دستگاه تصفیه هوا ال جی

دستگاه تصفیه هوا ال جی

آخرین بروزرسانی : شنبه 1399/09/15 ساعت 13:30

دستگاه تصفیه هوا ال جی LG Air purfier

دستگاه تصفیه هوا ال جی در سه مدل ایرباس ، آکوا ، مون بلان با مصرف برق پایین ، کم صدا ، جهت تصفیه هوای محیط از 30 متر مربع تا 90 متر مربع با ارتفاع سقف و میزان آلودگی هوای نرمال تولید و عرضه می شوند.مدل اکوا در دستگاه های تصفیه هوا ال جی دارای قابلیت رطوبت زنی به میزان 300 سی سی بر ساعت است که این امکان با استفاده از مخزن آب 2/3 لیتری تعبیه شده در دستگاه امکان پذیر می باشد.

فیلترهای تصفیه هوا ال جی

فیلترهای ضد قارچ ، گرد و خاک ، ضد باکتری ، فیلتر آلرژی ، فیلتر کربن قابل شستشو ، فیلتر بیو آنزیم ، فیلتر پلاتینیوم ، فیلتر ضدعفونی کننده نانو سیلور و فیلتر هپا در تمامی مدل های دستگاه تصفیه هوا ال جی وجود دارد. 

دستگاه تصفیه هوا ال جی دارای فیلتر اولیه سه مرحله ای جهت جذب ذرات درشت معلق در هوا در مرحله اول و ذرات ریزتر در مراحل بعدی این فیلتر است که قابل شستشو می باشد.

فیلتر ضد آلرژی در دستگاه تصفیه هوا ال جی عوامل حساسیت زا را جذب می کند و با استفاده از آنزیم پروتئینی عوامل آلودگی را نابود می کنند. فیلتر بوگیر در دستگاه تصفیه هوا ال جی با داشتن روکش کربن و پلاتینیوم بوهای خانگی و شیمیایی نظیر فرمالدئید حاصل از سندرم خانه بیمار را از بین می برد. همچنین این فیلتر قابل به از بین بردن بوهای بد و گاز حاصل از احتراق نیز می باشد.

فیلتر هپا در دستگاه تصفیه هوا ال جی برای باکتری و ویروس های بزرگ تر از 0/3 میکرون قابل عملکرد است به گونه ای که 99/9% از ویروس ها و باکتری ها و ذرات معلق را جذب می کند.

استفاده از یون نانو پلاسما NPI ویروس ها و میکروب های معلق در هوا را به طور موثری جذب می کند.

دستگاه تصفیه هوا ال جی قابلیت باز شدن آسان درب دستگاه و امکان نظافت و تعویض آسان فیلتر ها و دستگاه را دارا می باشند.

رطوبت زن تصفیه هوا ال جی

از فواید دستگاه رطوبت زن تصفیه هوا ال جی که تنها در مدل آکوا این امکان وجود دارد ، سبب خوشایند شدن هوای محیط شده و رطوبت رادر حد ثابتی حدود 60% حفظ می کند و خوابی آرام را مهیا می سازد.ثابت نگه داشتن رطوبت به میزان مناسب سبب کم شدن الکتریسیته ساکن محیط می شود.مرطوب نگه داشتن هوای محیط از خشک شدن پوست و گلو جلوگیری می کند.میزان رطوبت زنی در دستگاه های تصفیه هوا ال جی هیچ آسیبی به لوازم منزل ، کاغذ دیواری و سلامت افراد نمی زند.

شرایط گارانتی دستگاه تصفیه هوا ال جی

تمامی مدل های دستگاه تصفیه هوا ال جی دارای 12 ماه گارانتی می باشند.

این مطلب برگرفته از سایت بامین تهویه تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تأسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 5 - 1 محصول از 5)
  • 1
  • 1