فن کویل آذر نسیم

فن کویل آذر نسیم

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/07/21 ساعت 12:46

فن کویل تهویه آذر نسیم در انواع فن کویل های زمینی، سقفی، از ظرفیت 200 تا 1000 cfm می باشد. تمامی کویل های فن کویل تهویه آذرنسیم پس از ساخت و نظافت با فشار 200 psi تحت تست نشتی قرار می گیرند.

فن کویل تهویه آذرنسیم AZAR NASIM fan coil

فن کویل تهویه آذرنسیم دارای اسکلت اصلی از جنس پروفیل های آلومینیم قطعات داخلی از جنس گالوانیزه گرم، دریچه های ورودی و خروجی هوا از جنس ABS می باشد.

فن کویل تهویه آذرنسیم زمینی در قسمتهای فلزی خارجی دارای پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک هستند.

قسمت های داخلی دستگاه فن کویل تهویه آذر نسیم توسط عایق های الاستومریک پوشش داده شده اند.

فن کویل تهویه آذر نسیم

مزایا و امکانات فن کویل تهویه آذر نسیم

دریچه های خروجی هوای فن کویل تهویه آذرنسیم زمینی دارای قابلیت تنظیم دستی 4 جهته را دارند.

کویل فن کویل تهویه آذر نسیم از نوع سه ردیفه که در هر ردیف 8 عدد لوله مسی به سایز 3/8 اینچ قرار دارد روی سطح لوله ها فین های انتقال حرارت به ازای هر اینچ 12 ردیف قرار گرفته است.

فن و الکتروموتور دستگاه فن کویل تهویه آذرنسیم از نوع 3 دور (کم،متوسط،زیاد) و از نوع تکفاز مجهز به ترمیستور حرارت موتور به جهت مراقبت از موتور در دما و فشار کاری بالا می باشد.

فن فن کویل تهویه آذرنسیم زمینی از جنس ABS با بالانس استاتیکی و دینامیکی می باشد.

فیلتر تمامی فن کویل های آذر نسیم از نوع ABS با قابلیت نظافت آسان می باشد. وظیفه این فیلترها جذب گرد و غبار هوای ورودی به دستگاه فن کویل است.

کنترل دستگاه فن کویل تهویه آذر نسیم توسط ترموستات دیواری (نصب شده به صورت مجزا)عمل می کند به گونه ای که با حس کردن دمای محیط و تطبیق آن با دمای ست شده توسط کاربر اجازه کار و یا خاموشی را به دستگاه فن کویل می دهد.

فن کویل تهویه آذر نسیم تا ظرفیت 600 cfm از یک دستگاه الکتروموتور استفاده می کنند و از ظرفیت 800 تا 1000 به دلیل حجم هوادهی بالا از دو دستگاه الکتروفن جهت تامین هوای گردشی استفاده می گردد.

فن کویل تهویه آذرنسیم زمینی دارای کلید سلکتوری چهار حالته جهت انتخاب دور فن می باشد که قابلیت کنترل آن توسط ترموستات دیواری هم وجود دارد.

در هنگام خرید دستگاه فن کویل تهویه آذرنسیم زمینی یا سقفی باید جهت و سمت اتصال چپ و راست لوله ها مشخص باشد. به گونه ای که اگر فردی رو به روی فن کویل بایستد لوله ها در سمت راست شخص باشند به عنوان راست و اگر سمت چپ شخص باشد فن کویل چپ نامیده می شود.

فن کویل تهویه آذر نسیم سقفی تهویه امکان انتخاب سمت ورود هوا به فن کویل از پشت و یا از زیر را دارد که به عنوان Angle Air Flow  و یا Horzintal Air Flow نامیده می شوند.​

منبع این مطلب بامین تهویه ، تخصصی ترین وب سایت در زمینه تاسیسات کشور می باشد. 

بیشتر
حذف همه
(نمایش 19 - 1 محصول از 19)
  • 1
  • 1