کولر گازی گری

کولر گازی گری

آخرین بروزرسانی : شنبه 1399/07/12 ساعت 14:46

کولر گازی اسپلیت گری Gree split Air condition

کولر گازی اسپلیت گری در انواع کولر گازی پنجره ای ، کولر گازی دیواری ، کولر گازی ایستاده و کولر های گازی پرتابل از ظرفیت ۹ تا ۳۶ هزار بی تی یو بر ساعت در نوع دیواری و  از ۴۸ تا ۵۵ هزار بی تی یو بر ساعت در نوع ایستاده و ظرفیت ۱۲۰۰۰ بی تی یو یر ساعت درنوع پرتابل و در نوع پنجره ای از ظرفیت ۱۹ تا ۲۵ هزار بی تی یو بر ساعت تولید و عرضه می گردد .

کولر گازی اسپلیت گری در انواع icool، I matic ،  R 4 matic ،Q2matic ، Qmatic ،G2 matic، T2 matic، Cmatic ، Turbo، Tmatic، Ematic, A matic, G4 matic, Gmatic  Dmatic Q2matic, Imatic, تولید می شود.

کولر گازی اسپلیت گری

کولرگازی اسپلیت گری مدل ICOOL

کولر گازی اسپلیت گری مدل icool در دو مدل H1 و C3 تولید می شود. مدل H1 از نوع اینورتر دار گرمایشی و سرمایشی است و مدل C3 از نوع اینورتر دار فقط سرمایشی . دمای کارکرد کولر گازی گری در مدل H1 تا ۴۳ درجه سانتی گراد و در حالت سرمایش و تا ۱۵- درجه سانتی گراد در حالت گرمایش عمل می کنند.

مدل C3 کولر گازی icool گری در حالت سرمایش بین ۱۸ تا ۵۴ درجه دمای خارجی عمل می کند .

کولر گازی اسپلیت گری مدل icool دارای نمایشگر دما بصورت مخفی روی پنل داخلی است و از امکانات حالت خواب ، تشخیص دما ، عملکرد اتوماتیک، یخ زدای هوشمند ، ساعت ، تایمر ، عیب یاب خودکار ، فیلتر سلامتی و پلاسمای سرد، قفل و اتواستارت بهره می برد.

کمپرسور بکار رفته در کولر گازی icool تماماً از نوع روتاری است که با گاز R410A عمل می کند.

کولر گازی اسپلیت گری  icool در مدل H1 از ظرفیت ۱۲ تا ۳۶ و در مدل C3  از ظرفیت ۱۲ تا ۲۴ هزار بی تی بو بر ساعت تولید می شوند.

مدل C3 کولر گازی اسپلیت گری مدل ICOOL مخصوص مناطق گرمسیری حاره ای طراحی شده است .

کولر گازی اسپلیت گری مدل Imatic

کولر گازی اسپلیت گری مدل  imatic دارای نمایشگر LED کوچک روی پنل داخلی است و در ۴ ظرفیت ۹و ۱۲ و ۱۸ و ۲۴ هزار بی تی بو بر ساعت تولید می شود. کولر گازی imatic گری از نوع سرد و گرم اینورتر دار است و از گاز R410A بهره می برد. کمپرسور بکار رفته در این کولر گازی از نوع روتاری و رنج دمای کاری آن تا ظرفیت ۱۲۰۰۰ به میزان ۴۳ تا ۷- درجه و رنج کاری در ظرفیت های بالاتر از ۴۸ تا ۱۵- درجه سانتی گراد است. از قابلیت ها و امکانات کولر گازی اسپلیت گری مدل imatic می توان به سیستم عیب یاب هوشمند، ساعت ، تایمر، قفل ، فیلتر سلامتی و پلاسمای سرد، حالت خواب راحت ، حالت توربو ، یخ زدای هوشمند ، تشخیص دما ، عملکرد خودکار و... اشاره کرد.

کولر گازی اسپلیت گری مدل R4matic

کولر گازی اسپلیت گری مدل R4matic از نوع کولر های بدون اینورتر سرد و گرم است که از کمپرسور رو تاری بهره می برد و با گاز R410A عمل می کند . محدوده دمای کاری کولر گازی R4 گری از ۴۳ تا ۷- درجه سانتی گراد و دارای نمایشگر مخفی دما روی پنل داخلی است. کولر گازی matic R4 از ظرفیت ۹۰۰۰ تا ۲۴۰۰۰ مناسب برای مناطق معتدل آب و هوایی تولید شده.

گرید انرژی این کولر B و اینورتر ندارد.

کولر گازی گری مدل Q2matic

کولر گازی اسپلیت گری مدل Q2matic در دو ظرفیت ۳۰۰۰۰ و ۳۶۰۰۰ بصورت سرد و گرم بدون اینورتر با رده انرژی B تولید می شود. کمپرسور بکار رفته در ظرفیت ۳۰۰۰۰ از نوع روتاری و در ظرفیت ۳۶۰۰۰ از نوع پیستونی است.

کولر گازی Q2matic گری برای مناطق گرمسیری حاره ای با قابلیت کارکرد در بازه دمایی ۵۴ تا ۷- درجه سانتی گراد را داراست.

