینی شوفاژکار معادل ۴ تا ۵ میلی متر است و دارای فین های حرارتی جهت بالا بردن سطح حرارتی و راندمان دستگاه میباشد. منابع انبساط به کار رفته در پکیج زمینی شوفاژکار از نوع بسته تیوپ دار زیلمت ایتالیا با قابلیت کارکرد تا دمای ۱۱۰درجه سانتی  گراد میباشد.

 

بیشتر
حذف همه
(نمایش 25 - 1 محصول از 25)
  • 1
  • 1

کاتالوگ پکیج شوفاژکار مدل P                 

 

کاتالوگ پکیج شوفاژکار مدل آذرخش        

 

کاتالوگ پکیج شوفاژکار مدل هورخش      

 

کاتالوگ پکیج شوفاژکار مدل الگانت         

 

کاتالوگ پکیج شوفاژکار مدل دایسونگ     

 

کاتالوگ پکیج شوفاژکار مدل فلورانس     

  

کاتالوگ پکیج شوفاژکار مدل کامفورت