کولر گازی سام

کولر گازی سام

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/07/14 ساعت 16:03

کولر گازی سام SAM split air conditioner

کولر گازی سام در ۴ مدل دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای از حداقل ظرفیت ۹۰۰۰ تا حداکثر ۹۰۰۰۰ بی تی یو بر ساعت ، مناسب برای مناطق حاره ای و معتدل  ، جهت استفاده در منازل مسکونی ،ساختمان های اداری ، تجاری ، بانکها ، تالار ها، مساجد و ... تولید می شوند . کولر گازی سام از کمپرسور های برند Sanio - Mitsubishi Copland KK- GMCC در مدلهای پیستونی ، روتاری و اسکرال بهره می برد.

کولر گازی سام تا ظرفیت ۳۶۰۰۰ از نوع تکفاز و در ظرفیت های بالاتر از نوع سه فاز است.

کولر گازی سام

کولر گازی اسپلیت سام دیواری

کولر گازی اسپلیت سام دیواری در سه مدل اینورتر ، بدون اینورتر و حاره ای سرد از ظرفیت ۹۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰ بی تی یو بر ساعت تولید می شوند. مدل های اینورتر و بدون اینورتر در انواع سرد و گرم و مدل های پیستونی حاره ای فقط بصورت سرمایشی تولید می شوند.

کولر گازی اسپلیت سام مدل MKR

کولر گازی اسپلیت سام مدل MKR دارای رده انرژی A مخصوص مناطق معتدل بصورت سرد و گرم با استفاده از تکنولوژی اینورتر و استفاده از گاز مبرد R410a تولید می شود.

این دستگاه از کمپرسور روتاری GMCC استفاده می کند و قابلیت پرتاب باد در چهار جهت را داراست.

حالت خواب ، اتو استارت بعد از قطع برق ،طراحی زیبا با قابلیت نمایش دمای هوا بصورت نمایشگر مخفی ، پوشش مخصوص فین از قابلیت های این دستگاه است.

سیستم انبساطی این دستگاه تا ظرفیت ۲۴۰۰۰ از نوع لوله موئین کاپیلاری تیوپ و در ظرفیت ۳۰۰۰۰ از نوع شیر انبساطی است . کولر گازی MKR دارای اوپراتور و کندانسور مسی با فین آلومینیومی است.

کولر گازی اسپلیت سام مدل  MR

کولر گازی اسپلیت سام مدل  MR مانند سری MRK از نوع اینورتر دار مخصوص مناطق معتدل است.

این دستگاه در ۵ ظرفیت از ۹۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ بی تی یو بر ساعت با کمپرسور GMCC روتاری تولید می گردد.

کولر گازی اسپلیت سام سری DCR و  AUR 

کولر گازی اسپلیت سام سری DCR وAUR  از نوع دستگاه های بدون اینورتر سرد و گرم با گاز R410a که دارای رده انرژی A است و در ۵ ظرفیت از ۹۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ بی تی یو بر ساعت تولید می شود.

کمپرسور های بکار رفته در کولر گازی اسپلیت سام مدل DCR و AUR از برند  Highly و GMCC بصورت روتاری است . پرتاب باد چهار طرفه ، حالت خواب ، پوشش فین ضد خوردگی ، نمایشگر پنهان از مزایای دستگاه DCR و AUR می باشد.

کولر گازی اسپلیت سام سری CR

کولر گازی اسپلیت سام سری CR دارای کمپرسور روتاری Highly و GMCC بصورت عملکرد فقط سرمایشی است که در چهار ظرفیت ۱۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ بی تی یو بر ساعت با برچسب انرژی A با گاز مبرد R140a عمل می کند.

این دستگاه مناسب مناطق معتدل است و در سیستم انبساط از شیر های انبساطی بهره می برد .

کولر گازی اسپلیت سام مدل حاره ای DCP , DKP , AUP

کولر گازی اسپلیت سام مدل حاره ای در مدل های DCP , DKP , AUP دارای کمپرسورهای پیستونی KK عملکرد فقط سرمایشی بصورت حاره ای با نمایشگر دما روی پنل بصورت مخفی تولید می شود.

