دستگاه تصفیه هوا سانیو

دستگاه تصفیه هوا سانیو

آخرین بروزرسانی : يكشنبه 1399/09/16 ساعت 15:21

دستگاه تصفیه هوا سانیو در دو مدل با قدرت تصفیه متراژ 120 متر مربع و 60 متر مربع در ساعت تولید و عرضه می شوند که نوع پر قدرت تر این دستگاه مدل VW24A ساخت ژاپن و مدل HP14 به صورت بازار مشترک تولید می گردد.

دستگاه تصفیه هوا سانیو Sanyo Air Purifier

دستگاه تصفیه هوا سانیو دارای نمایشگر های LED جهت نمایش وضعیت کارکرد می باشند.در انتخاب دستگاه تصفیه هوا باید دقت شود که با توجه به متراژ یکپارچه و میزان آلودگی محیط انتخاب شوند. ( راهرو ها ، اتاق خواب ها که از فضای یکپارچه جدا می شوند جزء این متراژ نیستند) محل قرارگیری دستگاه تصفیه هوا در مجاورت آشپزخانه ، هود ، مکنده ها و دمنده های هوا ، سرویس بهداشتی و .... نباید باشد.

عملکرد تصفیه هوا در دستگاه تصفیه هوا سانیو

دستگاه تصفیه هوا سانیو عملکرد شوینده ویروس را برای خنثی کردن ویروس های موجود در هوا به کمک آب الکترولیز شده ابداع کرده است .

غبار الکترواپتیک ضد عفونی کننده به وسیله لرزش التراسونیک تولید می شود .این غبار متشکل از ریز قطره های بسیار ظریفی است ک بین 10 نانومتر تا 10 میکرومتر از لحاظ بزرگی می باشد . این غبار قابلیت خنثی کردن  محدوده وسیعی از آلاینده ها از گرده های بزرگ تا ویروس های کوچک میکروسکوپی را داراست .

در این روش ، دستگاه تصفیه هوا سانیو آب الکترولیز شده با خاصیت بالای ضدعفونی کننده  را به شکل غبار منتشر می کند و قدرت آب برای مدت طولانی در هوا باقی می ماند.همچنین جریان باد در دو جهت عمودی و افقی به تمام نقاط اتاق دسترسی پیدا می کند .

به معنای حقیقی در این روش ،دستگاه تصفیه هوا سانیو ،هوا را می شوید تا آن را پاکیزه کند و این روش  به استاندارد جدید تصفیه هوا تبدیل شده است.

دستگاه تصفیه هوا سانیو با استفاده از ویژگی های خنثی کردن ویروس ها،کنترل آلرژی ها، خاصیت ضدعفونی کنندگی و خاصیت بی بو کنندگی ،هوا را مطلوب و پاکیزه می کند.

با استفاده از خاصیت بی بو کنندگی، بوی سیگار و حیوانات خانگی و سایر بوها را از بین می برد .

دستگاه تصفیه هوا سانیو مدل VW24A دارای فیلتر مرطوب کننده هوا که علاوه بر تنظیم میزان رطوبت هوا عمل ضدعفونی و خنثی کردن ویروس ها و بو زدایی را انجام می دهد. فیلتر آب در دستگاه تصفیه هوای سانیو می تواند مولکولهای گاز بودار را جمع آوری و تجزیه نماید ، گرد و غبار را جمع آوری کرده و سطح آنها را تغییر شکل دهد و پروتئین های سطح ویروس را نابود نماید. خاصیت ضدعفونی کننده پایدار دستگاه تصفیه هوای سانیو سبب می شود تا یونهای الکترولیزی که در جهات مختلف آزاد می شوند هر گوشه از محیط را ضدعفونی کنند  حتی نقاطی که توسط لوازم احاطه شده اند.

فیلتراسیون دستگاه تصفیه هوا سانیو

دستگاه تصفیه هوا سانیو دارای یک فیلتر 4 لایه است که گرد و غبار را جمع آوری می کند و ذرات و بوها را از بین می برد. این فیلتر شامل فیلتر هپای ضدعفونی کننده و مسدود کننده آلرژی می باشد .

پیش فیلتر : ذرات درشت مانند پرز قالی و شوره سر را جذب می کند . این فیلتر میتواند براحتی در آّب شسته شود و یا با جاروبرقی تمیز شود . ( ذرات درشت)

فیلتر ضدعفونی کننده و مسدود کننده آلرژی

  • باکتری ها ، مایت ها، گرده ها و بقایای آن ها را خنثی می کند.

  • قارچ ها و باکتری ها 99 درصد کاهش می یابد .

  • گرده ها 99  درصد کاهش می یابد.

  • مایت ها و بقایای آن ها 98 درصد کاهش می یابد .

فیلتر هپای ضد عفونی کننده : 99 درصد ذرات ریز به اندازه تنها 3 درصد میکرون را جذب می کند .

فیلتر کربن با فناوری نانو : بو ها را به دام می اندازد و از بین می برد،گازهای سمی را جذب می کند ( مانند بوی سیگار و حیوانات خانگی )

شرایط  گارانتی دستگاه تصفیه هوا سانیو

دستگاه تصفیه هوا سانیو دارای 1 سال گارانتی می باشد.

این مطلب برگرفته از سایت بامین تهویه تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تأسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 2 - 1 محصول از 2)
  • 1
  • 1