کوره هوای گرم مهیاسان

کوره هوای گرم مهیاسان

آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 1399/02/17 ساعت 16:44

کوره هوای گرم، بخاری کارگاهی مهیاسان mahyasun industrid heater

کوره هوای گرم مهیاسان در دو مدل گازی و گازوئیلی و از ظرفیت حرارتی ۱۰۰تا۳۰۰هزار کیلو کالری بر ساعت تولید و عرضه می شود.مدل گازی کوره هوای گرم مهیاسان با حروف MGF و مدل گازوئیلی با حروفMOF نمایش داده می شوند. کوره هوای گرم مهیاسان در سه مدل و ظرفیت۱۰۰.۰۰۰-۱۵۰.۰۰۰-۳۰۰.۰۰۰کیلو کالری بر ساعت تولید می شود که مدل ۱۰۰.۰۰۰آن برای گرمایش محیط هایی تا۲۷۰۰مترمکعب مناسب می باشد. مدل ۱۵۰.۰۰۰کوره هوای گرم مهیاسان جهت گرمایش تا۴۰۰۰مترمکعب و مدل ۳۰۰.۰۰۰آن تامتراژ۸۰۰۰متر مکعب قابلیت استفاده دارند.

کوره هوای گرم مهیاسان جهت توزیع هوای گرم از فن سانترفیوژ دو طرفه فوروارد استفاده میکند این عامل سبب قابلیت نصب کوره های هوای گرم مهیاسان به کانال کشی را ممکن ساخته است.مشعل در کوره هوای گرم مهیاسان میتواند از نوع گازی یا گازوئیلی باشد مشعل در کوره هوای گرم مهیاسان از نوع مشعل های اکسترنال معمولی است که در موتورخانه ها نیز به کار می روند. بدنه کوره هوای گرم مهیاسان از ورق فولادی با ضخامتی مناسب و استراکچرهای مناسب جهت تحمل وزن و ایستایی مناسب تولید میشوند که از داخل دارای عایق حرارتی جهت عدم انتقال حرارت به قسمت خارجی و از قسمت خارجی دارای پوشش رنگ کوره ای الکترواستاتیک میباشد که به درخواست مشتری میتواند قرمز، سفید یا طوسی باشد.

کوره هوای گرم مهیاسان دارای سیستم کنترل دمای محیط و تابلو برق مربوطه جهت کنترل تجهیزات برقی دستگاه روی بدنه دستگاه میباشد. در هنگام سفارش و خرید دستکاه کوره هوای گرم مهیاسان باید محل نصب دستگاه (در داخل یا خارج از محیط گرم شونده)اشاره شود تا محل نصب کانال در صورت نصب در خارج از محیط روی دستگاه تعبیه گردد در غیر اینصورت دستگاه به صورت نصب در داخل و با دمپر هوای خروجی تحویل خواهد شد.


بخاری کارگاهی مهیاسان

بخاری کارگاهی یا بخاری صنعتی مهیاسان در دو نوع گاز سوز و سوخت مایع (نفت و گازوئیل) تولید می شود.ظرفیت حرارتی بخاری های صنعتی مهیاسان در دو مدل ۳۰.۰۰۰  و۵۰.۰۰۰ می باشد که جهت گرمایش محیط هایی با متراژ از ۵۵۰ تا ۹۵۰ متر مکعب مناسب می باشد. بخاری صنعتی مهیاسان دارای بدنه استوانه ای فلزی است که در قسمت خارجی دارایفین ها و تیغه های عمودی متعدد جهت افزایش سطح انتقال حرارت می باشد.

بخاری کارگاهی مهیاسان دارای پوشش رنگ نقره ای نسوز مقاوم است.انتقال حرارت در بخاری کارگاهی مهیاسان به صورت موضعی بدون فن می باشد و با زاویه ۳۶۰درجه اطراف بخاری انتقال گرما انجام می شود.بخاری صنعتی مهیاسان در نوع گازی و گازوئیلی دارای کابین زیرین می باشد.

که تجهیزات مشعل در آن قسمت قرار گرفته اند. استفاده از دریچه بازدید در بخاری کارگاهی مهیاسان  سبب امکان نظارت بر شعله در تمامی مدل ها می باشد.کلاهک تعدیل در بخاری کارگاهی مهیاسان سبب توزیع حرارت بهتر و کاهش دمای دودکش خروج گازهای احتراق می گردد. بخاری صنعتی مهیاسان به دلیل گرمایش موضعی فقط جهت نصب در داخل تولید می شود.

کاربری بخاری کارگاهی مهیاسان جهت گرم کردن محیط های کارگری مانند کارگاه ها، کارخانجات، ساختمانهای نیمه ساز، کارواش ها، محیط های باز و...پیشنهاد می گردد.

بخاری کارگاهی گازی مهیاسان

بخاری کارگاهی گازی مهیاسان دارای مشعل چدنی اتمسفریک (بی صدا و بدون فن) می باشد که جهت ایمنی ببیشتر دارای شیر برقی گاز و ترموکوبل جهت نظارت بر شعله می باشد. 

بخاری کارگاهی گازی مهیاسان جهت کارکرد نیازی به برق ندارند.بخاری کارگاهی گازی مهیاسان در دو مدل سرو و شمشاد تولید میشود که مدل سرو دارای ظرفیت ۵۰.۰۰۰کالری بر ساعت و مناسب  گرمایش محیط هایی بامتراژ۹۵۰تا۵۰۰متر مکعب می باشد. مدل شمشاد و بخاری صنعتی مهیاسان دارای ظرفیت ۳۰.۰۰۰کیلو کالری بر ساعت می باشد و مناسب برای گرمایش از متراژ۳۵۰تا۵۵۰متر مکعب می باشد.

بخاری کارگاهی نفتی، گازوئیلی مهیاسان

بخاری کارگاهی نفتی گازوئیلی مهیاسان دارای کوره سوخت استنس استیل مقاوم در برابر زنگ زدگی و حرارت و دارای صفحات فشرده چدنی و مقاوم به حرارت جهت ایجاد شعله مناسب می باشد. در بخاری نفتی مهیاسان هوای احتراق توسط یک دستگاه فن به داخل محفظه احتراق دیده میشود و با سوخت (گازوئیلی یا نفت)ورودی به کوره ترکیب می شود و عمل احتراق انجام می گیرد.سوخت مورد نیاز پس از فرمان شیر برقی از محفظه ذخیره سوخت (باک)بخاری که در قسمت پشتی دستگاه نصب شده تامین میشود.باک بخاری توسط جداکننده ای از بدنه بخاری جدا شده است.

بخاری کارگاهی نفتی گازوئیلی مهیاسان جهت راه اندازی نیاز به تامین برق تکفاز دارد.بخاری صنعتی نفتی مهیاسان در دو مدل آبنوس و اطلس تولید می شود که مدل آبنوس دارای قدرت حرارتی ۵۰.۰۰۰کیلو کالری بر ساعت و مناسب برای گرمایش محیط هایی تا ۱۰۰۰متر مکعب ومدل اطلس دارای قدرت حرارتی۳۲.۰۰۰کیلو کالری بر ساعت و مناسب برای گرمایش فضاهایی تا ۵۵۰متر مکعب می باشد.بخاری کارگاهی مهیاسان گازوئیلی نفتی در هر دو مدل دارای کلید ایمنی قطع سوخت در زمان قطع برق جهت جلوگیری از آتش سوزی می باشد.

 

بیشتر
حذف همه
(نمایش 6 - 1 محصول از 6)