دیگ بخار آذر دما گستر

دیگ بخار آذر دما گستر

آخرین بروزرسانی : يكشنبه 1399/12/17 ساعت 16:00

دیگ بخار آذر دما گستر AZARDAMAGOSTAR Steam Boiler

دیگ بخار آذر دما گستر در چهار مدل دیگ بخار سه پاس، دیگ بخار سه پاس دو کوره ای، دیگ بخار دو پاس کوره برگشتی، دیگ بخار ایستاده از ظرفیت 100 تا 30.000 کیلوگرم تولید بخار در ساعت با فشار کاری تا 18 بار تولید و عرضه می شوند.

دیگ بخار آذر دما گستر طبق استاندارد های  BS2790 ، EN1253 تولید می شود.

تمامی مدل های بویلر بخار آذر دما گستر تولید شده از ورق های فولادی  17MN4 و لوله های آتش خوار  ST35.8 می باشند.

برخی مدل های دیگ بخار آذر دما گستر دارای گواهی تائیدیه نقشه تحت استاندارد  CE اروپا هستند.

دستگاه های بویلر بخار آذر دما گستر دارای توربولاتور در تیوب های انتقال دود به جهت افزایش راندمان هستند و همچنین به دلیل جلوگیری از اتلاف انرژی تمامی مدل ها با عایق پشم سنگ یا پشم سرامیک پوشش داده می شوند و با روکش استیل کاور می شوند.

انواع دیگ بخار آذر دما گستر با تجهیزات کنترلی تمام اتومات و سیستم برقی یکپارچه تولید می شوند.

دیگ بخار آذر دما گستر سه پاس دو کوره

دیگ بخار آذر دما گستر از ظرفیت 16 تا 28 تن تولید بخار در ساعت به دلیل حجم بالای توان به صورت دو کوره و با استفاده از دو دستگاه مشعل تولید می شود.

دیگ بخار آذر دما گستر دو کوره قادر به تامین فشار بخار از 10 تا 18 بار می باشد.

دستگاه بویلر بخار دو کوره آذردماگستر دارای دو دریچه ضد انفجار، دو دریچه بازدید شعله و همچنین دریچه های منهول ، هندهول و هد هول هستند.

کوره به کار رفته در این نوع دیگ بخار از نوع کروگیت  CORRUGATE چین خورده است تا اولاً کوره که بالاترین دما را در دیگ دارد ،قابلیت انبساط و انقباض داشته باشد، دوماً سبب افزایش سطح انتقال حرارت می شود.

درب عقب در دیگ بخار دو کوره آذردماگستر توسط سیمان نسوز با قابلیت تحمل دمای 1700 درجه پوشانده می شود.  

دیگ بخار آذر دما گستر سه پاس تک کوره

دیگ بخار آذر دما گستر سه پاس از ظرفیت 1000 تا 18.000 کیلوگرم بر ساعت با فشار کاری 10 الی 18 بار با قابلیت تولید بخار خشک تولید می شوند.

دیگ بخار آذر دما گستر سه پاس دارای دریچه ضد انفجار ،دریچه بازدید شعله ،و چند دریچه من هول، هند هول و هدهول می باشند.

درب های عقب و جلوی دیگ بخار آذر دما گستر با سیمان نسوز با قابلیت تحمل دما تا 1700 درجه سانتی گراد پوشش داده می شوند.

دیگ بخار کوره برگشتی آذر دماگستر

دیگ بخار کوره برگشتی آذر دما گستر به صورت دو پاس و با سیستم برگشت شعله عمل می کند که از ظرفیت 500 تا 5000 کیلوگرم بر ساعت تولید بخار، تولید می شوند.

دیگ های بخار کوره برگشتی آذردماگستر قادر به تولید بار با فشار تا 10 بار هستند.

دیگ بخار کوره برگشتی آذردماگستر دارای قیمت مناسب و دارای تائیدیه و پلاک استاندارد تحت نظر اداره استاندارد می باشد.استفاده از توربولاتور در تیوب ها و عایق کاری پشم سنگ یا پشم سرامیک در بدنه سبب افزایش راندمان حرارتی در دیگ بخار کوره برگشتی آذردماگستر شده است.

دارای دریچه هند هول، من هول  و هد هول جهت سرویس های اداری و استفاده از سیمان نسوز با قابلیت تحمل دما تا 1700 درجه در درب های جلو و عقب .

دیگ بخار ایستاده آذر دما گستر سه پاس

دیگ بخار ایستاده آذر دما گستر سه پاس با توان تولید بخار از 3 تا 10 بار با ظرفیت 100 تا 500 کیلوگرم به صورت عمودی  ایستاده تولید می شود.

استفاده از پشم سنگ و پشم سرامیک در عایقکاری و پوشش بدنه با کاور استیل و علاوه بر زیبایی از اتلاف حرارت دستگاه نیز جلوگیری می کند.

دیگ بخار ایستاده آذر دما گستر دارای تائیدیه استاندارد با مجوز اداره استاندارد می باشد.

دیگ بخار ایستاده آذر دما گستر مانند سایر دیگ های بخار این شرکت دارای توربولاتور در تیوب هاست که سبب افزایش راندمان بویلر بخار نیز می گردد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 37 - 1 محصول از 37)
  • 1
  • 1