فن کویل آکس AUX

فن کویل آکس AUX

آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 1399/07/23 ساعت 15:47

فن کویل آکس Aux Fan Coil

فن کویل آکس در انواع فن کویل دیواری، سقفی زمینی، سقفی توکار، فن کویل کاستی چهار طرفه و یکطرفه از ظرفیت 200 تا 1400 فوت مکعب بر دقیقه بنا به نوع فن کویل تولید می شود.

فن کویل آکس در نوع سقفی توکار دارای پنل کنترل دیواری و در انواع دیگر دارای ریموت کنترل دستی می باشد. سیستم پنل کنترل دیواری در این نوع فن کویل های آکس به صورت درخواستی می باشد.

فن کویل آکس

فن کویل آکس AUX سقفی توکار

فن کویل آکس مدل سقفی توکار از ظرفیت 200 تا 1400 فوت مکعب بر دقیقه با استفاده از ورق گالوانیزه تولید می شود. قسمت داخلی بدنه فن کویل آکس سقفی توکار با عایق مناسب به جهت جلوگیری از تعریق، اتلاف حرارت و عدم انتقال صدا عایق شده است.

فن کویل آکس دارای ارتفاع کم با قابلیت نصب در سقف های کوتاه می باشد. (24 سانتی متر ارتفاع)

کویل فن کویل آکس سقفی از نوع مسی سه ردیفه می باشد. فشار استاتیک در ظرفیتهای تا 600 فوت مکعب معادل 30 پاسکال و در ظرفیتهای بالاتر بصورت درخواستی تا 50 پاسکال می باشد. فن کویل آکس سقفی توکار دارای Mixing box جعبه اختلاط هوا به همراه فیلتر قابل شستشوی پلیمری می باشد.

فن کویل آکس دیواری

فن کویل آکس دیواری از ظرفیت 200 تا 800 فوت مکعب بر دقیقه به صورت دکوراتیو، زیبا و سبک با طراحی زیبا با ارتفاع کم تولید و عرضه می شود. فن کویل آکس دیواری دارای فیلتر پلیمری قابل شستشو در محل ورودی هوا به فن کویل می باشد.

در خروجی هوا فن کویل آکس دیواری دارای دمپر متحرک به جهت کنترل زاویه جریان هوا در راستای عمودی است.فن کویل آکس دیواری دارای ریموت کنترل دستی است که قابلیت نصب کنترلر دیواری از نوع آنالوگ و دیجیتال را بصورت آپشنال دارا می باشد.

از قابلیتهای فن کویل آکس دیواری می توان به عیب یاب اتومات آن بصورت کدهای خطا بر روی صفحه نمایشگر کنترلر اشاره کرد. فن کویل آکس دیواری قابلیت نصب شیر برقی دو راهه را بصورت سفارشی دارا می باشد. الکتروفن فن کویل آکس دیواری از نوع سه دور می باشد.

فن کویل آکس  کاستی

فن کویل آکس کاستی در دو نوع 4 طرفه (از ظرفیت 200 تا 500 فوت مکعب بر دقیقه) و یکطرفه (از ظرفیت 200 تال 1400 فوت مکعب بر دقیقه) مجهز به پمپ درین با ارتفاع دهش تا 1/2 متر تولید و عرضه می شود.

تمامی مدلهای فن کویل آکس کاستی دارای فیلتر پلیمری قابل شستشو در مسیر هوای ورودی به فن کویل می باشند.فن کویل آکس کاستی دارای ریموت کنترل دستی بی سیم جهت تنظیم دما، سرعت فن و تایمر می باشد. الکتروفن فن کویل آکس کاستی از نوع سه دور می باشد.

فن کویل آکس سقفی زمینی

فن کویل آکس سقفی زمینی به گونه ای طراحی شده که قابلیت نصب به صورت زمینی (عمودی) و یا سقفی (افقی) را دارا می باشد. فن کویل آکس سقفی زمینی دارای ظاهر زیبا و دکوراتیو و مناسب نصب در منازل مسکونی، رستورانها، هتل ها و ... می باشد.

فن کویل های زمینی ساده را نمی توان به صورت سقفی نصب کرد چرا که:

تشت جمع آوری آب درین با تغییر زاویه نصب قابلیت جمع آوری آب را نخواهد داشت.

با تغییر زاویه نصب فن کویل امکان جابجایی لوله های رفت و برگشت فن کویل وجود دارد که سبب کمتر شدن راندمان و عملکرد نامناسب فن کویل می شود.

فن کویل آکس سقفی زمینی دارای عرض معادل 205 میلی متر میباشد که فضای کمی را جهت نصب اشغال میکند. فن کویل آکس سقفی زمینی دارای فیلتر پلیمری قابل شستشو می باشد. الکتروفن فن کویل آکس سقفی از نوع تکفاز سه دور می باشد.

ریموت کنترل دستی و دیواری فن کویل آکس سقفی زمینی قابلیت کنترل دما، کنترل سرعت فن و زمان کارکرد دستگاه را دارا می باشد.

شرایط گارانتی فن کویل آکس

فن کویل آکس AUX در تمامی مدلها دارای 1 سال گارانتی می باشد.

منبع این مطلب بامین تهویه ، تخصصی ترین وب سایت در زمینه تاسیسات کشور

بیشتر
حذف همه
(نمایش 32 - 1 محصول از 32)
  • 1
  • 1