داکت اسپلیت آکس

داکت اسپلیت آکس

آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 1399/07/30 ساعت 12:13

داکت اسپلیت آکس Aux Ducted Split Air condition

داکت اسپلیت آکس Aux در دو نوع اینورتردار و بدون اینورتر و 6 ظرفیت متفاوت از 18000 تا 60000 بی تی یو بر ساعت تولید می شود.

داکت اسپلیت آکس به نسبت سایر برندهای داکت اسپلیت موجود در بازار ایران دارای قیمت مناسب تری است، لذا در بسیاری از پروژه ها توجیح اقتصادی خرید را دارد. تمامی مدلهای دستگاه داکت اسپلیت آکس دارای پمپ درین با قابلیت تخلیه آب تا ارتفاع 1/2 متر بالاتر از سطح تشت داکت اسپلیت می باشد.

داکت اسپلیت آکس

طراحی داکت اسپلیت آکس

داکت اسپلیت آکس دارای طراحی ظریف با ارتفاع پنل داخلی معادل 29 سانتی متر امکان نصب در فضاهای کوچک و سقف های کاذب کوتاه را امکان پذیر می سازد. در طراحی و تولید داکت اسپلیت آکس دریچه مکش هوای تازه در نظر گرفته شده است که هوای تازه در محفظه ی اختلاط با هوای برگشتی مخلوط شده و به محیط وارد می شود. این دریچه هوای تازه می تواند از پشت دستگاه و یا بصورت آپشنال  از زیر دستگاه باشد.

مساحت تحت پوشش داکت اسپلیت آکس

داکت اسپلیت آکس با توجه به کامل بودن مدل های مختلف در ظرفیت های مختلف قابلیت پوشش فضاهای اداری، مسکونی، تفریحی، آمفی تئاتر و... را از مساحت 20 متر تا 107 متر را با یک دستگاه داکت اسپلیت دارا می باشد. در متراژهای بالاتر می توان از چند دستگاه با ظرفیتهای متفاوت بهره برد.

ماده مبرد دستگاه داکت اسپلیت آکس

ماده مبرد دستگاه داکت اسپلیت آکس در نوع ON-OFF از نوع R22 می باشد و در نوع اینورتر این دستگاه از نوع R410A می باشد.

برق مصرفی دستگاه داکت اسپلیت آکس

برق مصرفی دستگاه داکت اسپلیت آکس تا ظرفیت برودتی 36000 از نوع تکفاز و در ظرفیتهای بالاتر از نوع سه فاز می باشد.

طول و ارتفاع مجاز لوله کشی داکت اسپلیت آکس

دستگاه داکت اسپلیت آکس ON-OFF  قابلیت لوله کشی از حداکثر 40 تا 50 متر طول (با احتساب ارتفاع) و ارتفاع 15 تا 30 متر را در ظرفیتهای مختلف دارا می باشد. (برای اطلاع از طول و ارتفاع لوله کشی هر دستگاه به اطلاعات فنی مندرج در صفحه محصول مراجعه نمایید)

دستگاه داکت اسپلیت آکس Inverter قابلیت لوله کشی از حداکثر 25 تا 50 متر طول (با احتساب ارتفاع) و ارتفاع 15 تا 30 متر را در ظرفیتهای مختلف دارا می باشد. (برای اطلاع از طول و ارتفاع لوله کشی هر دستگاه به اطلاعات فنی مندرج در صفحه محصول مراجعه نمایید)

انتخاب دستگاه داکت اسپلیت آکس

جهت انتخاب دستگاه داکت اسپلیت آکس بهتر است ابتدا به ساکن درخواست بازدید از پروژه صورت گیرد تا کارشناسان مجموعه با توجه به کاربری و نیاز پروژه دستگاه مورد نظر را به کارفرما پیشنهاد دهند. در غیر اینصورت جهت برآورد تقریبی ظرفیت دستگاه داکت اسپلیت آکس با توجه به اقلیم منطقه و شرایط آب و هوایی و کاربری و متراژ و ارتفاع ساختمان می توان ظرفیت و تعداد دستگاه مورد نیاز را برآورد نمود. بطور تقریبی برای شرایط نرمال پروژه در سیستمهای اداری و مسکونی به ازای هر متر مربع مقدار 450 بی تی یو بر ساعت ظرفیت سرمایشی در نظر گرفته می شود.

اینورتر دستگاه داکت اسپلیت آکس

جهت صرفه جویی در مصرف انرژی و تنظیم دقیق تر ظرفیت برودتی از اینورتر و کمپرسورهای مخصوص DC Inverter دردستگاه های داکت اسپلیت آکس استفاده شده است.

به گونه ای که با تنظیم دمای محیط روی درجه مورد نظر میزان توان برودتی با تنظیم دور کمپرسور بواسطه تغییر در فرکانس برق ورودی به کمپرسور تنظیم می گردد.

شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه داکت اسپلیت آکس

دستگاه داکت اسپلیت آکس دارای 5 سال ضمانت کمپرسور و 2 سال ضمانت قطعات دیگر می باشد.

منبع این مطلب بامین تهویه ، تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تاسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 12 - 1 محصول از 12)
  • 1
  • 1