کولر گازی توشیبا

کولر گازی توشیبا

آخرین بروزرسانی : سه‌شنبه 1399/07/15 ساعت 11:49

کولر گازی اسپلیت توشیبا از ظرفیت ۱۰۰۰۰ تا ۳۲۰۰۰ بی تی یو بر ساعت بصورت حاره ای سرد و دو فصلی سرد و گرم در انواع اینورتر دارو ساده در بازار ایران عرضه می گردد. کولر گازی اسپلیت توشیبا در برخی از مدلها ساخت ژاپن و در برخی از مدل ها تولید کشور تایلند است.

کولر گازی اسپلیت توشیبا Toshiba Air condition

تمامی مدل های کولر گازی اسپلیت توشیبا دارای ریموت کنترل هوشمند با قابلیت برنامه ریزی هستند.

توشیبا جزء اولین شرکت هایی بود که فناوری اینورتر را در سیستم های تهویه مطبوع در سال ۱۹۸۱ به کاربرد و از آن زمان همواره دارای مزیت های تکنولوژیکی نسبت به سایر رقبا است.

ایجاد کیفیت هوا، صدای کارکرد پائین، صرفه جویی در مصرف انرژی و نصب آسان یونیت داخلی، ‌قابلیت سرمایش سریع و... از مزایای دستگاه کولر گازی توشیبا هستند.

کولر گازی اسپلیت توشیبا

فناوری فیلتر IAQ در دستگاه کولر گازی اسپلیت توشیبا

فیلتر IAQ از آخرین محصولات آزمایشگاه توشیبا برای ایجاد بهبود وضعیت هوا در داخل فضای نصب جهت پیشگیری از فعالیت و جذب باکتری ها  و ویروس ها (آنفولانزای مرغی) است. این فیلتر دارای نقره و آنزیم Leuconstoc که ضد باکتری تا ۹۹٪ است. فیلتر IAQ قادر است دود و آمونیاک ، مواد آلی فرار، بوی غذا و بوی بد را جذب و تجزیه نماید.

فیلتر IAQ دارای حساسیت های نگهداری است که بعد از ۲ سال استفاده ،آن را تعویض نمود ، هر ۳ الی ۶ ماه مورد بازرسی و نظافت قرار گیرد، به سادگی با استفاده از جاروبرقی و یا دمنده هوا و یا شستشو با آب آن را تمیز نمود.

فیلتر زئولیت در دستگاه کولر گازی توشیبا

زئولیت ها دارای ساختار منظم با ابعاد مولکولی هستند که توانایی جذب مولکولهای گازی و آلودگی ها را دارند . دستگاه های کولر گازی اسپلیت توشیبا در برخی مدل ها دارای فیلتر هوای هفت لایه زئولیتی هستند.

کولرگازی اسپلیت اینورتر توشیبا

کولرگازی اسپلیت اینورتر توشیبا در ۴ ظرفیت از ۱۰۰۰۰ تا ۲۲۰۰۰ بی تی یو بر ساعت تولید میشود که تولید کشور تایلند است.گاز مبرد اسن دستگاه R410a و دارای فیلتر پیشرفته IAQ است. رنج دمای کاری این دستگاه ها از ۱۰- تا ۴۶ درجه سانتی گراد است.

 تمامی مدل ها ی کولر گازی اینورتر توشیبا با برق تکفاز عمل می کنند.

کولر گازی اسپلیت حاره ای توشیبا

کولر گازی اسپلیت حاره ای توشیبا تنها در ظرفیت ۳۲۰۰۰ تولید می شود که با برق تکفاز عمل می کند .گاز مبرد این دستگاهR22 است و قابلیت کارکرد تا دمای ۵۲ درجه سانتی گراد را داراست .کولر گازی ۳۲۰۰۰ توشیبا دارای فیلتر هفت لایه و فیلتر زئولیت است.

کولر گازی اسپلیت توشیبا سرد و گرم بدون اینورتر

کولر گازی اسپلیت توشیبا سرد و گرم بدون اینورتر در چهار ظرفیت از ۱۰۰۰۰ تا۲۴۰۰۰ بی تی یو بر ساعت با فیلتر های هفت لایه و فیلتر زئولیت تولید میشود.این محصول تولید کشور تایلند است و دارای رنج دمای کاری از ۱۰- تا ۴۳ درجه سانتی گراد است.

گاز مبرد در این دستگاه ها از نوع R22 و برق مصرفی از نوع تکفاز است.

گارانتی و نصب دستگاه کولر گازی اسپلیت توشیبا

دستگاه های کولرگازی اسپلیت توشیبا دارای ۵ سال ضمانت کمپرسور و ۲ سال ضمانت قطعات فنی است. اجرت نصب دستگاه های اسپلیت دیواری توشیبا رایگان است. اما هزینه لوازم مصرفی از جمله پایه و کابل و لوله از مشتریان دریافت می گردد.   

این مطلب برگرفته از بامین تهویه تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تأسیسات می باشد.

بیشتر