دستگاه تصفیه هوا سامسونگ

دستگاه تصفیه هوا سامسونگ

آخرین بروزرسانی : شنبه 1399/09/15 ساعت 14:32

دستگاه تصفیه هوا سامسونگ Samsung Air Purifiers

دستگاه تصفیه هوا سامسونگ در 5 مدل متفاوت با قدرت تصفیه از متراژ حداقل 38 تا 90 متر ( بر اساس ارتفاع سقف و میزان آلودگی نرمال) در اشکال و ظاهری متفاوت تولید و عرضه می گردد. تمامی مدل های دستگاه تصفیه هوا سامسونگ دارای سنسورهای بو و گرد و غبار هستند که با توجه به میزان آلایندگی ظرفیت و قدرت دستگاه را تغییر می دهند.

دستگاه تصفیه هوا سامسونگ دارای فیلتر بو زدا DNA می باشند که به طور موثر کلیه ذرات سرطان زا شامل دیوکسین و بنزوپیرن ها که برای بدن انسان مضر هستند را ازبین می برد.از بین برنده ذرات آلرژی زا در دستگاه های تصفیه هوا سامسونگ که به سیستم ضد آلرژی دوگانه معروفند باعث از بین رفتن ذرات آلرژی زا می شوند.

فیلتر های دستگاه تصفیه هوا سامسونگ

دستگاه تصفیه هوا سامسونگ دارای فیلتر های سه گانه و یا چهارگانه می باشد که تفاوت در یک فیلتر ضد آلرژی است. فیلتر مرحله اول که در ورود هوا به دستگاه تعبیه شده از نوع فلزی جهت جذب ذرات گرد و غبار ، بو ، گرده ها و ... به کار می روند. فیلتر مرحله دوم که فیلتر هپا نام دارد از بین برنده ذرات میکروسکوپی گرد و غبار ، قارچ ها ، باکتری ها و میکروبها تا حدود 0/3 میکرون است که قابلیت جذب تا 99/9% را دارا می باشد.

فیلتر مرحله سوم فیلتر ضد آلرژی است که در برخی دستگاه ها تعبیه نشده است. فیلتر مرحله چهارم فیلتر بوزدا از بین برنده بوهای نامطبوع هوای محیط است. دکتر ویروس فناوری جدید سامسونگ در بهبود کیفیت هوا است که ویروس های متداول سرماخوردگی ، آنفولانزا ، باکتری ها ، قارچ ها ، رادیکال های OH ، آنفولانزای مرغی ، آلرژی و حتی ویروس Corona (سارس) که باعث مرگ و میر می شوند را جذب و از بین ببرند ، این تکنولوژی در کولرهای گازی و دستگاه های تصفیه هوا سامسونگ نیز قرار داده شده است.در این سیستم به طور مثال ویروس آنفولانزا ظرف 60 دقیقه و ویروس کرونا ظرف 20 دقیقه نابود می شوند.

امکانات دستگاه تصفیه هوا سامسونگ

حالت خواب : در این حالت صدای دستگاه بسیار کم خواهد شد و دستگاه با دور پایین کار می کند.

حالت گرد و خاک : برای مواقعی کاربرد دارد که میزان گرد و خاک هوا بیشتر از مقدار معمول است.

حالت بو زدا : زمانی که نیاز دارید بوهای نامطبوع به سرعت از بین بروند از این حالت استفاده می شود.

حالت اتوماتیک: که حالت معمول استفاده از دستگاه تصفیه هوا سامسونگ است، در این حالت تمامی سنسورهای دستگاه فعال ، و بسته به نیاز ظرفیت و حالت کارکرد تعیین می گردد.

شرایط گارانتی دستگاه تصفیه هوا سامسونگ

تمامی مدل های دستگاه تصفیه هوا سامسونگ دارای 1 سال گارانتی شرکت سام سرویس می باشند.

این مطلب برگرفته از سایت بامین تهویه ، تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تأسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 9 - 1 محصول از 9)