دستگاه تصفیه هوا مدیا

دستگاه تصفیه هوا مدیا

آخرین بروزرسانی : يكشنبه 1399/09/16 ساعت 15:27

دستگاه تصفیه هوا مدیا Media Air Purifire

دستگاه تصفیه هوا مدیا در دو مدل Kj30FE و MA20BD در بازار ایران وجود دارد که مساحت تحت پوشش آنها به ترتیب ۲۹ و ۲۰ مترمربع می باشد . دستگاه تصفیه هوا مدیا در هر دو مدل دارای فن سانتریفوژ است که قدرت هوادهی بالایی دارد و با مصرف کم برق معادل ۳۰ تا ۵۰ وات عمل می کنند.

دستگاه تصفیه هوای مدیا به جهت تنظیم قدرت هوادهی از موتورهای ۴ سرعته استفاده می کند و از این دستگاه می توان برای از بین بردن بوی نامطبوع و ذرات آلرژی زا و تصفیه ی گرد و غبارمحیط  و دود استفاده کرد.

دستگاه تصفیه هوا مدیا در هر دو مدل دارای پیش فیلتر ، فیلتر هپا و فیلتر کربن اکتیو است.

  • پیش فیلتر در دستگاه تصفیه هوا مدیا جهت جذب ذرات گرد و غبار در ورود به دستگاه و اولین فیلتر می باشد و از مواد پلیمری قابل شستشو تولید میشود .
  • فیلتر هپا در دستگاه تصفیه هوا مدیا که از الیاف فایبر گلاس به قطر بین ۰.۵ تا ۲ میکرون تولید شده است و فضای باز بین این الیاف در فیلتر هپا معادل ۰.۳ میکرون است که قابلیت جذب ذرات آلاینده ی بسیار ریز را دارا می باشد .
  • فیلتر کربن اکتیو در دستگاه تصفیه هوای مدیا قابلیت جذب CO  ، CO2 ، NO ، NO2 ، ترکیبات آلی فرار ، سرب و ... را دارد. کربن اکتیو به فیلتر هایی گفته می شود که در آن کربن توسط اکسیژن عمل آوری شده به شکلی که سوراخ های ریز بی شماری در آنها به وجود می آید.

امکانات دستگاه تصفیه هوا مدیا

تمامی مدل های دستگاه تصفیه هوای مدیا دارای فیلتر هپا ، سیستم یونیزاسیون و فیلتر کربن اکتیو هستند .

دستگاه های تصفیه هوا مدیا قابلیت تغییر حالت خواب در صورت تاریک شدن محیط را دارند و قابلیت تنظیم زمانی در ۴ مرحله ۱و۲و۴و۸ ساعته دارند.

این دستگاه دارای سیستم نمایشگر موعد تعویض یا نظافت فیلتر هستند که با استفاده از کیفیت هوای خارجی و افت فشار فیلتر عمل می کند.

دستگاه تصفیه هوا مدیا مدل EU_Kj30FE_NM

دستگاه تصفیه هوای مدیا مدلKj30FE  که از ظاهر شکیلی برخور داراست دارای ابعاد ۵۸۰x۲۱۰x۳۶۰ میلیمتر است که به راحتی می توان آن را روی هر نوع میزی قرار داد .این دستگاه مناسب برای فضاهایی تا ۳۰متر مربع است. کنترل کننده های دستگاه تصفیه هوا مدیا مدل Kj30FE از نوع دکمه های لمسی روی بدنه ی دستگاه است و کنترل از راه دور ندارند.

توان برقی مصرفی این دستگاه معادل ۳۰ وات است و دارای نمایشگر میزان آلودگی هوا محیط است که به سه حالت سبز (خوب) نارنجی(معمولی) و قرمز(وضعیت بد هوا)است.

صدای تولیدی مدل Kj30FE تصفیه هوا مدیا معادل ۴۸ دسیبل است و از فن ۴ سرعته بهره می برد .

دستگاه تصفیه هوا مدیا مدل MAP_20BD

دستگاه تصفیه هوا مدیا مدل MAP_20BD که دارای ظاهری ساده و در عین حال زیباست در ابعاد ۱۷۰x۳۲۰x۵۰۰ میلیمتر تولید می شود . این دستگاه مناسب برای فضاهایی تا ۲۰ متر مربع است.

هوادهی فن این دستگاه معادل ۲۰۰متر مکعب بر ساعت است و توان برق مصرفی این دستگاه معادل ۵۰ وات است .

طراحی کلید های کنترل این دستگاه به صورت دکمه های فشاری پوش باتون است و کنترل از راه دور ندارد.

دستگاه تصفیه هوا مدیا مدل MAP_20BD دارای وزن سبک معادل ۵،۷ کیلو گرم است . و از فن ۴ سرعته بهره می برد.

سیستم یونیزاسیون دستگاه تصفیه هوای مدیا با استفاده از ولتاژ بالا مولکولهای هوا را دارای بار الکتریکی می کند (یونیزه می کند.) یون تولید شده در دستگاه تصفیه هوا مدیا از نوع یون منفی است.

منبع این مطلب سایت بامین تهویه ، تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تاسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 2 - 1 محصول از 2)
  • 1
  • 1