رادیاتور پنلی سانیکا

رادیاتور پنلی سانیکا

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/12/04 ساعت 14:15

رادیاتور پنلی سانیکا SANICA Panel Radiator

رادیاتور پنلی سانیکا در سه نوع pk21 یک پنل و یک کنوکتور و pkkp22 دو پنل دو کنوکتور و pkkpkp33 سه پنل و سه کنوکتور تولید و عرضه می‎شوند. کلیه محصولات رادیاتور پنلی سانیکا دارای استاندارد کیفی EN442,TSE می‎باشد. رادیاتور پنلی سانیکا با استفاده از ورق فولادی ST12 با ضخامت 15/1 میلی‎متر برشکاری فرم‎دهی و جوشکاری می‎شوند، که پس از ساخت چربی‎زدایی و شستشو می‎گردند.

پس از شستشو رادیاتور پنلی سانیکا آبکاری و اپوکسی کاری شده، تا مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی داشته‎باشد. و در نهایت توسط رنگ کوره‎ای الکترواستاتیک براساس استاندارد بین‎المللی RAL9010 پوشانده‎می‎شوند. رادیاتور پنلی سانیکا در سفارش انبوه قابلیت سفارش رنگ دلخواه را دارند.

رادیاتور پنلی سانیکا و همچنین لوله خشک‎کن سانیکا در فشار 13 بار مورد تست و آزمایش قرار می‎گیرند. رادیاتور سانیکا دارای کنوکتورهای کروگیت شده‎ است که دقیقا روی محل‎های عبور آب جوشکاری شده‎اند و سبب افزایش انتقال حرارت می‎گردند.

رادیاتور پنلی سانیکا سازگاری بالایی به انواع پکیج‎های دیواری-زمینی و موتورخانه‎ها دارند. قابلیت بازشدن شبکه بالایی و قاب بغل امکان نظافت آسان را در رادیاتورهای پنلی سانیکا امکان‎پذیر ساخته‎است.

رادیاتور پنلی سانیکا قابلیت تولید از طول 400 میلی‎متر تا 1500 میلی‎متر با ارتفاع بین دو لوله آکس 500 میلی‎متر می‎باشند.

در بسته‎بندی رادیاتورهای سانیکا لوازم نصب و متعلقات از جمله درپوش و ماسوره آچار هواگیری، پیچ و رولپلاک و....موجود می‎باشد.

انتقال حرارت در رادیاتور پنلی سانیکا

رادیاتور پنلی سانیکا در تیپ 21 دارای کمترین قدرت انتقال حرارات معادل 1570 کیلوکالری بر ساعت و کمترین ضخامت معادل 70 میلی‎متر و تیپ 22 رادیاتور سانیکا دارای توان انتقال حرارت 1828 کبلوکالری بر ساعت و ضخامت 106 میلی‎متر و تیپ 33 رادیاتور سانیکا دارای توان حرارت 2732 کیلوکالری و ضخامت 164میل‎متر است.

رادیاتور پنلی سانیکا حجم آبگیری بسیار کمی دارد و یکی از پارامترهای تاثیرگذار در راندمان رادیاتور پنلی حجم کم آبگیری است چرا که با دبی ثابت حجم بیشتری از آب اجازه تماس با دیواره‎ها و انتقال حرارت پیدا می‎کنند.

ضمانت رادیاتور پنلی سانیکا

رادیاتور پنلی سانیکا دارای 12 سال ضمانت در برابر پوسیدگی از داخل یا خارج است.

 

بیشتر
حذف همه
(نمایش 36 - 1 محصول از 36)
  • 1
  • 1