کولر گازی میتسوبیشی

کولر گازی میتسوبیشی

آخرین بروزرسانی : يكشنبه 1399/07/13 ساعت 15:26

کولر گازی میتسوبیشی Mitsubishi Air Condition

کولر گازی اسپلیت میتسوبیشی در ۴ نوع کولر اسپلیت دیواری ، کولر اسپلیت سقفی زمینی ، کولر اسپلیت ایستاده و کاستی ،از ظرفیت  ۸۰۰۰ تا ۵۴۰۰۰ بی تی یو بر ساعت تولید می شوند. کولر گازی اسپلیت میتسوبیشی در انواع اینورتر دارو بدون اینورتر ، سردوگرم ، سرد ، تروپیکال و کم مصرف بدون اینورتر تولید می شوند.

کولر گازی میتسوبیشی

کولر گازی اسپلیت دیواری میتسوبیشی اینورتر دار

اسپلیت دیواری اینورتر دار میتسوبیشی در ۵ ظرفیت از ۱۰۰۰۰ تا ۲۷۰۰۰ بصورت DC اینورتر تولید می شود که با گاز مبرد R410a عمل می کند. صرفه جویی درمصرف انرژی کولر اینورتر میتسوبیشی تا ۶۰ درصد نسبت به نوع غیر اینور تر است. این دستگاه دارای تایمر ۲۴ ساعته وزاویه گردش ۱۵۰ درجه هوا و قابلیت کارکرد از دمای ۱۰- تا ۴۶ درجه سانتی گراد است.

کنترل اتوماتیک دما ، کارکرد آرام ، سرمایش قوی ، طراحی جدید و زیبا ، عملکرد آرام و بی صدا و سیستم تصفیه فیلتر گیاهی کاتیشن پرو از مزایای این دستگاه است.

کولر گازی اسپلیت میتسوبیشی اینورتر با برق تکفاز عمل می کند و دارای قابلیت لوله کشی تا طول ۳۰ متر و ارتفاع ۱۵ متر در ظرفیت های بالاست . گرید مصرف انرژی در این مدل از کولر میتسوبیشی A و A است.

کولر گازی اسپلیت میتسوبیشی کم مصرف بدون اینورتر

کولر گازی اسپلیت کم مصرف بدون اینورتر از گازR410a بهره می برد و در دو نوع سرد و سرد و گرم تولید می شود.

در نوع سرد و گرم این کولر در ۵ظرفیت از ۱۰۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ کیلو کالری بر ساعت و در نوع سرد هم در ۵ ظرفیت از ۱۳۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰ بی تی یو بر ساعت تولید می شوند.

تمامی مدل های کولر گازی کم مصرف میتسوبیشی با گاز مبرد R410 کار کرده و از برق تکفاز استفاده می کنند .

رنج دمای کار برای مدل سرد و گرم کم مصرف از ۱۰- تا ۴۶ درجه و در مدل سرد از ۲۱ تا ۵۲ درجه است .

این دستگاه ها دارای کنترل اتوماتیک تایمر ۲۴ ساعته فیلتر دوبل تصفیه و فیلتر کاتیشن گیاهی ، طراحی جدید و زیباهستند.

کولر گازی اسپلیت میتسوبیشی بدون اینورتر

کولر گازی اسپلیت میتسوبیشی بدون اینورتر در دو نوع سرد و سرد و گرم با گازمبرد R22 تولید می شوند.

نوع سرد و گرم در ۶ ظرفیت از ۸۰۰۰ تا۳۰۰۰۰ بی تی یو بر ساعت و نوع سرد هم در ۶ مدل از ۱۰۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰ بی تی یو بر ساعت تولید می شود.

برق مصرفی تمامی مدل های کولر گازی اسپلیت دیواری میتسوبیشی بدون اینور تر از نوع تکفاز است.

رنج دمای کاری این سری از اسپلیت میتسوبیشی از ۱۰- تا ۵۲ درجه سانتی گراد است و دارای سیستم کنترل اتوماتیک دما و تایمر ۲۴ ساعته و فیلتر تصفیه هوای دوبل و فیلتر کاتیشن گیاهی است.

مدل سقفی زمینی اسپلیت میتسوبیشی 

کولر گازی میتسوبیشی سقفی زمینی دارای پنل داخلی با کاور مکعب مستطیل باریک با ضخامت ۲۳ سانتی متر است که می تواند روی کف بصورت زمینی و یا زیر سقف نصب شود. این دستگاه در ۴ ظرفیت از ۲۷۰۰۰ تا ۵۴۰۰۰ بی تی یو برساعت تولید می شود. عملکرد آرام و بدون صدا ، متناسب با طراحی و دکوراسیون های خاص ، توزیع مناسب هوا ، تایمر ۲۴ ساعته ،‌طراحی جدید از ویژگی های کولر گازی سقفی زمینی میتسوبیشی است.

کولر گازی اسپلیت میتسوبیشی سقفی زمینی بصورت فقط سرمایشی با رنج دمای کاری ۲۱ تا ۵۲ درجه سانتی گراد تولید می شود . این دستگاه تا ظرفیت ۳۶۰۰۰ از نوع تکفاز و در ظرفیت های بالاتر از نوع سه فاز است.

کولر گازی اسپلیت میتسوبیشی کاستی

کولر گازی اسپلیت میتسوبیشی کاستی، از نوع ۴ طرفه و فقط سرمایشی با ۶ ظرفیت از ۱۸۰۰۰ تا ۵۴۰۰۰ بی تی یو برساعت تولید می شود . از این دستگاه برای سالنها و اتاق های بزرگ به خوبی می توان بهره برد و در سقف کاذب تعبیه می شود به گونه ای که پنل مکش و هوادهی آن نمایان است.

