منبع تحت فشار رفلکس

منبع تحت فشار رفلکس

آخرین بروزرسانی : شنبه 1399/08/17 ساعت 12:16

منبع تحت فشار رفلکس Reflex Pressure Vessel

منابع تحت فشار رفلکس ساخت کشور آلمان و دارای انواع منابع تحت فشار از جمله منابع تحت فشار مختص سیستم های گرمایشی با فشار کاری 3 تا 6 بار و با دمای کاری تا 120 درجه سانتی گراد می باشد.

منبع تحت فشار مختص سیستم های آبرسانی با فشار کاری 10 بار و دمای 70 درجه سانتی گراد و منابع آب آشامیدنی و آتش نشانی با فشار کاری 10 تا 16 بار و دمای کاری 70 درجه سانتی گراد می باشد.

منابع تحت فشار رفلکس دارای پوشش مقاوم ضد خوردگی برای قطعات در تماس با آب می باشد. 

تمامی مدل های منبع تحت فشار رفلکس دارای گاز تزریق شده اولیه به میزان 1/5 تا 4 بار بنا به مدل منبع تحت فشار هستند. 

حالت قرارگیری و نصب منبع تحت فشار رفلکس به دو نوع عمودی و افقی است. 

منابع تحت فشار دیافراگمی رفلکس با دیافراگم غیر قابل تعویض از لایه دیافراگم در وسط منبع انبساط استفاده شده که فضای منبع را به دو بخش آب-هوا تقسیم می کند. 

در برخی مدل ها از این منابع آب با سطح فلزی نیمه منبع در تماس است. 

انواع مدل های منبع تحت فشار رفلکس 

مدل NG  و N در منابع تحت فشار رفلکس جهت کاربری و استفاده در سیستم های گرمایشی با  فشار کارکرد 3 تا 6 بار و تحمل دمای کاری تا 120 درجه سانتی گراد با تیوپ غیر قابل تعویض با فشار اولیه 5/1 بار اتصال رزوه ای و به رنگ قرمز از نوع عمودی می باشند. 

مدل های DEJ  و DE در منابع تحت فشار رفلکس جهت کاربری در سیستم های آب آشامیدنی و آتش نشانی با فشار کاری 10 تا 16 بار و تحمل دمایی تا 70 درجه سانتی گراد با تیوپ غیر قابل تعویض در مدل DEJ و تیوپ قابل تعویض در مدل DE با فشار شارژ اولیه 4 بار با اتصال رزوه ای و فلنچی به رنگ آب و بصورت عمودی می باشند . 

مدل HW در منابع تحت فشار رفلکس جهت استفاده در سیستم آب آشامیدنی با فشار کاری تا 10 بار حداکثر دمای 70 درجه سانتی گراد با تیوپ غیر قابل تعویض با تنظیم اولیه 2 بار به رنگ آبی با اتصال رزوه ای و حالت قرارگیری افقی می باشند.

شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش

کلیه مدل های منابع تحت فشار رفلکس دارای یکسال گارانتی می باشند.

منبع این مطلب بامین تهویه تخصصی ترین وب سایت در زمینه تأسیسات کشور می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 0 - 1 محصول از 0)
موردی یافت نشد.