رادیاتور پنلی بارلی

رادیاتور پنلی بارلی

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/12/04 ساعت 14:01

رادیاتور پنلی بارلی BARRELI Panel Radiator

رادیاتور پنلی بارلی با طراحی مدرن و خط تولید تمام اتوماتیک با استفاده از پیشرفته‎ترین تکنولوژی روز اروپا در سه مدل کلاسیک، فلت، فلت لاین تولید می‎شود. رادیاتور پنلی بارلی براساس استاندارد ایران دارای آکس (فاصله لوله‎ها) معادل 50 سانتی‎متر است که در طول‎های متفاوت از 40 تا 2400 سانتی‎متر عرضه‎می‎شود.

تولید رادیاتور پنلی بارلی

رادیاتور پنلی بارلی با استفاده از ورق فولادی با ضخامت 2/1 میلی‎متر با آلیاژ ST12 به‎روش خم‎کاری، برشکاری و جوشکاری تولید می‎شود. شستشو و چربی‎زدایی پس‎از ساخت در 7 مرحله آغاز شده که شامل عمل شستشو و چربی‎زدایی و لایه رنگ زیرین فسفاته می‎باشد.درنهایت بلوک‎های رادیاتور پنلی پس‎از انجام مراحل 7گانه توسط پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره‎ای طبق استاندارد رنگ‎ها با کد RAL9016 سفید پوشش داده‎ می‎شود.

هر بلوک از رادیاتورهای پنلی بارلی در مراحل تولید کنترل کیفیت می‎شوند و در نهایت هر بلوک از رادیاتور تست نهایی می‎شود. تمامی مدل‎های رادیاتور پنلی بارلی به‎صورت کنوکتور دار از نوع ضخامت فلزی کروگیت شده به ضخامت 0.4 میلی‎متر هستند که به‎صورت دو کنوکتور PKKP22 می‎باشند.

کارایی و راندمان رادیاتور پنلی بارلی

رادیاتور پنلی بارلی سازگار با انواع سیستم‎های موتورخانه، پکیج‎های زمینی و دیواری است. رادیاتور پنلی بارلی با توجه به سیستم نصب دوطرفه امکان استفاده از هر دو طرف رادیاتور را درصورت آسیب‎دیدگی و یا کثیف‎شدگی یک طرف دارد.

حجم آبگیری رادیاتور پنلی بارلی، در کمترین حالت ممکن است به‎گونه ‎ای ‎که در راندمان دستگاه تاثیر مثبت گذاشته است چرا که هرچه حجم آبگیری کمتر باشد سیال عبوری تماس بیشتری با بدنه داشته و انتقال حرارت صورت‎ می‎‏پذیرد.

انواع رادیاتور پنلی بارلی

رادیاتور پنلی بارلی دارای سه مدل کلاسیک، فلت و فلت لاین است.

مدل کلاسیک رادیاتور بارلی دارای شیارهای عمودی روی بدنه رادیاتور است و شبیه به رادیاتورهای پنلی معمول است.

مدل فلت رادیاتور پنلی بارلی  دارای سطحی صاف و بدون شیار است که ظاهر خاصی را به محیط می‎بخشد و امکان نظافت آن بسیار راحت‎تر است.

مدل فلت لاین دارای سطحی صاف با شیارهای افقی به تعداد کمتر است و از پر فروش‎ترین مدل‎های رادیاتور پنلی بارلی محسوب می‎شود.

تمامی مدل‎های رادیاتور بارلی دارای توان حرارتی یکسان هستند و تماماً دارای قابلیت باز شدن شبکه بالایی و قاب‎های اطراف برای نظافت می‎باشند.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 9 - 1 محصول از 9)