سیستم انبساطی در این دستگاه  ها در مدل AUP از نوع کاپیلاری تیوپ و در مدل DKP و DCP از نوع شیر انبساطی است.حالت خواب ، فین های مقاوم در برابر خوردگی ، قدرت پرتاب باد بالا ، قابلیت شروع بکار اتوماتیک تایمر، صدای کارکرد کم از ویژگی های این سری از کولرگازی اسپلیت سام است.

گاز مبرد بکار رفته در کولر گازی حاره ای سام ازنوع R22 و برق مصرفی در تمامی مدل ها از نوع تکفاز است.

کولر گازی اسپلیت سام ایستاده سری SCP و SA

کولر گازی اسپلیت سام ایستاده سری SCP و SA در دو مدل سرمایشی و دو فصلی سرد و گرم تولید می شود . مدل سرد و گرم دارای چهار ظرفیت از ۳۶۰۰۰ تا ۹۰۰۰۰ و مدل سرمایشی در دو ظرفیت ۳۶۰۰۰ و ۶۰۰۰۰ تولید می شود.

کمپرسور بکار رفته در این سری از کولر گازی سام از نوع روتاری یا اسکرال با برند های Sanio – Mitsubishi و یا برند copland است. سیستم انبساط در این دستگاه از نوع کاپیلاری یا شیر انبساط است.

برق مصرفی کولر گازی اسپلیت سام ایستاده تا ظرفیت ۳۶۰۰۰ از نوع تکفاز و در ظرفیت های بالاتر از نوع سه فاز است .

مبرد مصرفی در این دستگاه از نوع R22 است.

گرید انرژی در برخی از ظرفیت ها A و در اکثر ظرفیت های این مدل  B  است.

از دستگاه کولر گازی ایستاده سام می توان در سالن ها ، رستوران ها ، مساجد ، بانک ها و ... بهره برد.

کولر گازی پرتابل سام سری VP

کولر گازی پرتابل (قابل حمل ) سام که به صورت سرد و گرم در ظرفیت ۹۰۰۰ و ۱۲۰۰۰ تولید می شود داری سیستم گرمایشی المنت الکتریکی با توان ۱۲۰۰ وات هستند. رده انرژی این دستگاه B است و از کمپرسور GMCC روتاری استفاده می کنند.

کولر گازی پرتابل سام دارای متعلقات نصب در مکانهای مختلف است.این دستگاه دارای لوله خورطومی جهت خروج گرمای هوای محیط به بیرون از فضا ست.

سیستم انبساطی در کولر گازی پرتابل سام از نوع کاپیلاری تیوپ است.

کولر گازی پنجره ای سام سری B

کولر گازی پنجره ای سام سری B در دو ظرفیت ۱۸۰۰۰ و ۲۴۰۰۰ بصورت فقط سرمایشی با رده انرژی B مناسب مناطق گرمسیری و قابلیت تنظیم سرعت فن است.

کولر گازی پنجره ای سام در مدل CR به ظرفیت ۱۸۰۰۰ دارای ریموت کنترل و کنترلر لمسی روی دستگاه و در سایر مدل ها دارای کنترلر دستی روی پنل دستگاه است. این دستگاه دارای دمپر هوای خروجی اتوماتیک به سمت چپ و راست است.

کمپرسور بکار رفته در دستگاه کولر گازی پنجره ای سام در مدل BP به ظرفیت ۱۸۰۰۰ از نوع پیستونی با مارک KK و در مدل های دیگر از نوع روتاری با برند GMCC است.

شرایط گارانتی کولر گازی اسپلیت سام

کولرهای گازی سام در انواع دیواری و پنجره ای دارای ضمانت ۵ ساله کمپرسور و ضمانت ۲ ساله قطعات فنی هستند.

منبع این مطلب بامین تهویه تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تأسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 40 - 1 محصول از 48)
  • 1
  • 2
  • 1
  • 2