هیتر برقی سونا خشک هلو

هیتر برقی سونا خشک هلو

آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 1399/03/07 ساعت 16:30

هیتر برقی سونا خشک هلو در 16 مدل از ظرفیت 4.5 کیلووات تا ظرفیت 26 کیلو وات جهت گرمایش فضای سونا خشک از متراژ 6 متر مکعب تا 55 متر مکعب تولید می شود .

هیتر برقی سونا خشک هلو در رنگ ها و طرح های متنوع بصورت دکوراتیو و معمولی برای تمامی سلیقه ها عرضه می شود.

هیتر های برقی هلو در دو مدل تابلو دار و بدون تابلو تولید میشود که مدل های بدون تابلو نیاز به سیستم تابلو برق مجزا برای راه اندازی دستگاه هیتر سونا دارند.

هیتر برقی سونا خشک هلو مدل وینا VIENNA

هیتر برقی سونا خشک هلو مدل وینا دارای ظرفیت های 4.5، 6، 8 کیلووات است که برای گرمایش سونا خشک تا فضای 16 متر مکعب بسته به ظرفیت هیتر مناسب می باشد.

برق مصرفی هیتر برقی سونا خشک هلو مدل وینا از نوع تکفاز و یا سه فاز می تواند باشد.

جنس بدنه هیتر برقی سونا خشک هلو مدل وینا از نوع تمام استیل می باشد و در دو رنگ آبی و مشکی در ابعاد 28*61*41 سانتی متر با قابلیت نصب روی دیوار تولید می شود. 

هیتر وینا همراه تابلو برق تعبیه شده روی دستگاه می باشد.

هیتر برقی سونا خشک هلو مدل کلیما ویتا KLIMA VITA 

هیتر برقی سونا خشک هلو مدل کلیما ویتا دارای ظرفیت های 4.5 و 9 کیلووات است که برای گرمایش سونا خشک تا فضای 13 متر مکعب بسته به ظرفیت هیتر مناسب می باشد.

برق مصرفی هیتر برقی سونا خشک هلو مدل کلیما ویتا از نوع سه فاز می باشد. این محصول دارای تابلو برق OT2PLD به صورت جداگانه می باشد.

جنس بدنه هیتر برقی سونا خشک هلو مدل کلیما ویتا استیل می باشد و در ابعاد 37*43*61 سانتی متر با قایلبت نصب روی دیوار تولید می شود.

هیتر سونا خشک هلو مدل کاپ CUP

هیتر برقی سونا خشک هلو مدل کاپ در دو نوع (CUP (stj و (CUP (D دارای ظرفیت های 6، 8، 9 کیلووات است که برای گرمایش سونا خشک تا فضای 19 متر مکعب بسته به ظرفیت هیتر تولید می شود.

برق مصرفی هیتر برقی سونا خشک هلو مدل کاپ از نوع تکفاز و یا سه فاز می تواند باشد.

هیتر برقی سونا خشک هلو مدل کاپ نوع (CUP (stj دارای تابلو برق تعبیه شده روی دستگاه و نوع (CUP (D دارای تابلو برق OT2PLE بصورت جداگانه می باشد.

هیتر برقی سونا خشک هلو مدل کاپ از جنس تمام استیل و آلیاژ آلومینیوم با رنگ کروم استیل در دو سایز 30*58*41 و 28*58*41 سانتی متر تولید می شود.

این مدل از هیترهای هلو در حالت دیواری قابل نصب می باشد.

هیتر برقی سونا خشک هلو مدل فیوژن FUSION MISTY

هیتر برقی سونا خشک هلو مدل فیوژن دارای ظرفیت های 6 و 9 کیلووات است که برای گرمایش سونا خشک تا فضای 19 متر مکعب بسته به ظرفیت هیتر مناسب می باشد.

هیتر فیوژن دارای تابلو برق RA2O به صورت جداگانه است و بصورت ایستاده و نصب بروی زمین قابل استفاده می باشد.

برق مصرفی هیتر برقی سونا خشک هلو مدل فیوژن در ظرفیت 6 کیلووات تکفاز و 9 کیلووات سه فاز می باشد.

هیتر برقی سونا خشک هلو مدل فیوژن دارای قابلیت کنترل دما و رطوبت سونا می باشد.

هیتر برقی سونا خشک هلو مدل هاوانا HAVANA

هیتر برقی سونا خشک هلو مدل هاوانا دارای ظرفیت های 6 و 9 کیلووات است که برای گرمایش سونا خشک تا فضای 13 متر مکعب بسته به ظرفیت هیتر مناسب می باشد.

برق مصرفی هیتر برقی سونا خشک هلو مدل هاوانا از نوع سه فاز می باشد.

جنس بدنه هیتر برقی سونا خشک هلو مدل هاوانا از نوع استیل و آلومینیوم آلیاژی می باشد و در ابعاد 30*58*47 سانتی متر تولید می شود.

هیتر هاوانا دارای تابلو برق تعبیه شده روی دستگاه می باشد و این نوع هیتر در حالت ایستاده قابل استفاده است.

هیتر برقی سونا خشک هلو مدل راچر ROCHER

هیتر برقی سونا خشک هلو مدل راچر دارای ظرفیت های 7 و 10.5 کیلووات است که برای گرمایش سونا خشک تا فضای 22 متر مکعب بسته به ظرفیت هیتر مناسب می باشد.

هیتر برقی سونا خشک هلو مدل راچر در ابعاد 42*113*42 سانتی متر و از جنس تمام استیل و قابل نصب در وسط اتاق سونا تولید می شود.

برق مصرفی هیتر برقی سونا خشک هلو مدل راچر از نوع تکفاز و یا سه فاز می تواند باشد.

تابلو برق این نوع هیتر برقی سونا خشک هلو MIDI/EASY CONTROL DIGI I بوده و باید  بصورت جداگانه تهیه و نصب گردد .

هیتر برقی سونا خشک هلو مدل روکس ROXX

هیتر برقی سونا خشک هلو مدل روکس فقط دارای ظرفیت 9 کیلووات است که برای گرمایش سونا خشک تا فضای 13 متر مکعب بسته به ظرفیت هیتر مناسب می باشد.

هیتر برقی روکس در ابعاد 28*83*49 و جنس بدنه استیل و آلومینیوم آلیاژی تولید می شود.

 برق مصرفی این نوع از هیتر برقی سونا خشک هلو سه فاز بوده و دارای تابلو برق MIDI/EASY CONTROL DIGI I بصورت جداگانه می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 40 - 1 محصول از 40)
  • 1
  • 1