فن کویل تهویه اروند

فن کویل تهویه اروند

آخرین بروزرسانی : يكشنبه 1399/07/27 ساعت 15:29

فن کویل یکتا تهویه اروند YEKTA TAHVIE Fan Coil

فن کویل یکتا تهویه اروند در دو مدل سقفی و زمینی از ظرفیت 200 تا 1200 Cfm با قابلیت کاربری در پروژه های اداری، تجاری، مسکونی و ... تولید و عرضه می گردند.

فن کویل یکتا تهویه اروند در هر یک از مدل های زمینی و سقفی دارای تنوع در مدل و ظرفیت می باشد.

فن کویل یکتا تهویه اروند

فن کویل یکتا تهویه اروند زمینی

فن کویل یکتا تهویه اروند زمینی در چهار مدل زمینی روکار بالا زن، زمینی روکار روبه رو زن، زمینی روکار شیب دار و زمینی توکار ارائه شده است که هر مدل دارای 7 ظرفیت متفاوت 200 ، 300 ، 400 ، 600 ، 800، 1000 و 1200 می باشد تا با توجه به ابعاد فضای مورد نظر ظرفیت مناسب انتخاب شود.

فن کویل یکتا تهویه اروند سقفی

فن کویل یکتا تهویه اروند دارای 4 مدل فن کویل سقفی می باشد.( فن کویل سقفی روکار، فن کویل سقفی توکار با پلنیوم، سقفی توکار بدون پلنیوم، فن کویل سقفی توکار با پلونیوم مکش از پشت)

برای انتخاب فن کویل یکتا تهویه اروند سقفی مناسب با فضای محل نصب این شرکت برای هر مدل تولیدی 7 ظرفیت هوادهی ( از 200 تا 1200 فوت مکعب در دقیقه ) در نظر گرفته است.

بدنه فن کویل یکتا تهویه اروند

در طراحی بدنه فن کویل زمینی یکتا تهویه اروند علاوه بر مقاومت بالای لورهای بالایی و بدنه دستگاه تمامی زوایای تیز خارجی بدنه دستگاه فن کویل زمینی حذف شده تا هیچ خطری در صورت برخورد سر، صورت و پا با دستگاه وجود ندارد.

فن کویل یکتا تهویه اروند مدل زمینی علاوه بر بدنه مقاوم، لوور های بسیار مستحکمی دارند فن کویل یکتا تهویه اروند دکوراتیو مقاومت بیشتری نسبت به مدل های پیشین فن کویل زمینی ( با کابین فلزی) دارد. می توان در مکان های عمومی این فن کویل ها را نصب نمود و این اطمینان را داشت تا در صورت نشستن فرد بر روی دستگاه هیچ آسیب و صدمه ای به بدنه فن کویل وارد می شود.

رنگ بدنه فن کویل یکتا تهویه اروند

فن کویل یکتا تهویه اروند دکوراتیو دارای رنگ بدنه سفید RAL9016 می باشد. رنگ لوورهای فن کویل خاکستری بوده. در صورت تمایل رنگ دیگر، شرکت یکتا تهویه اروند این امکان را فراهم آورده تا رنگ مورد نظر خود را سفارش دهید.

الکتروموتور فن کویل یکتا تهویه اروند

فن کویل یکتا تهویه اروند دارای راندمان الکتریکی بالا و صدای بسیار کم می باشد. از الکتروموتور Sisme در ساخت آن استفاده شده است. الکتروموتور ها با توجه به ظرفیت فن کویل به تعداد یک یا دو عدد الکتروموتور از نوع تک شفت یا دو شفت می باشند.

فن سانتریفیوژ در فن کویل یکتا تهویه اروند

فن کویل یکتا تهویه اروند دارای فن سانتریفوژ می باشد این فن ها از جنس گالوانیزه بوده و سطح صدای تولیدی بسیار پایینی دارند. فن به کار رفته در فن کویل یکتا تهویه اروند با پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات ساخته شده و دارای بالانس دینامیکی و استاتیکی می باشند.

