کولر گازی بوش

کولر گازی بوش

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/07/14 ساعت 14:26

کولر گازی بوش Bosch Split Air condition

کولر گازی بوش دارای نوع دیواری و ایستاده , سرد و گرم با کمپرسور روتاری از ظرفیت 9000 تا 42000 می باشند که تا ظرفیت 30000 از نوع دیواری و ظرفیت 42000 آن از نوع کولر گازی زمینی ایستاده می باشد.

کولر گازی بوش تا ظرفیت 24000 از نوع سرد و گرم بدون اینورتر تا گرید انرژی A و بدون اینورتر و ظرفیت ۳۰۰۰۰ و ۴۲۰۰۰ کولر اسپلیت بوش از نوع اینورتردار هستند.

کولر گازی بوش دارای گاز مبرد R410A سازگار با محیط زیست می باشد.

کولر گازی بوش نسبت به سایر کولرهای گازی دارای قابلیت لوله کشی به متراژ بالا می باشند.

برای مثال مدل 9000 کولر گازی بوش تا 20 متر و 60000 آن که نوع ایستاده کولر گازی اسپلیت بوش است تا 60 متر امکان لوله کشی دارد.

کولر گازی بوش

برآورد ظرفیت دستگاه کولر گازی بوش

جهت برآورد ظرفیت انواع دستگاه کولر گازی بوش در شرایط نرمال محیطی معتدل با ارتفاع سقف متعارف (۳متر) کافیست مساحت فضای نصب کولر را در عدد ۴۵۰ ضرب کرده تا ظرفیت کولر گازی بر اساس بی تی یو بر ساعت بدست آید.

برق مصرفی اسپلیت کولر گازی بوش

اسپلیت کولر گازی بوش دیواری تماما از نوع تکفاز و نوع زمینی ایستاده آن از نوع سه فاز می باشد لذا در انتخاب انواع کولر گازی بوش دقت کافی را داشته باشید تا با امکانات برقی محل نصب مطابقت داشته باشد.

شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش کولر گازی بوش

کارشناسی و خدمات مشاوره ی قبل از خرید محصولات بوش ( کولر گازی بوش ) رایگان است.

نصب و راه اندازی اسپلیت کولر گازی بوش رایگان است،و هزینه لوازم جانبی مانند لوله درین،شارژ گاز اضافی، پایه نصب جوشکاری، آهن کاری و ... به عهده ی خریدار محترم می باشد.

اسپلیت کولر گازی بوش با گارانتی تاش سرویس آماده ارائه خدمات پس از فروش می باشد.

تمامی مدل های اسپلیت کولر گازی بوش به شرط کاربرد صحیح از تاریخ نصب دارای 60 ماه ضمانت کمپرسور و 25 ماه ضمانت قطعات می باشند.

این مطلب برگرفته از سایت بامین تهویه، تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تأسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 14 - 1 محصول از 14)