رادیاتور آلومینیومی بوتان

رادیاتور آلومینیومی بوتان

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/07/07 ساعت 15:08

رادیاتور آلومینیومی بوتان BUTAN Aluminium Radiator

رادیاتور آلومینیومی بوتان در سه مدل ال پریمو ILprimo ، النا Elena، ویتوریا Vittoria با طرح های مختلف به صورت قطعات پره ای سر هم شده 5 و 7 و 10 پره عرضه می شود. رادیاتور آلومینیومی بوتان در تمامی مدل ها دارای آکس (فاصله بین لوله ها) معادل 350 و 500 و 600 میلی متر می باشد که نوع 500 آن رایج و انواع 350 و 600 به صورت سفارشی تولید می شوند.

رادیاتور آلومینیومی بوتان به دلیل استفاده از پوشش داخلی رنگ ،مقاوت بالایی در برابر خوردگی و هواگیری دارد و دارای طراحی مدرن و جذاب است. رادیاتور بوتان قابلیت کارکرد با انواع سیستم های گرمایشی از جمله پکیج شوفاژ دیواری ، موتورخانه ، بویلر چگالشی ، سیستم خورشیدی و ... را دارا می باشد.

رادیاتور آلومینیومی بوتان

تولید رادیاتور آلومینیومی بوتان

تولید رادیاتور آلومینیومی بوتان با استفاده از پیشرفته ترین فناوری ساخت اروپا با تولید تمام رباتیک به روش دایکاست است و دارای خط مونتاژ تمام اتوماتیک متمایز جوشکاری است.

رنگ بدنه رادیاتور آلومینیومی بوتان طی دو مرحله با پوشش رنگ ED و پودری برای تضمین کیفیت انجام می شود . علاوه بر این رنگ ،از رنگ اپوکسی-پلی استر هیبرید پودری نیز استفاده می شود.

در رنگ آمیزی رادیاتور آلومینیومی بوتان از مواد پاک کننده شیمیایی برای تضمین کیفیت رنگ و مقاومت در برابر خوردگی استفاده می شود.

واشر های به کار رفته در رادیاتور آلومینیومی بوتان از نوع ایتالیایی، تولید شده از سیلیکون ، بدون مواد آزبست و مواد سمی دیگر از قبیل سرب و کرومات می باشد.

مغز ی های به کار گرفته شده جهت اتصال پره های رادیاتور از نوع ایتالیایی تولید شده از مواد اولیه با کیفیت می باشد که پس از نصب هیچ گونه نشتی ظاهر نمی گردد.

رادیاتور آلومینیومی بوتان پس از تولید و رنگ آمیزی و متصل شدن به یکدیگر 100 درصد به صورت خودکار تست می شوند.

شرکت بوتان اولین و تنها دارنده نشان CE اروپا برای تمامی مدل های رادیاتور آلومینیومی است. 

فشار کارکرد و فشار تست رادیاتور آلومینیومی بوتان

فشار کاری رادیاتور آلومینیومی بوتان معادل 6 بار است و طبق استاندارد CE اروپا تمامی رادیاتور های بوتان تحت فشار ۷.۸ بار تست نشتی و تحت فشار 10 بار تست تخریب می شوند.

ظرفیت حرارتی رادیاتور آلومینیومی بوتان

رادیاتور آلومینیومی بوتان در مدل ال پریمو 500 دارای ظرفیت حرارتی 157 کیلو کالری بر ساعت در مدل النا 500 دارای ظرفیت حرارتی 156 کیلو کالری بر ساعت و در مدل ویتوریا دارای توان حرارتی 154 کیلو کالری بر ساعت به ازای هر پره از رادیاتور است که در اختلاف دمای 60 درجه بیان شده اند. اختلاف دمای 60 درجه منظور اختلاف دمای سطح رادیاتور و محیط است.

ابعاد رادیاتور آلومینیومی بوتان

رادیاتور آلومینیومی بوتان در تمامی مدل ها دارای طول 80 میلیمتر است و عرض هر پره 95 میلیمتر است. ارتفاع هر پره با توجه به مدل 350 و 500 و 600 به ترتیب 427 و 577 و 677 میلیمتر است.

رادیاتور بوتان شامل حوله خشک کن هم می شود که در بخش حوله خشک کن بوتان معرفی شده اند.

گارانتی رادیاتور آلومینیومی بوتان

تمامی مدل های رادیاتور بوتان دارای 10 سال ضمانت می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 9 - 1 محصول از 9)