منبع تحت فشار هاماک

منبع تحت فشار هاماک

آخرین بروزرسانی : شنبه 1399/08/17 ساعت 12:11

منبع تحت فشار هاماک Hamak Pressure vessel 

منبع تحت فشار هاماک در ۱۱ مدل از ظرفیت ۲۴ تا ۱۰۰۰ لیتر با قابلیت کارکرد با فشار ۱۰ تا ۱۲ بار تولید می شود . منبع تحت فشار هاماک محصول مشترک ایران و ترکیه است که در ساخت آن از تکنولوژی آلمان بهره برده شده است .منبع تحت فشار هاماک دارای استاندارد اروپایی  CE است.

بدنه منبع تحت فشار هاماک

بدنه منبع تحت فشار هاماک از ورق فولادی پرس شده بصورت دو تکه ی بالا و پایین تولید می شود که در قسمت وسط به وسیله ی جوشکاری به یکدیگر متصل میشوند .بدنه ی جوشکاری شده پس از تست تحت فشار ۵/۱ برابر فشار کاری رنگ آمیزی شده و در کوره پخت میگردد.رنگ بدنه ی منبع تحت فشار هاماک از نوع رنگ الکترواستاتیک پودری کوره ای می باشد. 

تیوپ منبع تحت فشار هاماک

منبع تحت فشار هاماک دیافراگمی نیست بلکه تیوپ دار است . منابع تحت فشار دیافراگمی دارای یک لایه ی دیافراگم در مرکز منبع هستند که منبع را به دو قسمت آب و هوای فشرده تقسیم می کند . دیافراگم منابع تحت فشار دیافراگمی در صورت آسیب قابل تعمیر و تعویض نیستند .منبع تحت فشار هاماک از نوع تیوب داراست که دهانه ی تیوپ به دهانه ی منبع متصل شده و تیوپ درون منبع قرار می گیرد . درون تیوپ آب و بیرون تیوپ حدفاصل تیوپ و بدنه منبع هوای فشرده قرار دارد.

تیوپ بکار رفته در منبع تحت فشار هاماک از نوع بهداشتی و از جنس کائوچو EPDM تولید شرکت Sefa  ایتالیا می باشد که در سیستم های آبرسانی نقش متعادل کننده ی فشار و در سیستم های گرمایشی نقش حجم انبساط را ایفا می کند. 

مشخصات فنی منبع تحت فشار هاماک

منبع تحت فشار هاماک در ظرفیت های ۲۴ و ۵۰ و ۶۰ و ۸۰ و ۱۰۰ و ۲۰۰ و ۳۰۰ و ۵۰۰ و ۷۵۰ و ۱۰۰۰ لیتر تولید می شود.

فشار کارکرد منبع هاماک تا ظرفیت ۱۰۰ لیتر معادل ۱۰ بار و در ظرفیت های بالاتر معادل ۱۲ بار است.

سایز اتصال لوله کشی در منبع تحت فشار هاماک تا سایز ۱۰۰ لیتر ۱ اینچ و در ظرفیت های بالاتر تا ۷۵۰ لیتر ۲/۱ ۱ اینچ و در سایز ۱۰۰۰ لیتر ۲ اینچ است.

منابع تحت فشار هاماک تمامآ دارای فشار هوای تغذیه شده اولیه پشت تیوپ هستند که در کارخانه پس از ساخت تزریق می گردد.

این فشار برای منبع تحت فشار تا ۱۰۰ لیتر معادل ۲.۵ بار و در ظرفیت های بالاتر معادل ۴ بار است که بسته به نیاز پروژه می توان درصدی از آن کم یا به آن اضافه نمود.

منبع تحت فشار هاماک در تمامی ظرفیت ها بجز ۲۴ لیتر دارای پایه ی نگهدارنده است ،ارتفاع پایه تا حجم ۱۰۰ لیتر معادل ۱۹ سانتی متر و در ظرفیت های بالا تر تا ۲۴ سانتی متر است.

استفاده از پایه به سبب تحمل وزن منبع بر روی پایه ها و امکان لوله کشی زیر منبع است.

منبع تحت فشار هاماک قابلیت کارکرد از دمای ۱۰- تا ۱۰۰ درجه سانتی گراد را دارد.

شرایط گارانتی منبع تحت فشار هاماک

منبع تحت فشار هاماک در تمامی ظرفیت ها دارای ۱ سال ضمانت و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشد.

منبع این مطلب بامین تهویه تخصصی ترین وب سایت در زمینه تأسیسات کشور می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 11 - 1 محصول از 11)