داکت اسپلیت میتسوبیشی

داکت اسپلیت میتسوبیشی

آخرین بروزرسانی : يكشنبه 1399/08/04 ساعت 21:27

داکت اسپلیت میتسوبیشی MITSUBISHI Ducted Split Air condition

داکت اسپلیت میتسوبیشی در 9 ظرفیت مختلف از 25000 بی تی یو بر ساعت معادل 2 تن تبرید تا ظرفیت 182000 بی تی یو بر ساعت معادل 15 تن تبرید تولید می شود .

داکت اسپلیت میتسوبیشی تا ظرفیت 54000 بی تی یو بر ساعت معادل 4/5 تن تبرید از نوع تک فاز و از ظرفیت 74000 بی تی یو بر ساعت به بالا تماما از نوع سه فاز می باشند . تمامی مدل های داکت اسپیلت میتسوبیشی از نوع ON – OFF بدون اینورتر می باشند .

داکت اسپلیت میتسوبیشی دارای قابلیت های : کانال کشی با طول بالاتر – امکان لوله کشی با طول بالاتر نسبت به سایر برند ها ـ صدای بسیار آرام و قابلیت نصب کویل آبگرم و . . . اشاره کرد .

داکت اسپلیت میتسوبیشی

کمپرسور داکت اسپلیت میتسوبیشی

کمپرسور تمامی مدل های داکت اسپیلت میتسوبیشی از نوع بسته اسکرال ساخت شرکت میتسوبیشی ژاپن می باشد .

گاز مبرد مصرفی داکت اسپلیت میتسوبیشی

گاز مصرفی در تمام مدل های داکت اسپیلت میتسوبیشی از نوع R22 می باشد که تناسب به شرایط کارکرد دستگاه و کمپرسور می باشد .

حجم هوا و فشار استاتیکی فن داکت اسپلیت میتسوبیشی

میزان هوادهی فن داکت اسپلیت میتسوبیشی از 740 تا 5648 فوت مکعب بر دقیقه در ظرفیت های مختلف متفاوت است .

میزان فشار استاتیکی به دلیل انتخاب فن و الکتروموتور قدرتمند در حد بالایی بین 50 تا 150 پاسکال در مدل ها  و ظرفیت های مختلف می باشد .

لوله کشی و نصب دستگاه داکت اسپیلت میتسوبیشی

پس از تعیین ظرفیت با توجه به مدل دستگاه سایز لوله کشی مشخص شده و با توجه به ظرفیت دستگاه و حالت ساخت سازه می توان طول لوله کشی را از 30 تا 50 متر انجام داد . ( طول حداکثر معادل مجموع طول و عرض و ارتفاع لوله کشی است . شاسی کشی و لوله کشی و سیم کشی و نصب و راه اندازی دستگاه داکت اسپیلت و انجام امور تاییدیه نصب و گارانتی به عهده شرکت میتسوبیشی می باشد .

شرایط کارکرد دستگاه داکت اسپیلت میتسوبیشی

شرایط دمایی کارکرد صحیح داکت اسپلیت میتسوبیشی برای دمای خشک بین 21 تا 52 درجه سانتی گراد و  برای دمای تر ( وت بالب ) داخل بین 15/5 تا 22/5 درجه سانتی گراد می باشد .

سرمایش و گرمایش در داکت اسپلیت میتسوبیشی

دستگاه داکت اسپیلت میتسوبیشی بیش از نوع یک فصل سرمایش می باشد . جهت استفاده از داکت اسپلیت میتسوبیشی برای فصل سرما میتوان داخل دستگاه کویل آبگرم متناسب با ظرفیت دستگاه نصب کرد و از آبگرم تولید شده توسط پکیج یا موتورخانه مرکزی بهره برد . برند دستگاه داکت اسپیلت میتسوبیشی به جهت جلوگیری از تعریق در فصل گرما توسط عایق پوشانده شده است.

شرایط گارانتی داکت اسپلیت میتسوبیشی

گارانتی دستگاه داکت اسپیلت میتسوبیشی دارای 5 سال ضمانت کمپرسور و 2 سال ضمانت قطعات می باشد . شرایط گارانتی در صورتی مورد تایید است که نصب و راه اندازی داکت اسپلیت توسط پرسنل مجاز شرکت انجام شده باشد.

منبع این مطلب بامین تهویه ، تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تاسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 11 - 1 محصول از 11)
  • 1
  • 1