فن کویل ساران

فن کویل ساران

آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 1399/07/16 ساعت 15:12

فن کویل ساران SARAN Fan Coil

فن کویل ساران در انواع زمینی، سقفی، کانالی، کاستی در ظرفیت های گوناگون از 200 تا 2000 CFM می باشد.

فن کویل ساران زمینی شامل انواع مختلف نوع فن کویل زمینی از جمله روبرو زن، بالازن، شیب دار و یا مدل کوتاه یا لوبوی می باشد که از ظرفیت 200 تا 1200 در نوع زمینی تولید می شوند.

فن کویل ساران

فن کویل ساران زمینی

فن کویل ساران زمینی دارای بدنه گالوانیزه به ضخامت مناسب جهت جلوگیری از ایجاد  صدا و لرزش و همچنین مقاومت در برابر ضربات و فشارهای احتمالی که قسمت بیرونی آن پوشیده از رنگ پودری الکترواستاتیک با پخت کوره ای می باشد. که علاوه بر زیبایی بر طول عمر دستگاه نیز می افزاید.

فن کویل ساران زمینی روی بدنه و در محل دریچه دستگاه دارای کلید دور سه حالته کم-متوسط و زیاد این امکان کاملا آنالوگ و به صورت کنترل دستی می باشد. جهت کنترل کارکرد دستگاه فن کویل می بایست از ترموستات های دیواری استفاده کرد که با توجه به دمای محیط و میزان تنظیم شده روی ترموستات کارکرد فن کویل را تنظیم نماید.

پنل جلویی فن کویل ساران زمینی قابل جدا شدن از بدنه دستگاه هستند که در این صورت امکان دسترسی به اجزای فن کویل شامل فن، فیلتر، کویل، موتور و .. امکان پذیر است.

فن کویل ساران زمینی دارای فیلتر آلومینیومی (Mesh Filter) فیلترهای توری چند لایه هستند که به راحتی قابل درآوردن و تمیزکاری و شستشو هستند.

در قسمت زرین کویل حرارتی و برودتی دستگاه فن کویل ساران زمینی تشتک جمع آوری آب های تقطیر شده وجود دارد که به صورت مستقیم به فن های سانتریفیوژ از جنس ABS متصل شده که از بالانس دینامیکی و استاتیکی بالایی به جهت پایین آوردن صدای دستگاه برخوردارند. الکتروموتورهای فن کویل ساران از نوع تکفاز سه دور می باشند.

کویل مسی فن کویل ساران زمینی از نوع سه ردیفه به قطر 8/3 اینچ با فین های آلومینیومی با بازده بالا می باشند.

کویل مسی فن کویل ساران زمینی پس از شستشو با فشار 200 psi معادل 5/13 بار تحت فشار نشتی قرار می گیرند.

تعداد فین بر اینچ کویل در فن کویل ساران زمینی به میزان 14 است.

در سفارش خرید فن کویل ساران زمینی باید نوع محل اتصال مشخص باشد نوع اتصال از چپ و یا اتصال از راست.

فن کویل ساران دکوراتیو زمینی از ظرفیت 200 تا 800 CFM تولید می شود که دارای بدنه ABS با طراحی بسیار دقیق و زیبا می باشد.

فن کویل ساران سقفی توکار

 فن کویل ساران سقفی توکار به دو دسته با فیلتر پلنیوم و بدون پلنیوم تقسیم می شود.

نوع با فیلتر پلنیوم این دسته از فن کویل ساران سقفی دارای قسمت بدنه و فیلتر در هوای ورودی به فن کویل می باشد که امکان سفارش آن بصورت فیلتر از پشت دستگاه و یا فیلتر از زیر دستگاه را دارا می باشد.نوع بدون پلنیوم آن هیچ کاور و بدنه ای دور حلزونی و قسمت مکش فن کویل در هوای برگشتی ندارد و جهت خرید و نصب و راه اندازی این مدل از فن کویل ساران حتما باید فیلتر و کانال برگشتی در مسیر هوای ورودی به فن کویل در محل پروژه اجرا گردد.

