پمپ تصفیه هایوارد

پمپ تصفیه هایوارد

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/08/26 ساعت 14:05

پمپ تصفیه استخر هایوارد Hayward pool pump

پمپ تصفیه استخر هایوارد در ۱۳ مدل زیر :

 • EcoStar®

 • TriStar® VS

 • TriStar® Full & Max Rated

 • TriStar Waterfall

 • Super IITM

 • Super Pump® VS

 • Super Pump® VS 115

 • Super Pump®

 • MaxFlo VSTM 

 • MaxFlo XLTM

 • Booster Pump

 • PowerFlo Matrix®

 • PowerFlo LXTM and Power-Flo IITM

 در انواع پمپ های دور ثابت و دور متغیر تولید می شوند.

از پمپ تصفیه استخر هایوارد جهت استفاده در سیستم های تصفیه آب، جکوزی، آب نماها، چشمه ها و ... و در برخی مدل ها جهت تأمین فشار و نظافت استخر استفاده می شود.

پمپ های تصفیه استخر هایوارد تا دبی ۲۱۲ گالن بر دقیقه و هد ماکزیمم تا ۱۰۰ فوت را تأمین می کنند.

پمپ تصفیه استخر هایوارد مدل Eco Star – Eco Star SVRS

پمپ تصفیه استخر Eco Star – Eco Star SVRS از انواع پمپ های دور متغیر هستند. مدل Eco Star  از نوع پمپ های TEFC خنک شونده با هوا است و به گونه ای طراحی شده است که می تواند خود را با نیاز استخر تطابق داده و تا ۹۰ درصد در مصرف برق صرفه جویی کند.

پمپ تصفیه استخر هایوارد مدل Eco Star SVRS دارای یک سیستم ایمنی خلا است (SVRS) که از گرفتگی و خلا در مکش جلوگیری می کند. پمپ های Eco Star  دارای استرینر ورودی با دریچه قابل رویت هستند.

سرعت پمپ Eco Star از ۶۰۰ تا ۳۴۵۰ دور و مدل SVRS از ۱۰۰۰ تا ۳۴۵۰ دور در دقیقه متغیر است. برق مصرفی این پمپ تکفاز ۲۳۰وات است.

روی الکتروموتور این پمپ ها از برد کنترل چهار مرحله ای استفاد شده است که می توان آن را به دیوار نیز نصب نمود.

پمپ تصفیه استخر هایوارد مدل Eco Star دارای ۸ دور مختلف با قابلیت برنامه ریزی روزانه ۲۴ ساعته است و نیازی به کنترل مجزایی ندارند.

پمپ Eco Star توان تأمین دبی حداکثر ۱۹۴ گالن بر دقیقه و توان تأمین هد حداکثر ۸۰ فوت را دارد.

پمپ تصفیه استخر هایوارد مدل Tri Star VS

پمپ تصفیه استخر هایوارد مدل Tri Star VS از سری پمپ های دور متغیر هایوارد است که قابلیت تنظیم از ۱۳۷۵تا ۳۴۵۰ دور در دقیقه را دارا می باشد.

پمپ تصفیه استخر هایوارد مدل Tri Star  از نوع پمپ های تکفاز با قابلیت تأمین دبی تا ۱۴۵ گالن بر دقیقه و قابلیت تأمین هد تا ۸۰ فوت می باشد. استرینر پمپ از جنس بدنه با شیشه قابل رویت داخل استرینر است.

این پمپ قابلیت تنظیم در چهار حالت مختلف را داراست. الکتروموتور این پمپ از نوع TE FC با قابلیت خنک شوندگی با هواست.

پمپ تصفیه استخر هایوارد مدل Tri Star

پمپ تصفیه استخر هایوارد مدل Tri Star  از نوع پمپ های دور ثابت تصفیه استخر با کارایی و دبی و هد بالا مناسب برای انواع استخر ها با قابلیت تأمین دبی تا ۲۴۰ گالن بر دقیقه و تأمین هد تا ۱۰۰ فوت است.

این پمپ از توان ۲/۱ تا ۵ اسب بخار در انواع تکفاز و سه فاز تولید می شود.

پمپ تصفیه Tri Star  دارای طراحی خاص استرینر با امکان نظافت آسان است.

از پمپ تصفیه استخر Tri Star در سیستم های گرمایش خورشیدی، نظافت، آب نماها، مخازن، فواره ها ، و... با حداکثر فشار تا ۵۰ psi مناسب می باشد.

