رادیاتور پنلی تاش

رادیاتور پنلی تاش

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/12/04 ساعت 14:09

رادیاتور پنلی تاش TASH Panel Radiator

رادیاتور پنلی تاش با استفاده از دستگاه‎های تمام اتوماتیک تحت استاندارد کیفی EN442 اروپا تولید‎ و عرضه می‎شود. رادیاتور تاش به‎صورت معمول در ارتفاع آکس 50 سانتیمتر ، از طول 40 تا 180 سانتیمتر بصورت دو پنل و دو کنوکتور تولید می‎شود.رادیاتور تاش در مدل‎های دیگر و طول‎های بیشتر به‎صورت سفارشی در مقیاس بالا تولید است. در تولید رادیاتور پنلی تاش از دستگاه‎های Schuler آلمان و Leas ایتالیا استفاده می‎شود.

انواع رادیاتور پنلی تاش

رادیاتور پنلی تاش در 6 مدل مختلف تولید می‎شود. مدل type10 پنل بدون کنوکتور مدل type11 یک پنل و یک کنوکتور، مدل type20 با استفاده از دوپنل و یک کنوکتور مدل type22 دو پنل و دو کنوکتور که این مدل پرفروش‎ترین مدل رادیاتور تاش است و مدل type33 که شامل سه پنل و سه کنوکتور است.

ورق تولیدی رادیاتور پنلی تاش

تمامی مدل‎های رادیاتور پنلی تاش با استفاده از ورق فولادی ST12 و تحت استاندارد EN10130 و DC01 تولید می‎شوند.

تست فشار و تست رنگ در رادیاتور پنلی تاش

رادیاتور پنلی تاش پس از ساخت با استفاده از ماشین آلات اتوماتیک تحت فشار 13بار تست تحمل فشار می‎شود. تست کیفیت و رنگ رادیاتور تاش با استفاده از روش‎های Scrape test, Pull-off test, Drop test, Cross cut, Salt spray  تحت استاندارد EN442 انجام می‎پذیرد.

مراحل تولید و رنگ‎آمیزی رادیاتور پنلی تاش

ورق‎های فولادی پس از برشکاری و فرم‎دهی و جوشکاری طی سه مرحله توسط مواد شیمیایی نانو تولید شرکت surtec آلمان چربی‎زدایی و شستشو شده و جهت افزایش عمر و بالا بردن کیفیت رنگ و جذب بالاتر رنگ توسط رنگ اپوکسی به‎عنوان آستر پوشش داده‎ می‎شود. این مرحله به‎صورت غوطه‎وری انجام می‎گیرد. در مرحله بعد به‎وسیله پوشش رنگ پلی‎استر اپوکسی با استاندارد RAL9016 سفید به‎صورت پودری الکترواستاتیک پوشش داده‎می‎شوند.   

کنوکتورهای رادیاتور پنلی تاش که به‎ صورت موجی شکل تولید می‎شود با قرار گرفتن روی کانال‎های عبور آب در رادیاتور حداکثر راندمان را به‎ وجود آورده‎اند.

حمل و نصب رادیاتور پنلی تاش

رادیاتور پنلی تاش جهت محافظت در برابر ضربات فیزیکی هنگام حمل از محافظ‎های مقاوم در بسته‎بندی بهره‎برده‎است. تمامی لوازم نصب ازجمله درپوش و ماسوره، بست‎ ها، آچار هواگیری، پیچ و رولپلاک، کورکن کروم، در بسته‌‎بندی هربلوک قرار دارد و مشتریان محترم جهت نصب باید تنها شیر و زانویی ورورد و خروج آب رادیاتور را به ‎صورت جداگانه تهیه‎کنند. رادیاتور پنلی تاش جهت نظافت آسان قابلیت باز شدن شبکه فلزی روی رادیاتور و قاب‎های بغل را دارا می‎باشد. 

بیشتر
حذف همه
(نمایش 40 - 1 محصول از 81)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 1
  • 2
  • 3