استفاده از این دستگاه در سالن های کنفرانس ، لابی ها ، واحد های اداری ، تجاری ، مسکونی های بزرگ توصیه می شود.

تمامی مدل های کولر گازی اسپلیت میتسوبیشی کاستی دارای پمپ درین برای تخلیه آب تقطیر شده کویل است و قابلیت کنترل اتوماتیک دما با استفاده از ترموستات و تایمر ۲۴ ساعته را داراست.

رنج دمای کاری این دستگاه از ۲۱ تا ۵۲ درجه سانتی گراد است و حداکثر ارتفاع و طول مجاز لوله کشی در مدل های با ظرفیت بالای این دستگاه تا ۵۰ متر است. گاز مبرد بکار رفته در این دستگاه از نوع R22 است و برق مصرفی آن تا ظرفیت ۳۶۰۰۰ ازنوع تکفاز و در ظرفیت های بالا تر از نوع سه فاز است.

 ابعاد قاب یونیت داخلی این دستگاه ۹۵ x۹۵  است.

دستگاه کولر گازی اسپلیت میتسوبیشی کاستی ۴ طرفه قابلیت کارکرد آرام و بی صدا با سرمایش قوی و پرتاب باد در چهار جهت را دارد.

کولر گازی اسپلیت ایستاده میتسوبیشی

کولر گازی اسپلیت ایستاده میتسوبیشی در ۴ ظرفیت از ۲۷۰۰۰ تا  ۵۴۰۰۰  بی تی یو بر ساعت با سیستم فقط سرمایشی تولید می شود .از این دستگاه برای سرمایش سالنها ،  مساجد ، بانکها و تالارها و ... می توان استفاده کرد. گاز مبرد بکار رفته در این دستگاه R22 است. برق مصرفی کولر گازی ایستاده میتسوبیشی تا ظرفیت ۳۶۰۰۰ از نوع تکفاز و در ظرفیت های بالا تر سه فاز است.

این کولر دارای سیستم راه اندازی مجدد پس از قطعی برق ، ‌فیلتراسیون بسیار قوی ، قابلیت لوله کشی تا طول ۵۰ متر و قابلیت کارکرد تا دمای خارجی ۵۲ درجه سانتی گراد را دارد .

ارتفاع یونیت های داخلی کولر گازی میتسوبیشی ایستاده معادل ۱۹۰ سانتی متر است و مساحت اشغالی آن معادل ۳۵x۶۰ سانتی متر است.

یونیت خارجی کولرگازی ایستاده میتسوبیشی در ظرفیت های بالا بصورت دو فن با ارتفاع ۱۲۵ سانتی متر طراحی شده است.

امکانات کولر گازی اسپلیت میتسوبیشی

  • فیلتر کاتیشن : فیلتر کاتیشن از برگ سبز چای استخراج می شود و دو خاصیت ضد اکسیدان و ضد ویروس دارد. ذرات کاتیشن بصورت مولکولی در این فیلتر بکار رفته است و از انتشار باکتری ، ویروس و قارچ جلوگیری می کند. این فیلتر به راحتی با شستشوی آب احیا می شود و بیش از ۱۰ سال قابل استفاده است.

  • فیلتر تصفیه دوبل : این فیلتر استاتیکی ذرات ریز گرد و غبار و قارچ و گرده گیاهان و انگل و ذرات حساسیت زا را جذب می کند. ویژگی دیگر این فیلتر جذب بو های نامطبوع در محیط است . فیلتر تصفیه دوبل قادر به جذب ذرات تا یک صدم میکرون است.

  • شیر کنترل LEV : شیرکنترل جدید طراحی شده میتسوبیشی با تنظیم مقدار مبرد عبوری با توجه به دمای محیط و دمای تنظیمی کارکرد بهینه تر و اقتصادی تر را بدست می دهد.

  • بدنه ضدخوردگی : تمامی بدنه یونیت خارجی کولر گازی اسپلیت میتسوبیشی با پوشش ویژه ضد خوردگی پوشانده شده است تا در برابر شرایط محیطی ، رطوبت و باران و برف و... مقاوم باشد.

قابلیت های کولر گازی اسپلیت میتسوبیشی

  • حالت توربو : با فعال شدن حال توربو دور فن به میزان ۱۰ درصد بالاتر از سرعت بالای فن می رسد و به مدت ۱۵ دقیقه کمپرسور با حداکثر توان عمل می کند و پس از این زمان کارکرد دستگاه به حالت قبل باز می گردد.

  • حالت ECO :  با فعال شدن حالت ECO دمای تنظیمی به میزان ۲ درجه بالا تر از میزان ست شده می رسد و مصرف برق تا ۲۰ درصد کاهش می یابد .

  • جریان هوای وسیع : جهت جریان هوا در کولر گازی اسپلیت دیواری میتسوبیشی در ۷ حالت طرفین و ۶ حالت بالا و پائین است. پرتاب باد ۱۲ متری این دستگاه سبب شده تا از آن برای سالن های بزرگتر بتوان بهره برد.

  • رنج دمای کارکرد وسیع : کولر گازی اسپلیت میتسوبیشی در مدل های سرد و گرم و اینورتر قابلیت کارکرد در بازه دمایی از ۱۰- تا ۴۶ درجه را دارند . مدل های فقط سرد تا ۵۲ درجه سانتی گراد هم عمل می کنند.

گارانتی کولر گازی اسپلیت میتسوبیشی

گارانتی کولر گازی اسپلیت میتسوبیشی از زمان نصب شامل ۵ سال ضمانت کمپرسور و ۲ سال ضمانت قطعات است.

منبع این مطلب سایت بامین تهویه می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 40 - 1 محصول از 40)
  • 1
  • 1