دستگاه تصفیه هوا شارپ

دستگاه تصفیه هوا شارپ

آخرین بروزرسانی : شنبه 1399/09/15 ساعت 15:15

دستگاه تصفیه هوا شارپ SHARP Air Purifiers

دستگاه تصفیه هوا شارپ دارای ظاهری زیبا با وزن سبک از 5/4 تا 11 کیلوگرم بنا به ظرفیت تولید می شوند که قابلیت تصفیه هوا از متراژ 20 تا 48 متر مربع با ارتفاع شرایط کاری و زندگی نرمال را دارا می باشد.

دستگاه تصفیه هوا شارپ قابلیت تولید و انتشار میلیون ها یون منفی و مثبت را جهت از بین بردن عوامل آلرژی، باکتری ها، ویروس ها را با سرعت بالا دارا می باشد. 

ویژگی های دستگاه تصفیه هوا شارپ

دستگاه تصفیه هوا شارپ دارای سنسور های کنترل کیفیت هوای محیط از جمله سنسور بو، گرد و غبار، سنسور و رطوبت و....می باشند.دستگاه های تصفیه هوا شارپ دارای صفحه ی کنترل و کاربرد با قابلیت دسترسی بالا هستند. دستگاه تصفیه هوا شارپ بسیار کم صدا و کم هزینه هستند. به گونه ای که در دور پایین این دستگاه صدای کارکرد سیستم تهویه هوا و مرطوب کننده 24 و سیبل می باشد. که تقریبا عامل صدای ایجاد شده در محیط است. 

یون های مثبت و منفی دستگاه تصفیه هوا شارپ

تولید یون های مثبت و منفی تماما تکنولوژی ابتکاری و منحصر به فرد دستگاه تصفیه هوا شارپ است. یون های مثبت و منفی در محیط جنگل و کوهستان 10 برابر محیط منزل در شهرهایی مانند تهران است. به همین دلیل استشمام هوای کوه و جنگل طراوت و انرژی به انسان می بخشد.

یون های پلاسما کلاستر

تکنولوژی یون پلاسما کلاستر دستگاه تصفیه هوا شارپ انواع باکتری ها، ویروس ها، قارچ و بوی بدون مطبوع را به طور کامل از بین می برد. یون های پلاسما کلاستر پس از خروج از دستگاه در تمام محیط پخش شده و فضای اتاق را به سرعت تصفیه و ضد عفونی می کنند. 

فیلتر هپا

فیلتر دستگاه تصفیه هوا شارپ می تواند تا میزان 97/99% از ذرات معلق و گردوغبار محیط را جذب نماید.در دستگاه تصفیه هوا شارپ در ابتدا ورود به دستگاه  مولد و فیلتر مشبک کیرونی شده که ذرات میکروسکوپی را جذب می کنند.این فیلتر نیاز به تعویض ندارد و قابل شستشو و نظافت از جنس پلیمر است. 

فیلتر بوگیر

فیلتر بوگیر دستگاه تصفیه هوا شارپ در مرحله ی دوم می تواند بوهای نامطبوع را از بین ببرد که با شست و شوی مداوم این فیلتر اثر فیلتر بوگیر را حفظ نمایید. این فیلتر نیاز به تعویض ندارد. 

فیلتر مرحله ی سوم فیلتر هپا

فیلتر مرحله ی سوم فیلتر هپا Hepa می باشد.که ذرات گرد و غبار خانگی را تا ابعاد 0.3 میکرون جذب می کند و تا 5 سال نیاز به تعویض ندارد .

سیستم رطوبت زنی دستگاه تصفیه هوا شارپ

دستگاه تصفیه هوا شارپ دارای سیستم رطوبت زنی با استفاده از فیلتر گردان رطوبت است .که قابلیت حفظ رطوبت 60% هوا را دارد.رطوبت 60 درصد در محیط از خشک شدن پوست و گلو جلوگیری کرده و مقاومت بدن را در برابر ویروس ها افزایش می دهد.

استفاده از سیستم رطوبت زنی در دستگاه تصفیه هوا شارپ سبب پایداری یون های پلاسما کلاستر با تجمع مولکول های آب به دور یون های مثبت و منفی می شوند. جلوگیری از انتشار و چسبیدن گرد و غبار به پوشاک و سایر الیاف به دلیل کاهش 5/3 برابری الکتریسیته ی ساکن است. 

شرایط گارانتی دستگاه تصفیه هوا شارپ

دستگاه تصفیه هوا شارپ دارای یکسال گارانتی شرکت مادیران می باشد.

منبع این مطلب سایت بامین تهویه تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تأسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 13 - 1 محصول از 13)