پکیج ایمرگاس

پکیج ایمرگاس

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/07/07 ساعت 14:13

پکیج ایمرگاس تولید کشور ایتالیا و جزء اولین برندهای تولید پکیج حرارتی در جهان است که طبق استاندارد های اروپایی بالغ بر ۷۰ نوع محصول در چند گروه پکیج ایمرگاس تک مبدل ، دو مبدل،کندانسینگ و دیواری مخزن دار و زمینی مخزن دار تولید می شوند.

پکیج ایمرگاس Immergas Heating Package

پکیج ایمرگاس

پکیج ایمرگاس دارای سیستم کنترل پیشرفته و هوشمند ،دارای سیستم مدولاسیون و برد هوشمند میکروپروسسوری با کاهش مصرف انرژی به میزان ۳۰ درصد می باشد.

انواع پکیج ایمرگاس :

  • پکیج ایمرگاس تک مبدل Bithermic

  • پکیج ایمرگاس دو مبدل Mono thermic

  • پکیج ایمرگاس چگالشی Victorix

  • پکیج ایمرگاس دیواری مخزن دار (Avio – Zeus)

  • پکیج ایمرگاس زمینی مخزن دار Hercules

پکیج ایمرگاس تک مبدل مدل Bithermic

پکیج ایمرگاس تک مبدل در انواع فن دار و بدون فن در ظرفیت ۰۰۰/۲۴ کیلو کالری بر ساعت تولید می شود که مناسب برای گرمایش فضاهایی تا۱۵۰ متر مربع می باشد.

مدل فن دار پکیج ایمرگاس دیواری تک مبدل با نام Eolo  و مدل بدون فن آن با نام Nike star مشخص میشوند.

راندمان پکیج تک مبدل ایمرگاس معادل ۹۳٪ و دارای قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی است.

پکیج ایمرگاس تک مبدل دارای نمایشگر دیجیتال است که قابلیت نمایش کد های خطا را بر روی نمایشگر دیجیتال دارد .

از دیگر امکانات پکیج ایمرگاس تک مبدل می توان به سیستم ضد یخ زدگی ، سیستم ضد گریپاژ،‌ سیستم بای پاس اتوماتیک ، سیستم احتراق آهسته و ... اشاره کرد.

پکیج ایمرگاس دو مبدل مدل Mono thermic

پکیج ایمرگاس دو مبدل از ظرفیت ۰۰۰/۲۴ تا ۰۰۰/۳۲ کیلو کالری بر ساعت مناسب برای ساختمانهایی از ۱۸۰ تا ۲۰۰ متر مربع در نوع فن دار و بدون فن تولید می شود.

مدل های EOLO پکیج ایمرگاس دو مبدل از نوع فن دار هستند که در سه ظرفیت ۲۴ و ۲۸ و ۳۲ کیلو وات تولید می شوند و مدل های  Nike  از نوع تک مبدل هستند که در دو ظرفیت ۲۴ و ۲۸ کیلو وات تولید می شوند و دارای نمایشگر دیجیتال برای نمایش حالت عملکرد دستگاه هستند .

پکیج فن دار ایمرگاس دو مبدل دارای دودکش دو جداره هستند و دارای راندمان بالای ۹۳٪ با استاندارد ۳ ستاره اروپایی می باشند.

از پکیج ایمرگاس دو مبدل در مناطقی که املاح آب در آن مناطق بیشتر است می توان بهره برد.

پکیج ایمرگاس دو مبدل دارای مبدل حرارتی استنلس استیل Bbrazed برای تولید  آبگرم مصرفی به صورت جداگانه است.

 از دیگر امکانات پکیج ایمرگاس دو مبدل میتوان به سیستم آیونایز حفاظت از شعله ، سیستم کنترل جریان  خودکار گاز عیب یاب الکترونیکی ، سیستم بای پاس اتوماتیک ، سیستم احتراق آهسته مدولاسیون ، جرقه زن الکترونیکی و قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی (CAR) اشاره کرد.

پکیج ایمرگاس چگالشی مدل Victorix

پکیج ایمرگاس چگالشی از ظرفیت ۲۶ تا ۱۱۵ کیلو وات در ۸ مدل تولید می شود. پکیج چگالشی ایمرگاس دارای راندمان ۱۰۷ درصد و بالاتر است.