امکان سفارش فن کویل ساران سقفی با و یا بدون فیلتر پلنیوم از ظرفیت 200 تا 1200 CFM با امکان انتخاب سمت اتصال چپ و یا راست وجود دارد.

زیر محل تشتک جمع آوری آب تقطیر شده از عایق مخصوص با ضخامت مناسب استفاده شده است که از تقطیر آب در کف تشتک جلوگیری می نماید.

کنترل ظرفیت و هوادهی دستگاه فن کویل ساران سقفی بوسیله ترموستات دیواری سه مرحله ای دو فصل انجام می گردد بگونه ای که میتوان از ترموستات های آنالوگ، دیجیتال و یا با ریموت کنترل دستی انتخاب گردند.

دستور ترموستات دیواری نصب شده به فن ،  فن کویل سقفی و یا شیر برقی (که بصورت مجزا روی لوله های کویل نصب می گردد) فرمان می دهد که امکان خاموش و روشن شدن فن و یا تغییر دور آن و یا فرمان به شیر برقی به جهت باز و بست مدار سیال در کویل را امکان پذیر می سازد.

فن کویل ساران سقفی دارای فیلتر آلومینیومی چند لایه می باشند که به راحتی قابل باز و بست، سرویس و تمیز کاری هستند.

کویل فن کویل ساران سقفی از لوله های مسی به سایز 8/3 اینچ با فین های آلومینیومی با فشردگی 14 فین بر اینچ طول لوله ساخته می شوند.

الکتروموتور های فن کویل های ساران سقفی از نوع تک شیفت و یا دو شیفت تکفاز سه دور می باشد.

فن کویل ساران کانالی

فن کویل ساران کانالی در ظرفیت 800 تا 2000 CFM بر اساس سفارش ساخته و تولید می شود.

پروانه و فن و الکتروموتور دستگاه فن کویل کانالی ساران دارای قدرت بالا به جهت تامین افت فشار دستگاه و کانال کشی مربوطه می باشد.

فن کویل ساران کانالی دارای الکترو موتور تکفاز سه سرعته و دارای رله حرارتی جهت حفاظت از سیم پیچ الکتروموتور در برابر بار اضافی و حرارتی ناشی از افت فشار به الکتروموتور فن سانتریفوژ فورواردر گالوانیزه فن کویل ساران کانالی دارای بالانس استاتیکی و دینامیکی و حداقل میزان صدا می باشد.

سفارش دستگاه به صورت مکش و فیلتر از زیر و یا مکش و فیلتر از پشت دستگاه می باشد.

بدنه دستگاه فن کویل ساران کانالی از ورق گالوانیزه با ضخامت مناسب به جهت جلوگیری از ایجاد صدا و لرزش و مقاومت در برابر ضربات و فشارهای احتمالی است. بدنه خارجی دستگاه توسط رنگ الکترواستاتیکی پودری کوره ای پوشش داده می شود.

کویل مسی فن کویل ساران کانالی دارای لوله های 8/5 اینچی بصورت چهار ردیفه با فین آلومینیومی می باشد.

امکان کنترل دستگاه توسط کنترل دور فن ، فن کویل ساران کانالی بوسیله ترموستات محیطی نصب شده در محل و یا دستور ترموستات به شیر برقی نصب شده (بصورت مجزا روی لوله های کویل) وجود دارد. ترموستات دیواری فن کویل کانالی می تواند از نوع آنالوگ، دیجیتال و یا از نوع با ریموت کنترل از راه دور باشد.

کویل های فن کویل ساران کانالی پس از ساخت و شستشوی کویل از چربی ها با فشار 250 spi معادل 17 بار فشار تحت تست نشتی قرار میگیرند.

تشتک نصب شده در زیر کویل دستگاه که از نوع گالوانیزه است که امکان جمع آوری و خروج آب های تقطیر شده از کویل را فراهم می سازد.

شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش فن کویل ساران

تمامی فن کویل های ساران دارای 18 ماه گارانتی می باشند.

منبع این مطلب بامین تهویه ، تخصصی ترین وب سایت در زمینه تاسیسات کشور می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 40 - 1 محصول از 41)
  • 1
  • 2
  • 1
  • 2