پمپ تصفیه ایمکس

پمپ تصفیه ایمکس

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/08/26 ساعت 12:51

پمپ تصفیه استخر ایمکس Emaux pool pump

پمپ تصفیه استخر ایمکس در ۱۱ مدل   E- Super power  SB - SC - SN - SS - ST - SD - AquAmini - SE و AFS  تولید میشود.       

تمام مدل های پمپ تصفیه ی ایمکس بجز مدل SR و ST و AFS  دارای استرینر متصل به بدنه پمپ هستند.

پمپ تصفیه استخر ایمکس در مدل های مختلف قابلیت تامین دبی از ۶ تا ۱۴۵ متر مکعب و توان پرتاب آب (هد) به میزان ۲۶ متر را دارد.

بیشتر پمپ های تصفیه ایمکس دارای بدنه پلیمری از جنس ABS تقویت شده با الیاف شیشه هستند و تنها مدل SE از جنس چدن در قسمت پمپ و فیلتر تولید شده است.

از پمپ تصفیه استخر ایمکس می توان برای سیستم تصفیه استخر ، جکوزی ، حوضچه های آب سرد ، حوضچه های ماهی ، سیستم های تصفیه آب و... استفاده کرد.

الکتروموتور بکار رفته در الکتروپمپ های ایمکس از نوع ۲ پل ۳۰۰۰ دور در دقیقه می باشد.

پمپ تصفیه استخر ایمکس سری E power

پمپ تصفیه استخر ایمکس سری E power در دو نوع دور متغیر و ثابت تولید می شود .مدل دور متغیر پمپ تصفیه ایمکس سری E power در سه مدل ۱.۵ و ۲ و۳ اسب با قابلیت تغییر دور از ۹۰۰ تا ۳۴۰۰ rpm  تولید می شوند. نام تجاری این مدل از پمپ ایمکس ، EVP و سایز اتصال در این پمپ ۲.۵  و۲ اینچ است . سیستم کنترل پمپ EVP از نوع با قابلیت برنامه ریزی و زمان بندی و دارای نمایشگر جهت نمایش حالت کارکرد و دور موتور است.

مدل دور ثابت پمپ E power که با نام تجاری EPH عرضه می گردد،  با سه توان ۲و۳و۴ اسب با دبی حداکثر ۵۰ و ۴۲ و ۳۶ متر مکعب بر ساعت تولید می شود. این پمپ در دو نوع سه فاز و تک فاز تولید می شود که تنها نوع تکفاز آن در ایران موجود می باشد. سایز اتصال ورودی در این پمپ ۲.۵و سایز خروجی ۲ اینچ است.

پمپ تصفیه استخر ایمکس سری Super power

پمپ تصفیه استخر ایمکس سری Super power در دو نوع دور ثابت و دور متغیر تولید می شود.نوع دور متغیر آن تنها در ظرفیت ۱.۵ اسب با دبی حداکثر ۲۶ و هد حداکثر ۲۰ متر با نام تجاری SVP تولید می شود .این پمپ قابلیت تغییردور از۱۵۰۰ تا ۳۴۰۰ rpm را دارا می باشد.

پمپ دور ثابت تصفیه استخر ایمکس سری Super power با نام تجاری SPH و توان ۰.۷۵  تا ۳ اسب با حداکثر دبی ۳۲ متر مکعب بر ساعت و حداکثر هد تا ۲۱ متر ارتفاع تولید می شود. الکتروموتور این پمپ از نوع دو پل ۳۰۰۰ دور با کلاس عایق بندی حرارتی F است.

پمپ های تصفیه استخر Superpower دارای پروانه پلی فنیلن اکساید ppo و سبد استرینر پلی پروپیلن و بدنه ABS تقویت شده با الیاف شیشه است.