پکیج ایمرگاس چگالشی مناسب برای فضاهایی از ۲۰۰ تا ۱۱۰۰ مترمربع است.که در مدل های با ظرفیت بالا قابلیت سری شدن تا ۸ دستگاه برای بکارگیری در پروژه هایی تا ۵۰۰۰ متر مربع زیر بنا را دارا هستند. استفاده از پکیج ایمرگاس چگالشی سبب کاهش ۵۰ درصدی سوخت نسبت به موتور خانه های معمولی می شود.

قابلیت های پکیج ایمرگاس چگالشی

از قابلیت های پکیج ایمرگاس چگالشی می توان به سیستم مدولاسیون کارکرد ، حفاظت در برابر رسوب گرفتگی ، سیستم ضد یخ زدگی ، سیستم بای پاس اتوماتیک ، سیستم عیب یاب خودکار بصورت نمایش کد های خطا بر روی نمایشگر و ... اشاره کرد.

استفاده از پکیج ایمرگاس چگالشی به میزان ۳۰٪ صرفه جویی در مصرف گاز را در مقابل پکیج های معمولی به دنبال دارد .

پکیج ایمرگاس چگالشی از ظرفیت ۵۰ تا ۱۱۵ کیلووات قابلیت اتصال به منبع آبگرم را دارا هستند.

مدل Zeus 26 و مدل  Superior 32 دارای منبع ذخیره آبگرم درون دستگاه هستند.

تمامی مدل های پکیج ایمرگاس چگالشی از نوع فن دار با محفظه احتراق بسته هستند.

پکیج ایمرگاس دیواری مخزن دار مدل Avio – Zeus

پکیج ایمرگاس دیواری مخزن دار Avio-Zeus در انواع فن دار و بدون فن در سه ظرفیت 24 ، 28 و 32 کیلو وات تولید می شود . که مناسب برای گرمایش و تامین آب گرم مصرفی واحد های مسکونی ، تجاری ، اداری از 150 تا 300 متر مربع هستند. حجم مخزن آبگرم پکیج ایمرگاس دیواری مخزن دار تا ظرفیت 28 کیلووات 45 لیتر و در ظرفیت 32 کیلووات معادل 60 لیتر است. مخزن ذخیره بکار رفته در پکیج ایمرگاس دیواری مخزن دار از نوع استنلس استیل 316 L است.

پکیج ایمرگاس دیواری مخزن دار قابل استفاده در مناطق با املاح آب زیاد و قابل نصب در محیط بیرون از ساختمان و مقاوم در برابر نفوذ آب است .

امکان برقرای جریان آبگرم به مقدار زیاد در پکیج ایمرگاس مخزن دار سبب شده تا از این دستگاه بتوان در واحد های با بیش از یک حمام نیز بهره برد .

مدل فن دار پکیج ایمرگاس مخزن دار ZEUS و مدل بدون فن AVIO نام گذاری شده است.

پکیج ایمرگاس زمینی مخزن دار مدل Hercules

پکیج ایمرگاس زمینی مخزن دار مدل هرکول و تنها در ظرفیت 32000 تولید می شود دارای دو مدل با منبع 50 لیتری ذخیره و منبع 120 لیتری ذخیره است.

پکیج ایمرگاس زمینی مخزن دار دارای قابلیت تامین 15 تا 24 لیتر بر دقیقه آبگرم مصرفی است و مناسب برای تامین آبگرم مصرفی بیش از دو حمام است.

مدل 120 لیتری پکیج ایمرگاس زمینی هرکول دارای ارتفاع 1600 میلی متر و مدل 50 لیتری دارای ارتفاع 850 میلی متر می باشد.

از دیگر قابلیت های پکیج ایمرگاس زمینی هرکول می توان به سیستم کنترل لحظه به لحظه دمای محیط متناسب با تغییرات دمای محیط بیرون برای صرفه جویی در مصرف انرژی ، نشان چهار ستاره اروپا ، سیستم ایمنی تخلیه گازهای احتراق ،سیستم عیب یاب الکترونیک اشاره کرد.

منبع این مطلب بامین تهویه، تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تأسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 20 - 1 محصول از 20)
  • 1
  • 1