فن کویل گراندفورس

فن کویل گراندفورس

آخرین بروزرسانی : يكشنبه 1399/07/27 ساعت 13:21

فن کویل گراندفورس GRANDFORCE Fan Coil

فن کویل گراندفورس در انواع زمینی، سقفی، ایستاده، کاستی، دیواری در بازه ی ظرفیتی از 200 تا 800 فوت مکعب بر دقیقه در کشور چین تولید می گردد.

فن کویل گراندفورس

فن کویل گراندفورس زمینی

فن کویل گراندفورس زمینی در دو مدل بالازن و شیب دار تولید می شود،که در مدل شیب دار آن از ریموت کنترل برای تنظیم کارکرد دستگاه استفاده شده است.

فن کوئل گراندفورس زمینی شیب دار دارای ال ای دی جهت نمایش حالت وضعیت کارکرد و دمپر خروجی متحرک است.

فن کویل گراندفورس زمینی دارای دریچه های مکش روبرو بوده  است و بدون پایه می باشد و جهت کنترل کارکرد نیاز به ترموستات مجزا ندارند. بدنه فن کویل زمینی ،گراندفورس از داخل با عایق پوشانده شده است ،چرا که از ایجاد سروصدا و تعریق و کاهش راندمان دستگاه جلوگیری میگردد.مدل زمینی فن کویل گراندفورس در 3 ظرفیت مختلف 300 – 400 و 600 فوت مکعب بر دقیقه تولید و عرضه می شود.

فن کویل گراندفورس سقفی توکار

مدل سقفی توکار فن کویل گراندفورس در سقف کاذب نصب شده و به وسیله ی کانال های ورودی و خروجی به محل مربوطه اتصال پیدا می کند. مدل سقفی توکارفن کویل گراندفورس دارای افت فشار 30-12 پاسکال است و طول کانال رفت و برگشت آن نباید از 2 متر بیشتر باشد.الکتروفن مدل های سقفی توکار فن کویل گراندفورس از نوع سردور می باشد.مدل های سقفی توکار فن کویل گراندفورس دارای سه ظرفیت 300 – 400 و 600 فوت مکعب بر دقیقه می باشد.

فن کویل گراندفورس دیواری

فن کویل گراندفورس دیواری یا همان فن کویل طرح اسپلیت در ظرفیت های 300 – 400 – 600 و 800 فوت مکعب بر دقیقه تولید می شود و دارای بدنه ABS  می باشد.استفاده از صفحه نمایش جهت نمایش کارکرد دستگاه و دمای محیط زیبایی دوچندانی به مدل دیواری فن کویل گراندفورس بخشیده است.مدل دیواری فن کویل گراندفورس دارای فیلتر پلیمرهای قابل تنظیم در بالای دستگاه (محل مکش هوا است ) و دریچه هوای خروجی فن کویل گراندفورس از نوع متحرک اتومات می باشد. مدل دیواری فن کویل گراندفوس دارای ریموت کنترل و ترموستات در مسیر هوای ورودی است لذا در استفاده از آن ها به هیچ گونه ترموستات مجزایی نیاز نیست.

فن کویل گراندفورس کاستی چهار طرفه

مدل کاستی چهارطرفه فن کویل گراندفورس دارای ظرفیت 300 – 400 و 600 فوت مکعب بر دقیقه به ابعاد استاندارد 65*65 و 85*85 جهت نصب آسان در سقف کاذب است.

مدل سقفی کاستی فن کوئل گراندفورس دارای ریموت کنترل و ترموستات با بالب حساس در محل ورودی هوا به داخل دستگاه فن کویل است لذا نیاز به ترموستات مجزایی برای نصب و راه اندازی ندارد.

مدل سقفی کاستی فن کویل گراندفورس دارای بدنه ی گالوانیزه با پوشش عایق به جهت جلوگیری از تعریق – کاهش راندمان و پرت حرارتی می باشد ، و قاب بیرونی آن نیز از جنس ABS می باشد.

فن کویل گراندفورس کاستی یک طرفه

مدل کاستی یکطرفه فن کویل گراندفورس دارای سه ظرفیت 300 – 400 و 500 فوت مکعب بر دقیقه با قابلیت نصب در سقف کاذب در ابعاد استاندارد و مناسب برای راهروها و هوادهی از اطراف سالن ها می باشد.

جنس بدنه اصلی دستگاه فن کویل گراندفورس مدل کاستی یکطرفه از جنس گالوانیزه با ضخامت مناسب و دارای پوشش عایق حرارتی می باشد . پانل دستگاه فن کویل گراندفورس از جنس ABS مقاوم است.اپر هوای خروجی با قابلیت حرکت به صورت اتومات می باشد.

شرایط گارانتی فن کویل گراندفورس

تمامی مدل های فن کویل گراندفورس دارای یک سال ضمانت می باشند.

این مطلب برگرفته از  بامین تهویه ، تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تاسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 17 - 1 محصول از 17)
  • 1
  • 1