پمپ تصفیه استخر سری SB

پمپ تصفیه استخر سری SB از نوع پمپ های تصفیه استرینردار ایمکس با دور موتور ۳۰۰۰ rpm در ۴ ظرفیت از ۱ تا ۳ اسب توان موتور با دبی حداکثر ۳۰ متر مکعب بر ساعت و هد حداکثر ۱۹ متر تولید می شود. سایز اتصال ورودی و خروجی این مدل از پمپ تصفیه ایمکس ۲ اینچ است. پمپ SB دارای شفت و سیل مکانیکی آب بندی از نوع SS 316 می باشد.

پمپ تصفیه استخر ایمکس مدل SB از مدل های پر فروش پمپ ایمکس است.

پمپ تصفیه استخر ایمکس سری SR

پمپ تصفیه استخر ایمکس سری SR از سری پمپ های تصفیه بدون استرینر است که در ۴ ظرفیت از ۱ تا ۳ اسب توان موتور تولید می شود. نمودار مشخصه این پمپ بسیار شبیه به پمپ های SB است.

سایز ورودی و خروجی در این پمپ ۲ اینچ است.

پمپ تصفیه استخر  ایمکس سری SC

پمپ تصفیه استخر سری SC از سری پمپ های استرینر دار بدنه پلیمری ایمکس است که در ۸ ظرفیت از ۰.۵ تا ۲ اسب با حداکثر دبی ۲۴ متر مکعب بر ساعت و ۱۸ متر ارتفاع ستون آب با الکتروموتور ۳۰۰۰ دور تکفاز تولید می شود. سایز اتصال ورودی و خروجی این پمپ ۱.۵اینچ است . پمپ SC از پمپ های پرفروش ایمکس است.

پمپ تصفیه استخر ایمکس سری SS

پمپ تصفیه استخر سری SS از این پمپ برای استخر های کوچکتر و جکوزی ها می توان بهره برد و دارای هد پائین ماکزیمم تا ۱۲ متر است . این پمپ با الکتروموتور ۳۰۰۰ دور تکفاز تولید می شود و دارای دبی ماکزیمم  ۱۸ متر مکعب بر ساعت است. سایز اتصالات ورودی و خروجی این پمپ 1/2 1 اینچ با استرینر ورودی  است .

پمپ تصفیه استخر ایمکس سری ST

پمپ تصفیه استخر ایمکس سری ST با هد حداکثر تا ۱۱ مترو دبی حداکثر تا ۱۶ متر مکعب بر ساعت بدون استرینر با الکتروموتور دو پل ۳۰۰۰ دور با سایز اتصال ۱.۵ اینچ و از نوع موتور تکفاز در ۸ ظرفیت از ۰.۲ تا ۱.۲ اسب تولید می شود.

پمپ تصفیه استخر ایمکس سری AQUA mini

پمپ تصفیه استخر ایمکس سری AQUA mini  برای استخر هایی که بالاتر از سطح زمین هستند مناسبند. این پمپ در سه مدل از ۰.۱۲ تا ۰.۲ اسب با حداکثر دبی ۱۰ متر مکعب و حداکثر هد ۶ متر تولید می شود.

برق مصرفی پمپ Aqua mini  ایمکس از نوع تک فاز است.

پمپ تصفیه استخر ایمکس سری SE

پمپ تصفیه استخر ایمکس سری SE از سری پمپ های تصفیه با ظرفیت بالاست که در چهار ظرفیت از ۵،۵ اسب تا ۱۵ اسب با بدنه چدنی استرینر دار تولید می شود. پروانه این پمپ از جنس استیل ۳۰۴ و الکتروموتور آن از نوع ۳۰۰۰ دور دو پل ABB سه فاز است . کلاس حفاظتی پمپ SE معادل IP55 است.

پمپ استخر ایمکس سری SE قابلیت آبدهی تا ۱۴۵ متر مکعب و قابلیت پرتاب تا ۲۶ متر را دارد.

منبع این مطلب بامین تهویه تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تأسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 16 - 1 محصول از 16)
  • 1
  • 1