رادیاتور پنلی آتربان

رادیاتور پنلی آتربان

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/12/04 ساعت 13:27

رادیاتور پنلی آتربان utroban panel radiator

رادیاتور پنلی آتربان از نوع رادیاتور های تولید شده به روش جوشکاری ورق های فولادی با بازده حرارتی بالا با تکنولوژی روز اروپا و ظاهری متفاوت با سایر برندهای رادیاتور پنلی میباشد. رادیاتور آتربان به دلیل حجم آبگیری کم و تماس آب با تمام سطوح رادیاتور دارای راندمان بالایی است.

رادیاتور پنلی آتروبان قابلیت تولید به صورت دو پره بدون کنوکتور pp، دو پره با یک کنوکتور pkp، و دو پره با دو کنوکتور pkkp، سه پره بدون کنوکتور ppp، سه پره با چهار کنوکتور pkkpkkp را بصورت سفارشی دارا میباشد.

ابعاد رادیاتور پنلی آتروبان

ابعاد رادیاتور پنلی آتربان در ارتفاع ۶۰ سانتی متر و آکس ۵۰ سانتی متر می باشد که قابلیت تولید از طول ۲۰تا ۱۵۸سانتی متر را دارا میباشد. رادیاتور آتربان به نسبت سایر برند های رادیاتور های پنلی دارای عرض کمتری است. در نوع دوکنوکتور دو پلیت 22 رادیاتور پنلی آتربان عرض هر بلوک معادل ۶/۶ سانتی متر است در صورتی که در برند های دیگر این عرض تا۱۰سانتی متر نیز میباشد. نوع سه پلیت بدون کنوکتور رادیاتور آتربان معادل ۱۳ سانتی متر میباشد. از این رو از رادیاتور آتربان میتوان در واحد های مسکونی کوچک نیز استفاده کرد.

تولید رادیاتور پنلی آتروبان

رادیاتور پنلی آتروبان تولید شده از ورق فولادی st12 به ضخامت 1/25 میلی تر است که مطابق با استاندارد DIN1623 میباشد.

فشار تست هر بلوک از رادیاتور آتربان معادل ۷/۵ بار است.

رادیاتور پنلی آتربان با توجه به جهت جریان آب در مجاری رادیاتورکه میتوان به صورت عمودی یا افقی باشد در نصب هم میتواند به صورت عمودی افقی یا دوطرفه نصب شود.

بدنه فولادی رادیاتور آتربان توسط فسفاته روی زیر سازی میشود که از زنگ زدگی رادیاتور جلوگیری شده و چسبندگی رنگ روی فولاد افزایش یابد، در نهایت از رنگ پودری الکترواستاتیک RAL9016 بصورت کوره ای برای پوشش نهایی استفاده میگردد.

طرح بدنه رادیاتور پنلی آتربان برخلاف سایر رادیاتورها که دارای خط های عمودی یا افقی هستند بصورت خاص طراحی شده است.

بسته بندی و نصب رادیاتور پنلی آتروبان

رادیاتور پنلی آتربان در طول های بالای ۱۰۰ سانتی متر به دلیل وزن بالا قابلیت نصب روی دیوار های پیش ساخته را ندارند لذا جهت نصب باید از پایه های مخصوص بهره برد.

در بسته بندی رادیاتور آتربان درپوش و ماسوره و بست های مخصوص جهت نصب وجود دارد لذا مشتریان محترم در هنگام خرید باید تنها شیر و زانوی مورد نیاز جهت ورود و خروج آب را تهیه نمایند.

طراحی رادیاتور پنلی آتروبان به گونه ای است که زوایای تیز و خطر آفرین در آن حذف شده است و از ایمنی کافی جهت نصب در محیط برخوردار است.جهت انتخاب مدل و طول رادیاتور آتربان جهت مناطق معتدل و مناطق سردسیر جدول زیر را مطالعه نمائید.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 36 - 1 محصول از 36)
  • 1
  • 1