فن سانتریفیوژ در فن کویل یکتا تهویه اروند

فن کویل یکتا تهویه اروند جزء معدود فن کویل هایی است که سیستم حفاظت الکتریکی الکتروموتور در آنها رعایت شده است بگونه ای که سه راه هر یک از سیم های سر دور فن و الکتروموتور فیوز هایی جهت حفاظت جریان و جلوگیری از بروز خطرات احتمالی برق گرفتگی، آتش سوزی و ... نصب شده است.

مبدل های حرارتی فن کویل یکتا تهویه اروند

فن کویل یکتا تهویه اروند طرح صبا دارای مبدل های حرارتی و برودتی با لوله هایی به قطر 2/1 اینچ می باشند. این لوله ها به صورت 2 ردیفه تولید می گردند.

مبدل فن کویل یکتا تهویه اروند دارای فین هایی از جنس آلومینیوم می باشد. برای بالا بردن راندمان و جلوگیری از گذر آزاد هوا و اختلاط کامل هوا و همچنین افزایش مقاومت فین ها از روکش هیدروفیلیک نیز می توان بعنوان پوشش روی فین های آلومینیومی استفاده کرد. این فین ها دارای موج سینوسی می باشند.

کلکتورهای مبدل فن کویل یکتا تهویه اروند​

استفاده از کلکتور مستحکم در کویل فن کویل یکتا تهویه اروند این اطمینان را به کاربر می دهد تا در هنگام اتصال کلکتور به شبکه لوله کشی هیچگونه نشتی و خرابی در قطعه ایجاد نشود.

فیلتر فن کویل یکتا تهویه اروند

فیلترهای فن کویل یکتا تهویه اروند به صورت شبکه توری مانند می باشد. جنس این فیلترها پلی پروپیلن بوده و دارای راندمان بالاتری در جذب گرد و غبار نسبت به فیلترهای آلومینیومی است. فیلترهای نصب شده در فن کویل یکتا تهویه اروند قابل شستشوی و مقاوم در برابر حرارت و خوردگی هستند.

قابلیت نصب فیلتر در فن کویل یکتا تهویه اروند

در صورت استفاده از فن کویل یکتا تهویه اروند در مکان هایی مانند آزمایشگاه و رستوران ها برای حذف بوهای زائد، این امکان وجود دارد تا با نصب فیلترهای کربنی گازها، دود و سایر بوهای نامطبوع از بین روند.

عایق بندی در فن کویل یکتا تهویه اروند

استفاده از عایق در فن کویل یکتا تهویه اروند از تعریق فن کویل در هنگام کارکرد جلوگیری کرده و سطح صدای تولیدی دستگاه را نیز کاهش می دهد چرا که این عایق ها ضد رطوبت و صدا بوده و در سطح داخلی و در قسمتی که هوای خنک عبور می کند، نصب می شود.

ترموستات فن کویل یکتا تهویه اروند

شرکت یکتا تهویه اروند با تولید ترموستات برای فن کویل های طرح صبا این امکان را به مشتریان محترم می دهد تا در صورت سفارش از مزایای آن بهره مند شوند. این ترموستات ها دیجیتالی و دارای ظاهری زیبا با امکان کنترل از راه دور می باشد. ترموستات های شرکت یکتا تهویه اروند دارای مزیت های زیر می باشد.

می توان با نصب سنسور حضور از اتلاف انرژی در زمان عدم حضور فرد در محل جلوگیری نمود چرا که این سنسور در صورت نبود افراد در اتاق دستگاه را بصورت خودکار خاموش می کند.

فن کویل یکتا تهویه اروند در صورت بهره مندی از ترموستات این امکان را به کاربر می دهد تا حالت کارکرد فن کویل را در زمان مورد نظر طبق دلخواه خود تنظیم نماید.

امکان اتصال ترموستات به شیر سه راهه ( یا دو راهه ) به جهت کنترل دما از دیگر مزایای استفاده از ترموستات است هم چنین ترموستات می تواند دور موتور و فن را تنظیم نماید تا از اتلاف انرژی دستگاه جلوگیری به عمل آورد.

شرایط گارانتی فن کویل یکتا تهویه اروند

گارانتی فن کویل یکتا تهویه اروند براساس مدل آن ها متفاوت است. 

منبع این مطلب بامین تهویه ، تخصصی ترین وب سایت در زمینه تاسیسات کشور می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 29 - 1 محصول از 29)
  • 1
  • 1