کولر آبی گرمسال

کولر آبی گرمسال

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/08/05 ساعت 13:09

کولر آبی گرمسال Garmsal Evaporative Cooler

کولر آبی گرمسال در دو مدل خانگی و صنعتی با ظرفیت هوادهی ۳۵۰۰ تا ۲۴۰۰۰ متر مکعب بر ساعت جهت استفاده برای فضاهایی از ۴۰ تا ۴۰۰ متر مربع با استفاده از یک دستگاه تولید می شود،بالطبع برای فضاهایی با مساحت و حجم بیشتر می توان از تعداد دو یا چند دستگاه استفاده کرد.

کولر آبی گرمسال در تمامی ظرفیت ها از پد های سلولزی بجای پوشال استفاده می کند.استفاده از پد سلولزی به جهت جریان یکنواخت آب و هوا روی سطح پکینگ ها دمای پائین تری را به دست می دهد و در واقع خنکی بیشتری را دارد.

استفاده از پد سلولزی در کولر آبی گرمسال نیاز به تعویض سالانه پوشال را از بین برده است بدین جهت که پد های سلولزی دارای مقاومت بیشتری هستند و پس از گذشت مدتی تغییر حالت نمی دهند.

کولر آبی گرمسال

متریال بکار رفته در کولر آبی گرمسال

پد سلولزی بکار رفته در کولر آبی گرمسال دارای ضخامت ۵/۷ سانتی متر است که علاوه بر استقامت بالا سبب ایجاد سطح انتقال حرارت بیشتر و راندمان بالاتر دستگاه خواهد شد.

بدنه کولر آبی گرمسال از ورق فولادی ۱ میلیمتر تولید شده و دارای پوشش رنگ صنعتی است.ضخامت بالای بدنه کولر آبی گرمسال علاوه بر کاهش صدا و لرزش سبب استقامت و طول عمر دستگاه نیز خواهد بود.

در قسمت ورود هوا به دستگاه جلوی پد های سلولزی از صفحات مشبک جهت حفاظت و فیلتر کردن هوای ورودی به دستگاه استفاده می شود.

الکتروموتور فن دستگاه و پمپ آب دستگاه از برند موتوژن انتخاب شده اند.

کاربری کولر آبی گرمسال

از کولر آبی گرمسال می توان برای سرمایش منازل مسکونی ،‌دفاتر ، ادارات ،‌کارخانجات صنعتی ،‌تالار ها ، رستوران ها ،‌باشگاه ها و سالنهای ورزشی استفاده  کرد.

انتخاب کولر آبی گرمسال

برای انتخاب کولر آبی گرمسال با ظرفیت مناسب کافیست مساحت محیط را در ارتفاع ضرب کرده و حجم فضا را بدست آوریم سپس حجم بدست آمده را در عدد ۲۰ یا ۲۵ ضرب کنیم .مقدار نهایی ظرفیت کولر آبی بر حسب متر مکعب بر ساعت خواهد بود.

کولر آبی گرمسال در ظرفیت های پائین آماده تحویل و در ظرفیت های صنعتی از ۱۳۰۰۰ به بالا طبق سفارش تولید می شود. 

منبع این مطلب سایت ​بامین تهویه ، تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تاسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 3 - 1 محصول از 3)
  • 1
  • 1