رادیاتور پنلی ایرتورپن

رادیاتور پنلی ایرتورپن

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/12/04 ساعت 13:23

رادیاتور پنلی ایرتورپنIRTURPAN Panel Radiator

رادیاتور پنلی ایرتورپن محصول مشترک ایران و ترکیه با طراحی مدرن و زیبا و سازگاری بیشتر با پکیج های دیواری در چهار نوع یک پنل بدون کنوکتور 10-P و یک پانل یک کنوکتور 11-PK و دو پانل یک کنوکتور 21PKP و دو پانل دو کنوکتور 22PKKP تولید می شود رادیاتور پنلی ایرتورپن معمولاَ در نوع ۲۲ تولید می شود و دیگر مدل ها بصورت سفارشی تحویل می شوند.

ارتفاع تمامی مدل های رادیاتور ایرتورپن مدل ۵۵ سانتی متر و آکس (فاصله بین لوله ها برای نصب) طبق استاندارد ۵۰ سانتی متر است.

ضخامت رادیاتور ایرتورپن مدل22 معادل ۱۰ سانتی متر است.

تولید رادیاتور پنلی ایرتورپن

رادیاتور پنل ایرتورپن از ورق ST12 تولید شده است که پس از خم کاری و فوم دهی و جوشکاری و شستشو چربی زدایی می شود.

رادیاتور ایرتورپن پس از مرحله شستشو توسط فسفات روی به جهت جلوگیری از واکنش شیمیایی فولاد با آب و جذب مناسب رنگ پوشش داده می شود.

رنگ بدنه رادیاتور پنلی ایرتورپن سفید RAL9016 از نوع پلی استر با ۹۰ واحد براقیت می باشد که در مرحله اول بصورت غوطه وری در حوضچه رنگ می باشد و در مرحله دوم بوسیله پوشش رنگ پودری پوشش داده شده و سپس وارد کوره پخت می شود تا رنگ دوام و لعاب کافی را جهت محافظت در برابر حرارت و ضربات و... داشته باشد.

کنوکتورهای رادیاتور ایرتورین دقیقاَ بر روی مجاری آب جوشکاری شده است تا حداکثر انتقال حرارت و راندمان را حاصل نماید.

شبکه مشبک بالای رادیاتور و محافظ های اطراف قابلیت باز شدن و نظافت آسان دارند.

تمامی مدل های رادیاتور پنلی ایرتورین مطابق استاندارد EN442 تولید می شوند و ویژگی های فیزیکی و شیمیایی آب در مدار گرمایش کاملاَ با مشخصات تعریف شده در استاندارد UN:80ES مطابقت دارد.

ضخامت ورق تولیدی رادیاتور ایرتورپن در قسمت جلویی رادیاتور ۱.۲میلی متر و بخش کنوکتورها با ورق فولادی به ضخامت ۵.۴ میلی متر و ضخامت شبکه و پنل رادیاتور ۵.۸ میلی تر می باشد.

رادیاتور پنلی ایرتورپن در آکس ۵۰ سانتی متر ار طول ۴۰ الی ۳۰۰ سانتی متر تولیدی می شود که از طول۱۸۰ به بالا بصورت سفارشی امکان تحویل دارد.

متعلقات رادیاتور پنلی ایرتورپن

به همراه رادیاتور پنلی ایرتورپن بست  مخصوص-درپوش و ماسوره و پیچ و روپلاک در بسته بندی تحویل میشود.

رادیاتور ایرتورپن توسط کارتن محافظ در دو طرف و محافظ های پلاستیکی در چهار گوشه و نایلون حباب دار پوشانیده می شود تا از ضربات احتمالی حین حمل در امان باشد.

فشار تست رادیاتور ایرتورپن معمول ۸.۵ بار می باشد.

رادیاتورهای پنلی به نسبت رادیاتورهای آلومینیومی کمتر دچار هواگرفتگی می شوند .در کاربرد رادیاتور آلومینیومی و پکیج های حرارتی بر اساس ارتباط آب بین مبدل مسی پکیج و رادیاتور آلومینیومی گاز هیدروژن تولید می شود که در رادیاتورها انباشته می شود(گاز هیدروژن اشتعال زاست).

لذا دفعات مورد نیاز هواگیری به مراتب در رادیاتور آلومینیومی بیشتر از رادیاتور فولادیست.

ظرفیت حرارتی هر بلوک رادیاتور پنلی ایرتورین با آکس ۵۰ سانتی متر و طول یک متر معادل ۱۸۹۰ کیلوکالری بر ساعت است.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 11 - 1 محصول از 11)

کاتالوگ رادیاتور پنلی ایرتورپن