پکیج آلزان

پکیج آلزان

آخرین بروزرسانی : شنبه 1399/02/20 ساعت 12:34

پکیج آلزان ALZAN Floor Standing Heating Package 

پکیج  آلزان از ظرفیت ۲۴ کیلو وات تا ظرفیت ۱۰۰ کیلو وات با قابلیت گرمایش و تامین آبگرم مصرفی جهت کاربری مسکونی، اداری، تجاری، مکان های ورزشی و...از متراژ۱۵۰ تا ۸۵۰ متر مربع تولید و عرضه میشوند. پکیج زمینی آلزان تا ظرفیت ۴۵ کیلو وات با مشعل آتمسفریک و در ظرفیت های بالا تر با مشعل مجزای دمنده دار (بدون مشعل) تولید میشوند.

پکیج زمینی آلزان گاز سوز با مشعل آتمسفریک

پکیج زمینی آلزان که با مشعل داخلی آتمسفریک تولید میشود دارای ۱۰ مدل و ۵ ظرفیت از ۲۴ تا۴۵کیلو وات مناسب برای تامین گرمایش و تامین آبگرم مصرفی فضاهایی از ۱۵۰ تا ۳۰۰ متر مربع مناسب میباشد.

راندمان پکیج زمینی آلزان با مشعل آتمسفریک معادل ۹۰ درصد است و قابلیت سفارش نوع دودکش بصورت خروج از بالا یا از پشت میباشد.

پکیج زمینی آلزان با مشعل آتمسفریک با استفاده از قانون ترموسیفون بگونه ای طراحی شده است که در تابستان جهت تامین آبگرم مصرفی نیاز به کار کرد پمپ نخواهد داشت.

نوع سوخت گاز پکیج زمینی آلزان با مشعل آتمسفریک از گاز شهری طبیعی میباشد و برق مصرفی دستگاه از نوع تکفاز ۲۲۰ولت است.

پکیج زمینی آلزان بدون مشعل

پکیج زمینی آلزان بدون مشعل از ظرفیت ۵۰ تا۱۰۰ کیلو وات در سه مدل تولید و عرضه میشود که نوع ۵۰ و ۷۰ آن قابلیت گرمایش و تولید آبگرم مصرفی برای واحد

های مسکونی اداری ،تجاری و… از ۳۵۰ تا ۵۰۰ متر مربع را دارا میباشد.

و نوع ۱۰۰ کیلووات پکیج زمینی آلزان بدون مشعل که صرفآ بعنوان دیگ تامین گرمایش و بدون قابلیت تولید آبگرم مصرفی تولید میشود، تا فضای ۸۵۰ متر مربع را پشتیبانی میکند.

مشعل مورد استفاده در پکیج زمینی آلزان باید از نوع مشعل های فن دار یا اتمسفریک انتخاب گردد که متناسب با ظرفیت دستگاه انتخاب میگردد. برق مصرفی تمامی مدل های پکیج زمینی آلزان از نوع تکفاز ۲۲۰ ولت است.

پکیج زمینی آلزان دارای منبع ذخیره آب گرم مصرفی است تا در زمان قطعی برق در زمان استحمام امکان خروج از حمام وجود داشته باشد .مشعل به کار رفته در این نوع پکیج ها میتواند از نوع گاز سوز . گازوئیل سوز یا دو گانه سوز باشد.

تجهیزات به کار رفته در پکیج زمینی آلزان

تمامی دستگاه های پکیج زمینی آلزان دارای رسوب گیر الکترونیکی و استفاده از تکنولوژی فرانسه در طراحی و ساخت هستند.

الکتروپمپ های به کار رفته در پکیج زمینی آلزان از برند DAB ایتالیا، شیر های برقی از نوعSIT و ترموترمانوتر و شیر اطمینان و شیر هواگیری اتوماتیک و...تولید ایتالیا میباشند.

منبع انبساط بکار رفته در پکیج های زمینی آلزان از نوع زیلمت ایتالیا با ظرفیت ۶ یا ۸ لیتر است

قابلیت های پکیج زمینی آلزان

پکیج های زمینی آلزان قابلیت تولید آبگرم مصرفی با کمترین فشار را دارا میباشند .

پکیج های زمینی آلزان با استفاده از ترموسیفون بگونه ای طراحی شده اند که در تابستان جهت تولید آب گرم مصرفی نیاز به روشن بودن الکتروپمپ نمیباشد.

قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی جهت تنظیم دمای محیط و استقلال واحد های مسکونی در تولید گرمایش و قابلیت کارکرد در مناطقی که املاح آب زیادی دارند از دیگر مزیت های پکیج زمینی آلزان است.

پکیج زمینی آلزان قابلیت کاربرد بجای یک موتورخانه کامل را در منازل یا ویلا ها و... دارا میباشد و امکان اتصال به سیستم هواساز و فن کویل را دارند.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 16 - 1 محصول از 16)
  • 1
  • 1