رادیاتور پنلی ایران رادیاتور

رادیاتور پنلی ایران رادیاتور

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/12/04 ساعت 14:05

رادیاتور پنلی ایران رادیاتور IRANRADIATOR Panel Radiator

رادیاتور پنلی ایران رادیاتور طبق استاندارد ISO3147-3150  در 7 مدل از طول 600 تا 1800 میلی متر به صورت دو پنل  دو کنوکتور تیپ 22 PKKP تولید می شود.

رادیاتور پنلی ایران رادیاتور تولید شده از ورق فولادی به ضخامت مناسب از نوع  ST12 می باشد که به وسیله دستگاه های مخصوص عملیات خم کاری، فرم دهی، برشکاری و جوشکاری روی آن ها انجام می گردد. سپس بلوک رادیاتور به سیستم غوطه وری در وان رنگ منتقل شده و به وسیله پوشش فسفاته پوشش داده می شود.در نهایت رنگ پودری الکترواستاتیک سطح رادیاتور را می پوشاند.

جهت انتقال حرارت بیشتر در رادیاتور پنلی ایران رادیاتور از کنوکتور های چین خورده در داخل پنل ها استفاده شده است. کنوکتور ها به جهت کارایی مضاعف دقیقاً بر روی مجاری عبور آب پنل جوشکاری می شوند. معمولاً ضخامت ورق به کار رفته در تولید کنوکتور ها نازک تر از بدنه و حدود 0.4 میلی متر است.

ابعاد رادیاتور پنلی ایران رادیاتور

رادیاتور پنلی ایران رادیاتور که از طول 600 تا 1800 میلی متر تولید می شود دارای پهنای 100 میلی متر است و ارتفاع نهایی آن معادل 55 سانتی متر است که طبق استاندارد و کاربری ایران ، آکس (فاصله لوله ها رفت و برگشت) لوله ها معادل 50 سانتی متر است، البته به صورت سفارشی در تعداد بالا با ارتفاع 40 و 60 سانتی متر هم تولید می گردد.

بسته بندی و نصب رادیاتور پنلی ایران رادیاتور

بسته بندی رادیاتور پنلی فولادی ایران رادیاتور توسط مقواهای اطراف و روکش نایلونی که تمام سطح رادیاتور را در بر می گیرد انجام می شود که تا زمان نصب از آسیب رسیدن به رادیاتور ها جلوگیر می کند.

رادیاتور پنلی ایران رادیاتور در قسمت پشت دارای دو عدد گیره برای نصب بر روی دیوار است. تمامی تجهیزات مورد نیاز نصب در بسته بندی رادیاتور قرار داده شده است (پیچ و رولپلاک و بست و شیر هوا گیری و در پوش). مشتریان محترم تنها برای نصب باید شیر و زانویی رادیاتور را به صورت مجزا تهیه نمایند.

رادیاتور پنلی به دلیل وزن بالا قابلیت نصب بر روی دیوار پیش ساخته را ندارد و لذا می بایست از پایه های زمینی جهت مهار وزن رادیاتور به صورت کمکی استفاده نمود.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 7 - 1 محصول از 7)

کاتالوگ رادیاتور پنلی ایران رادیاتور