رادیاتور پنلی فرولی

رادیاتور پنلی فرولی

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/12/04 ساعت 14:19

رادیاتور پنلی فرولی Ferroli Panel Radiator

رادیاتور پنلی فرولی تولید شده با تکنولوژی روز اروپا در کارخانجات صنعتی فرولی و سازگار با انواع سیستم های گرمایش مرکزی پکیج های شوفاژ دیواری و سیستم های خورشیدی است رادیاتور پنلی فرولی از نوع 22PKKP می باشد که توسط ورق های فولادی ST2 به ضخامت ۱.۲ میلی متر تولید می شوند.

رادیاتورهای پنلی فرولی مجهز به دو پانل و دو کنوکتور است ،اتصال کنوکتورها بر روی مجاری آب سبب افزایش کارایی رادیاتور شده است.

اتصالات رادیاتور پنلی فرولی از دو طرف رادیاتور امکان پذیر است و دارای آکس ۵۰ سانتی متری است.

تولید رادیاتور پنلی فرولی

رادیاتورهای پنلی فرولی پس از خم کاری، برش کاری و جوشکاری ورق فولادی مورد تست قرار می گیرد و سپس توسط مواد فسفاته مخصوص پوشش اولیه سطح رادیاتور انجام می شود که سبب بالارفتن عمر دستگاه و امکان جذب بهتر رنگ می شود.

پس از انجام عمل نانو فسفات پوشش رنگ سفید RAL9016 دولایه طی مراحل غوطه وری و پوشش رنگ اپوکس پلی استر پودری و خشک کردن طی دو مرحله در کوره جهت ثبات دائمی و عمر بالای رنگ رادیاتور انجام می پذیرد.

فشار تست رادیاتور پنلی فرولی معادل ۳ بار و فشار کارکرد آن حداکثر ۱۰ بار می باشد.

ویژگیهای رادیاتور پنلی فرولی

رادیاتور پنلی فرولی امکان استفاده از هردو طرف رادیاتور را برای زیبایی محیط فراهم می آورد.

امکان باز شدن صفحه مشبک بالایی و صفحات اطراف به جهت تمیزکاری رادیاتور براحتی ممکن است.

رادیاتور پنلی فرولی در بسته بندی دارای تجهیزات نصب مانند بست آویزی درپوش هواگیری ، پیچ و رولپلاک می باشد. لذا مشتریان محترم باید در هنگام خرید ،شیر و زانو قفلی مربوط به ورود و خروج آب را بصورت مجزا تهیه کنند.

رادیاتور پنلی فرولی در چهار طول مختلف از ۸۰ الی ۱۴۰ سانتی متر تولید و عرضه می شود.

در هریک از بلوک های رادیاتور فرولی شماره سریال مشخص شده است که طی آن شامل گارانتی و مشخصات فروش میشود.

ویژگی های شیمیایی و فیزیکی آب در مدار گرمایش رادیاتور پنلی فرولی کاملاَ مطابق با مشخصات تعریف شده در استاندارد UNI8065 می باشد.

عرض هر بلوک از رادیاتور فرولی معادل ۱۰۴ میلی متر است.

رادیاتورهای پنلی در طول های بیشتر از یک متر دارای وزن بالایی هستند لذا نصب آنها بوسیله بست های دیواری برروی دیوارهای کاذب یا پیش ساخته امکان پذیر نیست لذا در این موارد باید از پایه های زمینی رادیاتور استفاده کرد.

ظرفیت های حرارتی ذکر شده در مشخصات فنی رادیاتور پنلی فرولی مطابق استاندارد EN442 در اختلاف دمای ۵۰ و ۶۰ درجه می باشد.

رادیاتورهای آلومینیومی به واسطه جریان آب در مبدل حرارتی پکیج که اکثرا از نوع مس هستند دچار هواگرفتگی و تولید گاز هیدروژن شده و دائم نیاز به هواگیری دارند که این مورد در استفاده رادیاتورهای فولادی یا پانلی با پکیج های دیواری و زمینی رفع شده است.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 4 - 1 محصول از 4)
  • 1
  • 1