کولر آبی آبسال

کولر آبی آبسال

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/08/05 ساعت 09:38

کولر آبی آبسال ABSAL Evaporative Cooler

کولر آبی آبسال در شانزده مدل و ظرفیت مختلف از 935 متر مکعب بر ساعت تا 8350 متر مکعب بر ساعت در انواع کولر آبی پرتابل، کولر آبی پنجره ای، کولر آبی بالازن، بغل زن، کم مصرف و سلولزی تولید و عرضه می شوند.

کولر آبی آبسال

کولر آبی آبسال بغل زن

کولر آبی آبسال با المان خنک کننده پوشالی بغل زن ساده در چهار مدل  AC35 – AC 40 – AC 55 – AC 70 از ظرفیت 3900 تا 8350 متر مکعب تولید می شود که تماما از نوع تکفاز و دو سرعته میباشد و مناسب برای واحدهای مسکونی از 40 تا 130 متر مربع می باشند. کولر آبی آبسال معمولی در هر چهار مدل قابلیت استفاده از ترموستات و کلید الکترونیک و کنترل راه دور را دارا می باشد.

کولر آبی آبسال بالازن

کولر آبی آبسال با المان خنک کننده پوشالی بالازن در سه مدل  AC38 – AC48 – AC 58 از ظرفیت 3900 تا 6650 متر مکعب بر ساعت تولید می شود که مناسب برای متراژ از 40 تا 110 متر مربع می باشد و تماما دارای الکتروموتورهای تکفاز و دو دور هستند.

کولر آبی آبسال بالازن مناسب برای نصب در محیط بالکن و حیاط می باشد و به دلیل خروج هوا از بالا دارای بدنه مشبک چهار طرفه هستند که سبب افزایش راندمان دستگاه گردیده است و بدلیل خروجی هوا از بالای کولر طول کانال کشی را در بالکن به حداقل می رساند و فضای کمتری را اشغال می کند.

کولر آبی آبسال کم مصرف

کولر آبی آبسال کم مصرف با المان خنک کننده پوشالی در چهار مدل  ACDC39 – ACDC60 – ACDC68 – ACDC80 از نوع موتور تکفاز سه سرعته مناسب برای فضاهایی از 40 تا 140 متر با بازده انرژی A تولید و عرضه می شوند.

کولر آبی آبسال کم مصرف مقاوم در برابر نوسانات برق بدون بروز ایراد در کارکرد کولر است و تا 62% نسبت به سایر کولر های آبی مصرف برق کمتری دارد.چرا که از موتور  Soft start استفاده می کند که علاوه بر کاهش مصرف برق سبب کاهش شوک های ناگهانی در خاموش و روشن شدن کولر می شود.

کولر آبی آبسال کم مصرف دارای کلید کنترل الکترونیکی مجهز به تایمر- نمایشگر- سیستم  ECO (مصرف بهینه) و سایر امکانات دیگر می باشد.

کولر آبی آبسال پرتابل

کولر آبی آبسال پرتابل یا متحرک در یک مدل  AC26 با قدرت هوادهی تا 935 متر مکعب بر ساعت با الکتروموتور تکفاز از نوع سه دور با قابلیت خنک کردن محیط تا 35 متر می باشد.

کولر آبی آبسال متحرک دارای پایه چرخدار می باشد که قابلیت جابجایی دارند و امکان استفاده بدون پایه بصورت رومیزی را دار می باشد. کولر آبی آبسال متحرک دارای قابلیت استفاده بصورت کولر یا پنکه می باشد و بدنه آن از ABS پلاستیک مقاوم در برابر ضربه بدون جذب گرد و غبار تولید شده است. 

کولر آبی آبسال پرتابل دارای محفظه آب و نمایشگر میزان آب داخل مخزن است که باید بصورت دستی از آب پر شود. از امکانات کولر آبی آبسال پرتابل می توان به فیلتر قبل از پوشال در مسیر هوای ورودی اشاره کرد و همچنین دارای دریچه خروج هوای دوار جهت هدایت هوا به تمامی جهات می باشد.

کولر آبی آبسال سلولزی

کولر آبی آبسال سلولزی در یک مدل  AC-CP 76 با ظرفیت 8350 متر مکعب بر ساعت مناسب برای محیط هایی تا 130 متر مربع با الکتروموتور 2 سرعته تکفاز با توان مصرفی 900 وات تولید می شوند. کولر آبی آبسال سلولزی از نانو سلولز های وارداتی کاملا بدون بو و بهداشتی با طول عمر بالا می باشند که با یک لایه سبز رنگ جهت نظافت آسان و جلوگیری از خوردگی محافظت شده اند.

نانوسل پد کولر آبی آبسال سلولزی دارای حفره هایی با سایز یکسان با جذب بالا و توزیع یکنواخت آب هستند که توسط قاب مشبک پلیمری مقاوم در برابر نور خورشید و سرما و گرما مهار شده اند. هر نانوسل پد کولر آبی آبسال سلولزی دارای دو فیلتر مجزا برای جلوگیری از ورود گرد و غبار هستند. الکتروموتور کولر آبی آبسال سلولزی دارای کلید محافظ جان جهت جلوگیری از برق گرفتگی می باشد.

مینی کولر آبی آبسال

مینی کولر آبی آبسال مدل Ac32  و  AC31 با ظرفیت دمای 1500 متر مکعب بر ساعت هوادهی مناسب برای فضاهایی تا 40 متر مربع می باشد که امکان نصب پشت پنجره و یا داخل اتاق (نزدیک پنجره) را داراست.    

مینی کولر آبی آبسال امکان کانال کشی ندارد  نیازی به سیم کشی میان دستگاه و کلید کنترل نیست چرا که کلید کنترل روی بدنه دستگاه نصب شده است. دریچه هوای خروجی مینی کولر آبی آبسال از نوع دوار است تا امکان جابجایی هوا در زوایای مختلف وجود داشته باشد. امکان پر کردن مخزن آب بصورت دستی و یا اتصال به شبکه آب شهری می باشد که دارای نمایشگر سطح آب داخل مخزن نیز هستند.

این مطلب برگرفته از سایت بامین تهویه ، تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تاسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 14 - 1 محصول از 14)