کولر گازی گرین

کولر گازی گرین

آخرین بروزرسانی : شنبه 1399/07/12 ساعت 14:25

کولر گازی گرین Green invereter split air conditioner

کولر گازی گرین در دو نوع اینورتردار و معمولی on-off در ظرفیتهای 9000 تا 30000 از نوع دو فصلی سرمایشی و گرمایشی تولید و عرضه می شوند. برق مصرفی تمامی مدل های دستگاه کولر گازی گرین دیواری از نوع تکفاز می باشد.

کولر گازی گرین

کمپرسور گاز برای کولر گازی گرین

کولر گازی گرین در تمامی مدلها از دستگاه کمپرسور روتاری استفاده می کند که در نوع اینورتر دار با گاز مبرد فریون R410A و در نوع ON-OFF با گاز مبرد R22 کار می کند.

حداکثر طول و ارتفاع لوله کشی در کولر گازی گرین

کولر گازی گرین دارای قابلیت نصب در حالت اختلاف ارتفاع پنل داخلی و خارجی از 5 متر در ظرفیت 9000 تا 10 متر در ظرفیت 24000 و 30000 می باشد.

حداکثر طول لوله کشی نیز با احتساب ارتفاع لوله کشی شده معادل 7 متر در ظرفیت 9000 و 15 متر در ظرفیت 24000 و 3000 می باشد.

قابلیت های کولر گازی گرین

کولر گازی گرین دارای فیلترهای چندگانه تصفیه هوا می باشند که شامل فیلتر ویتامین ث برای انتشار ویتامین ث جهت بهبود عملکرد سیستم دفاعی بدن می شود. فیلتر یون نقره که ضد باکتری و ضد قارچ و از بین برنده انواع مختلف باکتری می باشد. فیلتر آنتی فرم آلدهید که ذرات فرم آلدهید که از سوختن ناقص کربن بوجود می آید را از بین می برد.

کولر گازی گرین دارای قابلیت پرتاب باد تا 15 متر امکان تغییر مسیر باد را به بالا و پایین و چپ و راست دارا می باشد. کولر گازی گرین دارای حالت خواب است که در این حالت پس از خواب دما را بصورت اتومات برای آرامش بیشتر تغییر می دهد.

کولر گازی گرین دارای ریموت کنترل دستی جهت کنترل دما و حالت کارکرد از راه دور می باشد. کولر گازی گرین دارای 5 متر لوله و کابل رایگان جهت نصب می باشد. نصب دستگاه کولر گازی گرین توسط نماینده ی مجاز شرکت رایگان است.

تمامی دستگاه های کولر گازی گرین دارای نمایشگر دمای مخفی روی پنل می باشد که به زیبایی آن می افزاید.

شرایط گارانتی دستگاه کولر گازی گرین

کولر گازی گرین دارای 5 سال ضمانت کمپرسور و 2 سال ضمانت قطعات می باشد که در صورت نصب دستگاه توسط پرسنل مجاز شرکت و تاییدیه گارانتی نفرات مجاز دستگاه شامل گارانتی خواهد بود.

محاسبه و برآورد سرانگشتی ظرفیت کولر گازی گرین

برآورد ظرفیت کولر گازی گرین بنا به نوع کاربری و شرایط آب و هوایی متفاوت خواهد بود. جهت برآورد سرانگشتی و حدودی ظرفیت در واحدهای مسکونی یا اداری با شرایط آب و هوایی و ارتفاع سقف نرمال هر متر مربع از زیر بنا را در عدد 450 ضرب کرده و ظرفیت برودتی بر اساس واحد بی تی یو بر ساعت بدست آورده سپس با توجه به ظرفیت های دستگاه های کولر گازی گرین مدل مورد نظر را انتخاب می نماییم.

این مطلب برگرفته از سایت بامین تهویه تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تأسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 25 - 1 محصول از 25)
  • 1
  • 1