NPSH این پمپ به نسبت سایر پمپ های تصفیه استخر بالاتر و به میزان ۱۰ فوت است. ۱۰ اینچ حداکثر ارتفاعی است که پمپ می تواند بالاتر از سطح آب باشد.

پمپ تصفیه استخر هایوارد مدل  Tri Star در دو نوع تک سرعته و دو سرعته تولید می شود که مدل دو سرعته تا ۷۰ درصد صرفه جویی در مصرف برق دارد.

تمامی مدل های پمپ تصفیه استخر هایوارد مدل Tri Star  دارای ورودی ۲.۵ و خروجی ۲ اینچ است.

پمپ تصفیه استخر هایوارد مدل  Tri Star water Fall

پمپ تصفیه استخر هایوارد مدل Tri Star water Fall در دو مدل با دبی ۷۵ و ۱۲۰ گالن بر دقیقه تولید می شود که توان تأمین فشار تا ۲۵ فوت را دارا می باشند. این پمپ از نوع پمپ های با دبی بالا و هد پائین است.

موتور این پمپ از نوع هوا خنک و استرینر این پمپ دارای دریچه قابل رویت می باشد. پمپ Tri Star water Fall از نوع پمپ های تکفاز است که قابلیت تحمل فشار تا ۵۰  psi را دارد.

این پمپ دارای استرینر با طراحی خاص و بزرگ است که زمان نظافت استرینر را طولانی تر می کند.

این پمپ برای آبشارها و آب نماهایی طراحی شده که ارتفاع آنها از سطح آب استخر بیشتر از ۱۰ فوت نباشد.

پمپ تصفیه استخر هایوارد مدل Super ll

پمپ تصفیه استخر هایوارد مدل super ll از پمپ های پرفروش هایوارد است که از توان۴/۳ تا ۳ اسب بخار بصورت دور ثابت ۲۹۰۰ rpm تولید می شود. حداکثر توان آب دهی در این پمپ ۱۵۷ گالن بر دقیقه و حداکثر هد معادل ۹۰ فوت است.

از پمپ تصفیه استخر هایوارد مدل سوپر ۲ برای سیستم های خورشیدی – آب نماها – جکوزی ها – سیستم های نظافتی و...می توان بهره برد. سبد استرینر این پمپ ۱۵۵ اینچ مکعب است که در نتیجه زمان نظافت سبد را به تعویق می اندازد.

دریچه استرینر پمپ تصفیه استخر هایوارد مدل super ll  از نوع قابل رویت باز شونده آسان بصورت چرخان است. در زیر استرینر از پایه یکسره استفاده شده است.

پمپ تصفیه استخر هایوارد مدل Super Pump VS

 پمپ تصفیه استخر هایوارد مدل super pump VS از سری پمپ های دور متغیر با قابلیت صرفه جویی در مصرف برق تا ۸۰ درصد با قابلیت برنامه ریزی و ساعت برنامه ریزی با تغییر سرعت از ۶۰۰ تا ۳۰۰۰ دور در دقیقه است.

این پمپ تنها در یک مدل و ظرفیت ۱.۵ اسب بخار با توان آبدهی حداکثر ۸۷ گالن بر دقیقه و هد حداکثر ۶۰ فوت با سایز لوله کشی ۲/۱ ۱ اینچ تولید می شود.

الکترو موتور دستگاه پمپ super pump VS از نوع خنک شونده با هوا TEFC از جنس آلومینیوم شیاردار است.

کنترل دستگاه قابلیت چرخش دوطرفه تنظیمات و نگهداری آسان تر است .

پمپ تصفیه استخر هایوارد مدل Super Pump

پمپ تصفیه استخر هایوارد مدل superpump از پمپ های دور ثابت هایوارد با استرینر سرخود و در رنج هد متوسط است. این پمپ قابلیت پرتاب آب نهایتاً تا ۷۰ فوت و قابلیت آبدهی نهایتا ۱۱۷ گالن بر دقیقه را دارد. الکترو موتور بکار رفته در پمپ هایوارد super pump از نوع ۳۰۰۰ دور خنک شونده با هوا TEFC با ظرفیت ۰.۶ تا ۲.۵ اسب بخار می باشد.

پمپ تصفیه استخر هایوارد مدل superpump  از سری پمپ های با کیفیت و قابل اعتماد و کارآمد هایوار است .

