رادیاتور پنلی آرتونیس

رادیاتور پنلی آرتونیس

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/12/04 ساعت 14:31

رادیاتور پنلی آرتونیس ARTONIS panel Radiator

رادیاتور پنلی آرتونیس با بازده حرارتی بالا، ظاهری ساده و زیبا، عمر مفید بالا با استفاده از ورق های فولادی ST12 به روش جوشکاری تولید می شوند. رادیاتور پنلی آرتونیس در دو مدل رادیاتور کلاسیک و رادیاتور بهداشتی تولید می شوند.

در ساخت رادیاتور آرتونیس پس از فرم دهی و جوشکاری و انجام تست های نشتی و فشار مرحله چربی زدائی، شستشو و فسفاته روی – خشک کردن مرحله رنگ آمیزی است که شامل پیش رنگ و رنگ نهایی از داخل و بیرون دستگاه می باشد.

فولاد به کار رفته در تولید رادیاتور پنلی دارای لایه چربی است که پس از شستشو به فسفات روی آغشته شده که علاوه بر مقاوم سازی فولاد در برابر زنگ زدگی سبب چسبندگی بیشتر رنگ به بدنه رادیاتور نیز میشود.

در رنگ آمیزی رادیاتور آرتونیس با ایجاد میدان مغناطیسی و پاشش رنگ توسط ربات های رنگ پاش تمامی نقاط رادیاتور تحت پوشش رنگ قرار میگیرد.و در مرحله بعد با عبور از کوره پخت رنگ لعاب دار و بسیار مقاوم در برابر گرما –اشعه و ضربات فیزیکی پدید می آید.

تنوع رنگ رادیاتور پنلی آرتونیس در سفارشات محدودیتی نداشته و عمر مفید و طولانی دارد.

رادیاتور پنلی آرتونیس در هر دو مدل بهداشتی و کلاسیک دارای ارتفاع ۵۵ سانتی متر و آکس لوله کشی۵۰ سانتی متر است و تنوع طول از ۶۰سانتی متر تا ۱۴۰ سانتیمتر است که  به صورت سفارشی تا طول ۳۰۰ سانتی متر نیز تولید می گردد.

رادیاتور پنلی کلاسیک آرتونیس 

رادیاتور کلاسیک آرتونیس در چهار مدل یک پنل و یک کنوکتور 11pk و دو پنل و یک کنوکتور 12pkp دو پنل و دو کنوکتور 22pkkp و سه پنل و سه کنوکتور 33pkkpkp تولید می شود که نوع ۱۱دارای عرض ۵سانتی متر نوع ۱۲ دارای عرض ۶سانتی متر نوع ۲۲که رایج ترین و پرفروش ترین نوع رادیاتور پنلی آرتونیس است۱۰ سانتی متر و نوع ۳۳ که دارای بالاترین توان حرارتی است دارای عرض ۱۵ سانتی متر است.

رادیاتور پنلی بهداشتی آرتونیس

رادیاتور بهداشتی آرتونیس در سه نوع تک پانل p-10 دو پانل pp-20 سه پانل ppp30 بدون استفاده از کنوکتور تولید می شود.

اشیای دارای زوایای تند و فرورفتگی و نقاط غیر قابل دسترسی محل انباشت و رشد باکتری ها است رادیاتور پنلی آرتونیس بهداشتی بدون کنوکتور و تنها با صفحات شیاردار تولید می شود که هیچ نقطه غیرقابل دسترسی ندارد و نظافت رادیاتور به راحتی امکان پذیر است. توان تشعشعی بالا در رادیاتور پنلی بهداشتی آرتونیس سبب تامین توان حرارتی محیط میشود.

در کل رادیاتور پنلی بهداشتی به نسبت رادیاتورهای کلاسیک به دلیل عدم وجود کنوکتور دارای توان حرارتی کمتری هستند لذا جهت انتخاب رادیاتور پنلی بهداشتی باید این نکته را مد نظر قرار داد.

متعلقات نصب رادیاتور آرتونیس بجز شیر زانوی ورود و خروج آب ، درپوش ، شیر هواگیری، پیچ و رولپلاک-بست جهت اتصال به دیوار و...در داخل بسته بندی وجود دارند.

بسته بندی  رادیاتور آرتونیس با توجه به آسیب های احتمالی دارای پلاستیک های مقاوم در چهار گوشه بسته بندی است

از کارتن محافظ در طرفین رادیاتور از نایلون حبابدار برای پوشش کلی رادیاتور استفاده شده است.

رادیاتور پنلی آرتونیس دارای سیستم مدیریت کیفیتIso9001 و سیستم مدیریت محیط زیست Iso14001 سیستم ایمنی و بهداشت حرفه ای OHSAS18001 توسط شرکت Bresmena آلمان میباشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 20 - 1 محصول از 20)
  • 1
  • 1