این کولر از گاز مبرد R22 بهره می برد.

کولر گازی اسپلیت گری مدل Qmatic

 کولر گازی اسپلیت گری مدل Qmatic از ظرفیت ۹۰۰۰ تا ۲۴۰۰۰ بی تی یو بر ساعت بصورت دو فصلی سرد و گرم بدون اینورتر با رده انرژی B تولید می شود. کمپرسور بکار رفته در کولر گازی Qmatic از نوع روتاری و گاز بکاررفته در آن از نوع R22 میباشد. نمایشگر مخفی روی بدنه ی دستگاه سبب زیبایی ظاهری آن شده است .

مدل ۱۲۰۰۰ کولر گازی Qmatic گری از نوع گرمسیری با بازه دمای کارکرد ۵۲ تا ۷- درجه سانتی گراد است.

کولر گازی اسپلیت گری مدل R4matic

کولر گازی اسپلیت گری مدل R4matic در چهار ظرفیت از ۹۰۰۰ تا ۲۴۰۰۰ بصورت سرد و گرم بدون اینورتر با گاز R410A تولید و عرضه می شود. کمپرسور های بکار رفته در کولر R4 گری از نوع روتاری هستند که قابلیت کارکرد در بازه دمایی از ۴۳ تا ۷- در جه سانتی گراد را دارند.

مدل های ۹۰۰۰ و ۲۴۰۰۰ کولر گازی اسپلیت R4matic قابلیت کارکرد در بازه ۴۸ تا ۷- درجه را دارند.

کولر گازی اسپلیت گری مدل G2matic

کولر گازی اسپلیت گری مدل G2matic از نوع کولر های تک فصلی سرد است که از کمپرسور های پیستونی بهره می برد و مناسب برای مناطق گرمسیری حاره ای می باشد.

بازه دمایی کارکرد کولر گازی اسپلیت G2matic از ۵۴ تا ۱۸ درجه سانتی گراد است و با گاز مبرد R22 کار می کند . کولر گازی اسپلیت گری مدل G2matic دارای نمایشگرLED جهت نمایش دما و حالت کارکرد دستگاه است.

کولر گازی اسپلیت گری مدل T2matic

کولر گازی اسپلیت گری مدل T2matic از انواع کولر های گازی ایستاده است که در ظرفیت ۴۸۰۰۰ و ۵۵۰۰۰ بصورت سرد و گرم با گرید انرژی B و بدون اینورتر تولید می شود. برق مصرفی کولر گازی اسپلیت ایستاده گری سه فاز است.

این کولر مخصوص مناطق حاره ای و گرمسیری با بازه دمای کارکرد بین ۵۴ تا ۷- درجه سانتی گراد است و از کمپرسورهای اسکرال با گاز مبرد R410 بهره می برد.

از قابلیت های کولر گازی ایستاده گری می توان به سیستم پرتاب باد چهار جهته ، نمایشگر LED ، یخ زدایی هوشمند، ساعت ، حالت خواب ، قفل ، روشن شدن خودکار ،عیب یاب خودکار، سیستم توربو و تایمر و... اشاره کرد.

صدای تولیدی یونیت داخلی اسپلیت ایستاده گری در حالت حداکثر ظرفیت معادل ۵۴ دسیبل است.

مساحتی که این کولر اشغال می کند معادل ۴۰x۵۸ سانتی متر مربع است.

کولر گازی پنجره ای گری مدل Turbo

 کولر گازی پنجره ای گری مدل Turbo  در دو ظرفیت ۱۹۰۰۰ و ۲۵۰۰۰ تولید می شود که تنها در حالت سرمایش عمل می کند و از گاز R22 بهره می برد . کمپرسور بکار رفته در این دستگاه از نوع رفت و برگشتی یا همان پیستونی است و قابلیت کارکرد در رنج دمای ۵۴ تا ۱۸ درجه سانتی گراد را دارد.میزان صدا به علت یکپارچه بودن دستگاه تا ۵۹ دسیبل در حالت حداکثر می رسد.

کولر گازی پنجره ای گری فاقد کنترل است و توسط ولوم های تعبیه شده روی دستگاه کنترل می گردد.

کولر گازی پرتابل گری مدل Cmatic

کولر گازی پرتابل گری مدل C matic در ظرفیت ۱۲۰۰۰ با کمپرسور روتاری از نوع سرد و گرم تولید می شود. کولر گازی پرتابل که تمام قطعات آن در یک پکیج تعبیه شده است دارای ۴۷ کیلوگرم وزن است و از گاز مبرد R410A بهره می برد. لوله خرطومی خروجی هوای گرم یا سرد که از پشت دستگاه خارج می شود باید از پنجره و یا محل دیگری به بیرون هدایت شود.

کولر گازی پرتایل گری دارای نمایشگر LED جهت نمایش دما و حالت کارکرد دستگاه است .

شرایط گارانتی کولر گازی گری

 تمامی دستگاه های کولر گازی گری دارای ۵ سال ضمانت کمپرسور و ۲ سال ضمانت قطعات هستند.

منبع این مطلب بامین تهویه تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تأسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 40 - 1 محصول از 40)
  • 1
  • 1