این پمپ دارای شاسی و پایه بزرگ دریچه استرینر قابل رویت است که با دو عدد پیچ  دستگیره دار بدون نیاز به ابزاری باز می شوند. تمامی مدل های پمپ super هایوارد از نوع تک فاز هستند.

پمپ super pump هایوارد قابلیت مکش از سطح آب به میزان ۱۰ فوت بالاتر را دارد.

پمپ super pump هایوارد در مدل دو دور از توان ۱ تا ۲ اسب بخار تولید می شود که دارای سوئیچ انتخاب دور کم و زیاد است.

پمپ تصفیه استخر هایوارد مدل MAXFLO VS

پمپ تصفیه استخر هایوارد مدل MAXFLO VS از سری پمپ های دور متغیر هایوارد با هد متوسط است که قابلیت تأمین دبی تا ۱۶۰ گالن بر دقیقه و قابلیت تأمین هد تا ۵۰ فوت را دارد.

توان موتور این پمپ ۱.۵ اسب و قابلیت تغییر دور از ۶۰۰ تا ۳۰۰۰ دور را دارد. برق مصرفی این پمپ تکفاز است.

پمپ Max flo VS دارای پنل کنترل با قابلیت چرخش دو طرفه مجهز به سیستم برنامه ریزی، ساعت و صرفه جویی در مصرف تا ۸۰ درصد نسبت به سایر پمپ های دور ثابت است.

بوستر پمپ هایوارد Booster Pump

پمپ بوستر تصفیه استخر هایوارد جهت افزایش فشار در سیستم هایی که استخر از تصفیه خانه فاصله زیادی دارد و یا تجهیزات دارای افت فشار بالایی هستند و یا اینکه پمپ تصفیه هد مناسب را ندارد بکار می رود.

این پمپ پس از پمپ اول و مبدل و سیستم کلرزنی با انشعاب از لوله اصلی به سمت استخر انشعاب گرفته و توسط لوله جداگانه ای وارد استخر می گردد. این پمپ دارای پایه های بلند برای خنک کاری بهتر الکتروموتور TEFC خود است.

پمپ بوستر هایوارد استرینر ندارد و تنها در ظرفیت ۴/۳ اسب بخار و با سایز اتصال ۲/۱ ۱ اینچ و سرشلنگی های رزرو سایز ۴/۳ اینچ تولید می شود.

پمپ بوستر هایوارد دارای ۴۰ درصد مصرف برق کمتر نسبت به سایر مدل ها است.

پمپ تصفیه استخر هایوارد Power Flo

پمپ تصفیه استخر هایوارد Power Flo در سه مدل Matrix ، Lx و LL تولید می شود.

پمپ تصفیه استخر هایوارد Power Flo Matrix با دبی 91 گالن بر دقیقه و ارتفاع ماکزیمم 50 فوت با توان موتور 3 / 4 تا 1.5 اسب با دور ثابت RPM3000 و یا در برخی مدل ها به صورت دو دور تولید می شود. تمایز این پمپ با سایر پمپ های هایوارد در خروجی آن است. قابلیت چرخش 90 درجه دارد و در مواقعی که مسیر خروجی تغییر می کند نیاز به استفاده از زانویی نیست و می توان قسمت خروجی را 90 درجه چرخاند و اتصال را برقرار کرد.

این پمپ دارای کلید ON – OFF روی دستگاه است و در صورت درخواست بصورت آپشنال می توان روی آن برد تایمر نصب کرد که قابلیت تنظیمات فیلتراسیون و بوق قابل شنیدن و ... را دارد.

پمپ تصفیه استخر LL و Max Flo Lx از پمپ های کوچک هایوارد با دبی حداکثر 90 گالن بر دقیقه و هد حداکثر 50 فوت می باشد که مناسب برای استخر های بالاتر از سطح زمین و استخر های کوچک داخل زمین طراحی شده است.

استرینر بزرگ با دریچه قابل رویت دسته دار امکان نظافت آسان فیلتر را فراهم می کند.

از این مدل پمپ هایوارد برای آکواریم ها نیز می توان استفاده کرد.

شرایط گارانتی پمپ تصفیه استخر هایوارد

پمپ تصفیه استخر هایوارد دارای یک سال گارانتی می باشد.

این مطلب برگرفته از سایت بامین تهویه تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تأسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 14 - 1 محصول از 14)