کولر آبی انرژی

کولر آبی انرژی

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/08/05 ساعت 12:40

کولر آبی انرژی ENERGY Evaporative Cooler

کولر آبی انرژی از نوع المان تبخیر سلولزی از ظرفیت هوادهی ۴۴۲۰ تا ۲۵۰۰۰ متر مکعب بر ساعت مناسب برای فضاهای از ۲۰۰ متر مکعب تا ۱۲۵۰ متر مکعب می باشد. راندمان سرمایشی کولر آبی انرژی سلولزی معادل ۸۳ درصد است. بطور تقریبی با شرایط سختی آب نرمال عمر پد های سلولزی از ۳ تا ۵ سال است. کولر آبی سلولزی انرژی در انواع بالازن ،بغل زن ،صنعتی ،بهار ساز دو فصلی و کولرآبی انرژی هوشمند پالا تولید میشود.

کولر آبی انرژی

کولر آبی انرژی بالازن (بالکنی)

کولر آبی انرژی بالازن (بالکنی) با خروجی هوا از بالا مناسب برای نصب در بالکن ساختمان ها و آپارتمان ها می باشد. این نوع کولر آبی در سه ظرفیت ۴۴۲۰و۶۴۶۰و۷۱۴۰ متر مکعب بر ساعت هوادهی تولید میشود و امکان خروجی از بالا کولر آبی انرژی و حذف یک زانو از مسیر کانال ، افت فشار بسیار زیادی حذف شده است . زیرا بیشترین افت فشار مربوط به زانو و اتصالات بعد از فن کولر می باشد. استفاده از پد سلولزی جهت سرمایش و راندمان بالای 80 درصد این کولر های آبی انرژی، از مزایای آن می باشد.

امکان نصب اینورتر و تبدیل برق تک فاز به سه فاز به صورت سفارشی و کنترل سرعت فن از دیگر مزایای کولر آبی سلولزی انرژی بالازن می باشد. حداکثر طول کانال قابل اتصال به کولر آبی بالازن یا بالکنی انرژی 20 متر می باشد.

کولر آبی انرژی صنعتی

کولر آبی صنعتی انرژی با قدرت گردش هوا در ظرفیت های 11000 و18000و 25000 مترمکعب در ساعت مناسب برای سرمایش و تهویه مطبوع سالن های بزرگ ، کارگاه های صنعتی ، خوابگاه ها و ... می باشد. طول عمر مناسب پد سلولزی و سرمایش مطلوب نسبت به ایرواشر یکی از مهمترین دلایل انتخاب کولر آبی صنعتی سلولزی انرژی می باشد. کولر آبی انرژی صنعتی امکان کانال کشی تا ۲۰ متر را دارا میباشد.

ظرفیت ۱۱۰۰۰ در دو نوع تکفاز و سه فاز و ظرفیت های بالاتر فقط در یک نوع تک فاز تولید میشوند. راندمان سرمادهی کولر آبی انرژی صنعتی ۸۳٪ میباشد. نوع ۱۱۰۰۰ کولر آبی انرژی صنعتی در دو مدل بالازن و بغل زن معمولی تولید میشود.

کولر آبی سلولزی انرژی بغل زن

کولر آبی سلولزی بغل زن انرژی با 30 درصد خنکی بیشتر نسبت به دیگر کولرهای آبی پوشالی در ظرفیت های ۴۴۲۰ و ۶۴۶۰ و ۷۹۹۰ متر مکعب بر ساعت هوادهی تولید میشوند که برای محیط هایی از ۷۰ متر مربع تا ۱۴۰ متر مربع با ارتفاع سقف ۳ متر کاربرد دارند. راندمان سرمایشی کولر آبی انرژی بغل زن معادل ۸۳ درصد است و تماما از نوع تک فاز هستند. الکترو موتور کولر آبی انرژی در سه ظرفیت ذکرشده به ظرفیت ۰،۳۳ و ۰،۵ و ۰،۷۵ اسب بخار میباشد. کنترل ترموستاتیک و کنترل ایمنی RCCB یا محافظ جان کولر آبی سلولزی انرژی باعث افزایش ایمنی و کاهش مصرف انرژی این کولر آبی شده است.

کولر آبی سلولزی انرژی پالا

کولر آبی انرژی هوشمند پالا در دو ظرفیت ۶۴۶۰ و ۷۹۹۰ متر مکعب بر ساعت مناسب برای فضاهای ۱۰۰ متر مربع تا ۱۴۰ متر مربع با ارتفاع نرمال ۳ متر می باشد.

استفاده از فیلتر در مسیر هوای ورودی باعث جلوگیری از ورود خاشاک و حشرات به داخل کولر آبی انرژی سلولزی پالا شده است.

راندمان بالای 83 درصد و 30 درصد خنکی بیشتر نسبت به کولرهای آبی دیگر از مزایای کولر آبی سلولزی انرژی مدل پالا می باشد.

کنترل ترموستاتیک ، تایمر ، برد الکترونیکی ، ریموت کنترل و شیر تخلیه باعث افزایش راندمان ، کاهش مصرف و حفظ دما و رطوبت مناسب محیط تحت پوشش کولر آبی انرژی مدل پالا شده است.

کولر آبی پالا با استفاده از شیر تخلیه اتوماتیک و تخلیه آب کولر در فواصل زمانی معین باعث طول عمر بیشتر پد سلولزی و کاهش سختی آب داخل تشتک کولر آبی انرژی مدل پالا شده است.

برق مصرفی کولر آبی انرژی مدل پالا از نوع تک فاز است.

بهارساز انرژی

بهارساز انرژی با سیستم سرمایشی تبخیری و سیستم گرمایشی با سوخت گاز مناسب برای ساختمان هایی با کاربری مسکونی ، صنعتی ، تجاری ، اداری ، رستورانها ، باشگاه ها و ... می باشد.

میزان هوادهی بهارساز 4000 cfm معادل 6800 متر مکعب در ساعت می باشد. حجم فضای تحت پوشش بهارساز انرژی حدود 900-450 متر مکعب می باشد.

در سیستم سرمایشی بهارساز انرژی از پدهای سلولزی با راندمان بالای 80 درصد استفاده شده و جهت افزایش ایمنی در گرمایش از ترموستات ، کنترل فن ترموستات ، حد و شیر گاز دو مرحله ای استفاده شده است.

امکان اتصال بهار ساز شرکت انرژی به کانال رفت و برگشت، با مجموع طول 15 متر میسر میباشد.

این مطلب برگرفته از ​بامین تهویه ، تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تاسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 12 - 1 محصول از 12)