کوره هوای گرم نیرو تهویه البرز

کوره هوای گرم نیرو تهویه البرز

آخرین بروزرسانی : يكشنبه 1399/04/22 ساعت 09:52

کوره هوای گرم نیرو تهویه البرز NIROO TAHVIEH ALBORZ Air Furnace

کوره هوای گرم نیرو تهویه البرز به دو حالت عمودی و یا افقی از ظرفیت حرارتی ۸۰.۰۰۰تا۳۰۰.۰۰۰کیلوکالری بر ساعت مناسب برای گرمایش سالن های ورزشی، گلخانه ها، مساجد، بیمارستانها، مدارس، اماکن عمومی، کارگاه های صنعتی و...تولید می شوند. کوره هوای گرم نیرو تهویه البرز قابلیت کارکرد با سوخت گاز، گازوئیل و یا دوگانه سوز را دارا می باشد.

کوره هوای گرم نیرو تهویه البرز دارای مبدل حرارتی از نوع استنس اتومبیل به صورت رادیاتوری جهت افزایش راندمان حرارتی می باشد. محفظه احتراق کوره هوای گرم نیرو تهویه با ضخامت و طول و قطر مناسب از جنس استنلس استیل طراحی و تولید شده است .

تمامی مدل های کوره هوای گرم نیرو تهویه البرز دارای ترموستات هانیول ۱۲۰درجه و تابلو برق مخصوص دستگاه بصورت نصب شده روی بدنه می باشد.قابلیت استفاده از ترموستات محیطی جهت فرمان به دستگاه سبب کنترل دقیق دمای محیط می گردد. بدنه دستگاه کوره هوای گرم نیرو تهویه البرز تولید شده از ورق فولادی با ضخامت مناسب و پوشش دو لایه رنگ کوره ای الکترواستاتیک مقاوم در برابر پوسیدگی و رطوبت است که با یک لایه عایق به ضخامت ۲ سانتی متر از داخل پوشش داده شده است.

مشعل های نصب شده بر روی کوره های هوای گرم نیرو تهویه از نوع دنده دار ایران رادیاتور متناسب با ظرفیت حرارتی کوره حرارتی می باشد. تمامی مدل های کوره هوای گرم نیرو تهویه البرز دارای قابلیت سفارش به صورت هوادهی از پائین هستند دستگاه کوره هوای گرم نیرو تهویه دارای استاندارد های ISO9001 و ISO14001 واستانداردCE  می باشد. 

کوره هوای گرم نیرو تهویه البرز عمودی 

کوره هوای گرم نیرو تهویه البرز عمودی در چهار مدل از ظرفیت۸۰.۰۰۰تا۳۰۰.۰۰۰کیلو کالری بر ساعت تولید می شود.

مدل KHG 80 دارای ظرفیت حرارتی۸۰.۰۰۰کیلوکالری بر ساعت و قابلیت گرمایش تا فضای ۱۶۰۰متر مکعب می باشد.

مدل KHG 100دارای ظرفیت حرارتی ۱۰۰.۰۰۰کیلوکالری بر ساعت و قابلیت گرمایش تا فضای ۲۵۰۰ متر مکعب می باشد.

مدل KHG 200دارای ظرفیت حرارتی ۲۰۰.۰۰۰کیلو کالری بر ساعت و قابلیت گرمایش تا فضای ۵۰۰۰متر مکعب می باشد.

مدل KHG 300دارای ظرفیت حرارتی ۳۰۰.۰۰۰کیلو کالری بر ساعت و قابلیت گرمایش تا فضای ۶۵۰۰مترمکعب می باشد.

کوره هوای گرم نیرو تهویه البرز تا ظرفیت ۱۰۰.۰۰۰کیلوکالری بر ساعت به صورت تکفاز ۲۲۰ ولت و در ظرفیت های بالاتر از نوع سه فاز ۳۸۰ ولت می باشند.

استفاده از فن سانتریفیوژ فوروارد در کوره هوای گرم عمودی سبب شده تا امکان اتصال به کانال کشی را در صورت سفارش مشتریان محترم فراهم آورد.

خروجی هوای گرم در کوره هوای گرم نیرو تهویه البرز در مدل KHG80از نوع یک طرفه و در مدلهای دیگر سه طرفه می باشد. 

کوره هوای گرم نیرو تهویه البرز افقی

کوره هوای گرم نیرو تهویه البرز افقی دارای مدل HA200 و HA300 به ظرفیت حرارتی۲۰۰.۰۰۰و۳۰۰.۰۰۰کیلوکالری بر ساعت میباشد که برای گرمایش فضاهایی از۵۰۰۰ تا۶۵۰۰مترمکعب مناسب است.هر دو مدل کوره هوای گرم نیرو تهویه البرز از نوع سه فاز ۳۸۰ولت می باشد.در کوره هوای گرم افقی از دو دستگاه فن آکسیال استفاده شده است که قابلیت اتصال به کانال کشی را ندارد با توجه به نوع دستگاه و ابعاد نوع افقی کوره هوای گرم هنگام خرید باید به محل قرار گیری و نصب دستگاه توجه کافی شود.

 

بیشتر
حذف همه
(نمایش 6 - 1 محصول از 6)